Skocz do zawartości
Dragon

mocny bat 7m do 250zl


RTS

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowany kupnem mocnego bata z dlugosci 7m, ktorym bedzie mozna wyciagnac leszcza 2,3 kg lub lina, nie martwiac sie ze wedka peknie. Chcialbym sie zmiescic w przedziale cenowym do 250 zlotych i ciezarze bata do 390,400 g. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

niestety nie łowiłem kongerami ze średniej półki

miałem w rekach za to mistrala amundsona - stosunkowo lekki, mocny (kiepsko wyważony ale coś za coś), niestety na allegro o 25 zł powyżej Twojego budżetu.

bawiłem się tez kongerem spirado (niestety poza twoimi wymaganiami wagowymi)- taniutkim kompozytowym batem (ok 100pln) i można nim wyciągać kłody z rzeki

stanowczo odradzam (mimo że łapią się w cenie/wadze) :

mikado sensei - świetny bat w swojej cenie, dość sztywny - ale 2/3kg to dla niego za dużo

mistrall ultra light competition - najlżejszy w klasie cenowej jednak bardzo delikatny

zasadniczo każdy bacik w sprzyjających warunkach (brak zaczepów,szeroki dostęp do wody) podoła holowi 2kg rybki - kwestia odpoowiedniego doboru żyłki do mocy kija. 3 kg to już spora zabawa przy delikatniejszym kijku - i tutaj już sięgnął bym po coś wyspecjalizowanego (nadwyręża portfel) albo powoli zapominany kompozyt/szklak (nadwyręża ramię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.