Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Żwirownia - Dalanówek


inter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ktoś coś może wie w tym temacie ? Czy są tam jakieś opłaty ?

Poczytałem trochę w necie że bywa tam "fajna" rybka ( co prawda nie do jedzenia ze względu na zawartość metali ciężkich ) ale połapać można .

No i łapią tam nie tylko na wędki :(

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

byłem zobaczyłem połowiłem; 2wa szczupłe ok 30 cm , co poza tym ? Siedzą moczą kije, ryba jakaś jest, przy mnie wyciągnął kilka linów . Ale generalnie jak przyjadą tak zostawią syf. Można łapać na co się chce, nie ma żadnych opłat tak jak myślałem wcześniej.Czy pojadę tam jeszcze raz ? nie. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Jeżdże bardzo często na teren żwirowni w Dalanówku . W tym roku złapałem kilka szczupłych ( największy 3kg ) i mnóstwo linów i karasi . Jest też ładna płoć . Łowie na stawie pod linią energetyczną ( troche dalej od wysypiska ) . Ogólnie na stawach jest ryby duzo i podobno są spore okazy .. ale tak jak mówiłeś , zostawiają po sobie syf i wogóle . Teraz będe sprawdzał stawy w Michalinku ( za restauracja Malinowy Bzyk - w przeciwną strone Dalanówka skręcając z e-7 ) Stawy około 6- letnie . Jak cos bedzie sie działo to napisze ... Jakby ktoś wiedział o jakiś dobrych łowiskach w okolicach Płońsk Nasielsk Ciechanów to bede wdzięczny za info .. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

stawy w Michalinku są prywatne ale nie płatne .. podobno tam nie zarybione są jeszcze jednak ... tak to jest za stacją Shell , byłem w niedziele pierwszy staw po lewej stronie taki troche zarośnięty -> około 30 karasi takich jak dłoń , takie same albo mniejsze liny i jeden mały okonek sie trafił .. a Ty kolego znasz jeszcze jakies stawy w okolicach ?? wiesz cos może na temat tych stawów w Niewikli .. ? można tam łapać ?

a może wiesz coś na temat stawów w Nacpolsku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tam nie byłem , ale nad rzeką ludzie mówili że teraz zrobili wejście po 20pln, było po 10pln , z tego co wiem to karp i amur .Kiedyś tam byłem w celach inf o ryby i gości też bierze ze Stzregowa ( M.Pawłowski). No i wiadomo za złapaną rybę płacisz , ile nie wiem .Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.