Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach?? Lipiec 2012r.


Ivan

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj na pobliskim jeziorku od 6 do 13 ok. 20 szt. okonka(w tym 7 szt między 27-30 :mrgreen: ,reszta w przedziale 20-25, maluszków po kilkanaście centów nie liczyłem, ale było ich sporo).Ogólnie wypadzik udany.

Połamania :wink: .

P.S.

NIe mam kabla usb do tel. bo wrzucił bym parę fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 178
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

oplacily sie wkoncu puste wyjazdy ;)

1 branie potezny odjazd , slychac tylko swist wybieranej zylki z hamulca i niestety zaczep a rybka poszla dalej przez trzcinki jak torpeda.

potem bylo juz tylko lepiej - kilowy leszczyk , piekna wzdrega , jakies ploteczki i maly linek 37cm.

niestety leszczyk byl na tyle trafiony ze zabralem go do domu i dalem ciotce linka tez zabralem i wzdrege ale te zostaly wpuszczone do mojego blotka gdzie kiedys wydra wszystko wytepila wiec moze tym razem sie uchowaja ;) niby maly linek ale slicznie powalczyl ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek 31 lipca 2012r. Piękny dzień,woda lekko zmarszczona,spławiczek wystający z wody na 2cm. i efekt: 54 szt. płoci 20 do 26cm. i dwa okonki.Metoda odległościowa, zestaw 5gr. z haczykiem nr. 14,grunt 2 m.Łowiłem ok. 22 m. od brzegu od 11:30 do 18:00.

http://img802.imageshack.us/img802/5513/zdjcie0098b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.