Skocz do zawartości
tokarex pontony

Sygnalizator V-pro3.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zamierzam kupić sygnalizator V-pro3 daje link: http://allegro.pl/v-pro3-linijka-diodowa-pokrowiec-polecam-i1664887573.html i chciałbym się dowiedzieć czy jest to dobry i porządny sygnalizator czy jakiś bubel może ktoś miał z nim do czynienia? Dodam że bardzo dużo osób go kupiło ciekawe czym jest to spowodowane?

Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

tak to jest badziewie, i jeśli na poważnie myślisz o wędkowaniu gruntowym to lepiej dołóż parę groszy i kup sobie jakiś prosty Videotronic Original np taki; Senior SV2 http://www.jezozwierz.abc24.pl/default.asp?kat=8450&pro=374246 wytrzyma parę ładnych lat i to raczej bez żadnego ni-kuku , po pierwszym większym deszczu,

...a ci kupujący, których widziałeś znów, wrócą po kolejny zakup :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Unises, nie zgodzę się z Tobą.
wasnie po to powstały fora ,do wymiany poglądów, często też sprzecznych. :wink:
Za taką cene naprawde daje rade, posiadam starszy model tej firmy i sobie chwale.
co do samej trwałości, sprzętu dużo zależy jak czeto go używasz; jeśli ktoś idzie czasem w weekend z zastrzeżeniem ,że jest ładna pogoda , to może i coś takiego na jakiś czas wystarczy, ale jeśli spotkasz typa który bez względu na pogodę bywa nad wodą 100-150 razy w roku, na pewno u niego takich wynalazków nie zobaczysz.
Jedynie czas pracy na 9v baterii jest krótki

Wiem :roll: ,jest też troszkę bardziej wypasiona wersja tego sygnałka, wzbogacona o nadajnik w komplecie z centralką, znam osobę która dostała taką walizeczkę 4+1 w prezencie.

Pomijając fakt ,że baterie w centralce na radio czuwaniu czasami do 4 nocki nie dotrwają, dwa sygnalizatory już szlag trafił na skutek, zmiennych warunków atmosferycznych :wink: , jeden znaku życia po ulewie nie daje a drugi padł później może nie całkowicie ale czasem przysypia mimo brania.

Właściciel podchodzi do tego faktu z uśmiechem, twierdzi,że własnie do niego dotarło po co w komplecie były aż 4 sztuki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Ja się może wypowiem po sezonie użytkowania tego sygnalizatora. Pod koniec roku byłem ostatni raz na rybach dwa dni jeden dzień i noc padał deszcze oczywiście sygnalizatory jak nabrały wody to szalały i migały kiedy tylko chciał więc w nocy nie było łowienia została mi tylko bombka. Po wyłączeniu ich spakowałem je do torby i po przyjeździe do domu wypakowałem je żeby wyschły na strych. Dzisiaj zachodzę po ten sprzęt i próbując uruchomić je niestety się nie udało więc pomyślałem może od tego deszczu bateria padła. Poszedłem do sklepu i kupiłem te nieszczęsne bateria. Jednak po wymianie nie cię nie polepszyło więc rozebrałem jeden sygnalizator żeby zobaczyć co jest tam w środku a tam nic nie było prócz rdzy i diod. Więc teraz czeka mnie kupno nowego sprzętu ale na pewno nie będzie już to dziadostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.