Skocz do zawartości
tokarex pontony

SPRO Gold Arc


Dawido

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ od tego sezonu wszedł do sprzedaży nowy, flagowy kołowrotek SPRO, zakładam temat jemu poświęcony i dorzucam kilka fot.

pc290197.th.jpg

pc290203.th.jpg

pc290204.th.jpg

pc290205.th.jpg

pc290206.th.jpg

pc290207.th.jpg

Z nawiniętymi 130 metrami żyłeczki 0,20 T-Line od Daiwy:

pc290211.th.jpg

Jest to najmniejszy model - 1010, prezentuje się wspaniale i wizualnie i w trakcie suchego kręcenia. Wygląda na to, że jest przesmarowany, przynajmniej zewnętrzne (niebebechy) części kataryny, więc i pewnie w środku jest tak jak być powinno. Nabyty z myślą o moim uniwersale z wyrzutem do 18 gramów, chociaż na razie będzie działał z wklejanką.

Na testy wybiorę się we wtorek.

Pozdrawiam

Dawido

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Zakładając, że za nowego Reda 10400 zapłaciłem 280 zł cena 562 zł mało się mi kalkuluje, powiem brutalnie - jest nie do przyjęcia i tak faktycznie jest, bo w moment znalazłem największego za 510 zł.

Druga sprawa to mimo, że go nie rozkręcałem jestem pewien, że w środku jest to ten sam kołowrotek (czekam aż ktoś to potwierdzi) i dopłacamy za typowy facelifting, zastanawia tylko inne przełożenie.

Zapominając oczywiście o RedArcu kołowrotek bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest inne przełożenie to nie może być ten sam.

Kwestia ceny zależy od punktu widzenia, jeśli będzie to kręcioł na poziomie Twin Powera czy chociaż Stradica to cena może być wtedy okazyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAWID, ten model 524 zeta a największy 562 zeta.

Na fishing-marcie - owszem, ale na allegro - niekoniecznie, sam zapłaciłem 440 złotych.

Jeśli już o bebechy chodzi, na papierze wyglądają tak:

1010/1020

pc300213.th.jpg

1030/1040

pc300216.th.jpg

- To musi Wam wystarczyć, bo rozkręcania podejmował się nie będę - znając moje talenty, nie złożę go. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest inne przełożenie to nie może być ten sam.

Tak, chodzi mi tylko o wewnętrzne materiały.

Mam obawy co do przyszłości RED Arca , czy ten Gold nie przełoży się na pogorszenie jakości produkcji tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Tench, redy od zawsze były kijowe mieliśmy z ojcem trzy sztuki i nie wytrzymały sezonu.
Jeżeli zepsuły wam się 3 szt to może macie do sprzedania nakrętkę od hamulca i szpulę - chętnie odkupię. Jeżeli ktoś posiada taka nakrętkę od hamulca to odkupię oczywiście do Red Arca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Jestem zadowolony z Gold'a, po przeszło 12 wyjściach nie ma z nim prawie żadnych problemów, tylko bolec w rączce lekko się poluzował, ale starczyło go wsunąć i zalać kropelką lakieru. Katarynka do tego stopnia przypadła mi do gustu, że postanowiłem do opadu i jerkowania zakupić sobie kolejny model, tym razem 1030.

p4040311.th.jpg

p4040313.th.jpg

p4040314.th.jpg

Przewidziany jest do Robinsona Zandera 2,4m, 10-45g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.