Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Sprzedam sprzęt karpiowy


Tondrom

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, do zaoferowania mam swoj sprzęt wędkarski na zasiadki karpiowe, generalnie sprzęt używany 2 razy zatem kupujecie praktycznie nówkę, ostatni raz sprzęt był na zasiadce w zeszłym roku w październiku (jedna noc..). Sprzedaję ponieważ na stałe przeniosłem się do UK, i wątpie żebym jeździł na zasiadki jak będe przyjeźdzał na urlop do polski. Łóżko nowe nie używane, kupiłem je w październiku miało przyjść przed wyjazdem na zasiadkę niestety nie dotarło na czas stąd nówka sztuka na sprzedaż.

Wędki

2x Shimano Hyperloop BX Feeder 3.6m używane na 2 zasiadkach, praktycznie bez śladów użytkowania cena 215 zł sztuka + przesyłka

Łóżko karpiowe elektrostatyka L.8 nowe nieużywane cena 280zł + przesyłka

2x Kołowrotki spro super long cast 460 , Używane na 2 zasiadkach cena za sztukę 130 zł

Z nawiniętą żyłką też nówka

Sygnalizatory brań Videotronic Koneser + Stringery z lampkami led. 120 zł

Dobrze by było jakby ktoś to chcial wziaść jako całość, żebym nie musiał angażować mojego tatę w wysyłki itp itd, zatem jakieś poważne oferty to na PM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.