Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pytanie odnośnie Konger Seakon Baltica 450SV


lukis1115

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam pytanko.

Dostalem kolowrotek ktory wedle sprzedawcy przeznaczony jest na morze do dorszy itp.

bede miec problem zeby go zwrocic itd gdyz jest to prezent od rodzinki ktora niestety mieszka sporo km ode mnie. mam pytanie czy nada sie do lowienia z gruntu w jeziorkach itp.? wolny bieg , hamulec przedni wielotarczowy itd.

Konger Seakon Baltica 450SV

jak na moje oko nie widze przeciwwskazan ale wole spytac sie bardziej obytych w tym temacie kolegow po fachu.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
panowie mam pytanko.

Dostalem kolowrotek ktory wedle sprzedawcy przeznaczony jest na morze do dorszy itp.

bede miec problem zeby go zwrocic itd gdyz jest to prezent od rodzinki ktora niestety mieszka sporo km ode mnie. mam pytanie czy nada sie do lowienia z gruntu w jeziorkach itp.? wolny bieg , hamulec przedni wielotarczowy itd.

Konger Seakon Baltica 450SV

jak na moje oko nie widze przeciwwskazan ale wole spytac sie bardziej obytych w tym temacie kolegow po fachu.

pozdrawiam.

Jeżeli łowisz na Feeder to musisz wyczuć czy będzie za ciężki czy nie bo na feeder często się rzuca ( a przynajmniej powinno) i może ręka boleć, ale nie wydaje mi się na duży kołowrotek.

Na ciężki grunt na pewno będzie się nadawał, ja na grunt przy łowieniu węgorzy lub sandaczy używam dużych karpiowych kołowrotków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko i wylacznie na tzw bombke lowie ;) przede wszystkim leszcz karp i lin. nie wydaje sie jakos wyjatkowo ciezki na wedzisku.no niby wszystko co na grunt potrzebne to posiada. decyzja juz praktycznie zapadla i zostawiam go sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Ja używam rozmiarów 55 i 60

na grunt

polecam

tego nie zajedziesz!

ha ha

po każdym sezonie rozbierz i przesmaruj

mam taką 60 i używam jej na morzu z mim małolatem dość często i jeszcze jego nie zajechał ! a On jest rzeczywisty talent ! do niszczenia kołowrotków :cool:

ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.