Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

SPRZEDAM DOBRE KIJE


marianno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do sprzedania:

2x team daiwa heavy feeder hf2 3,9m 40-150gram wyrzutu.

Kije mają normalne ślady użytkowania. Posiadają oryginalne pokrowce. Brakuje 1 szczytówki 2,5oz w zamian za nią jest inna bodajże 3oz. Brak też 1 z 2 tubki na szczytówki. Kijków już raczej nie idzie kupić nigdzie. Proszę poczytać sobie o nich opinie na internecie. Kije użyte w tym sezonie 2 razy, leża i kurzą się i szkoda by się marnowały. Zabrałem się ostro za karpiowanie dlatego ich nie używam.

Cena jaka mnie interesuje to 900zł za 2 sztuki + koszt wysyłki.

Kolejne kije jakie chcę sprzedać to:

2x chub outkast 12ft 3lbs.

Kije już kiedyś sprzedawałem ale rozmyśliłem się z ich sprzedaży. Kolejne kije które ciężko już chyba kupić. Kije posiadają oryginalne pokrowce i wyglądają jak z półki sklepowej. Mało jakichkolwiek oznak użytkowania. Zapraszam do oglądnięcia testu owej wędki:

http://www.youtube.com/watch?v=lsh87axrgkk

Cena jaka mnie interesuje to 740zł - wysyłka gratis.

Wszelkie pytania proszę kierować na priv lub na numer 515-925-386. Foty wysyłam na maila.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Chuby sprzedane.

Feedery posiadają jeszcze ważną gwarancje. Były kupowane w marcu tamtego roku. Już raczej niemożliwe do kupienia gdziekolwiek. Nie mylić wędek "team daiwa heavy feeder" z wersją HF2 którą ja oferuje.

Polecam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.