Skocz do zawartości
tokarex pontony

Uklejówki komplet


zenem

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam Atthis Alborella Set

Komplet rewelacyjnych wędzisk uklejowych wytworzonych z wysoko przetworzonego włókna węglowego. Najwyższa światowa klasa, absolutny top wyczynowych uklejówek. Przeznaczone przede wszystkim do wyczynowego połowu uklejek i innych drobnych ryb w warunkach rywalizacji podczas zawodów wędkarskich. Pokrowiec w komplecie.

Cena 750 zł(do małej negocjacji

Wędeczki kupiłem w marcu (są nowe nie używane - bez koncówek/zaczepów) ale po namyśle doszedłem do wniosku, że

(ze względu na wiek) nie będę brał udziału w poważniejszych zawodach. Szkoda kijków by leżały bezczynnie

W grę wchodzi również zamiana na inny sprzęt o podobnie skalkulowanej wartości. nowy lub używany np: niezbyt wypasione sprawne siedzisko (byleby nie za ciężkie), czy komplet "przyzwoitych"federów z kręciołami (2szt) odpowiednimi na Wisłę. Inne konfiguracje sprzętowe też możliwe.

Uwaga: Nie mam ochoty pakować i wysyłać tego sprzętu, zatem najchętniej sprzedaż, czy zamiana w rejonie Warszawy i okolicach - sprzęt dostarczę osobiście powiedzmy do 50 - 60 km od W-wy.

Oczekuję propozycji tel: 510 051 888

Nie umiem wkleić fotki - mogę podesłać na e-maila

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.