Skocz do zawartości
tokarex pontony

spining kleniowo-jaziowy 285 do 12gr na blanku muchowym


Gość kilerpulawy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kilerpulawy

Witam mam na sprzedaż spinning zbudowany na blanku muchowym dł 285cm cw. do 12g niestety firmy nie pamiętam. Wędkę robiłem pod siebie do małych wobków i obrotówek. Przelotki pacific bay, nici pacific bay, rękojeść korek, mocowanie kołowrotka na pierścienie. Sprzedaje z powodu chęci budowy czegoś nowego i z braku funduszy :cry: cena jaka mnie interesuje to 300zł, jak dobrze obliczyć oddam po kosztach. Kijek pracuje jak to muchowy patyk czyli po samą rękojeść. Nigdy nie straciłem żadnej holowanej ryby nawet zapiętą za skórkę. Zdjęcia wstawię wieczorem lub wyślę na pocztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość kilerpulawy

Niestety mój aparat ma już swoje lata i nie nadaje się do robienia takich zdjęć czyt. dobrych :? więc wklejam to co udało mi się zrobić. Omotki czerwona nić, wykończenie czerwona nić z aluminium nawet nie wiem jak to się nazywa ale ładnie wygląda :lol:

p1030164l.th.jpg

p1030163d.th.jpg

p1030167b.th.jpg

p1030165.th.jpg

Możliwa sprzedaż z kołowrotkiem team dragon 920iz za 450zł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.