Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak było dziś na rybach??? Sierpień 2012!!!


Olafx99

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 214
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Olafx99 czy możesz zdradzić czy złowiłeś go na płytkiej wodzie przy ścinach itp czy raczej na głębokiej?

Bo jak dla mnie lipiec jest tragiczny kilka wypadów i zero kontaktu z rybą obławiałem te miejscówki co w maju/czerwcu gdzie zawszę coś ugryzło ale lipiec i oby nie sierpień zapowiada się słabo.

Nie wiem gdzie popełniam błędy może to że na płytkiej wodzie szukam go przy ścinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełnia księżyca to i biała rybka słabiej żeruje, zeszłej nocy tylko 2 karasie złociste 28,31cm, w niedzielę uderzamy ponownie.

pzdr

Racja, pełnia pełną gębą a ja bym chciał się wybrać jutro na nockę ale marnie ją widzę przy pełni :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzciny były owszem :D Ale szczupak wziął z dużej odległości, dno żwirowe, głębokość ok 2m ;) Dzisiaj kolejny wypad i ok 30 okoni 25-35cm, same niewymiarowe szczupaczki (8 szt) oraz karaś na blaszkę ponad 40cm :) Oj tam gadacie o pełni nieraz sie sandacza czy suma wyciągało przy całkowitej jasności księżyca. Także nie ma co narzekać tylko jechać nad wodę! Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grisha
zeszłej nocy tylko 2 karasie złociste 28,31cm
słynne te Wasze karasie ... szkoda tylko, że tam jest prawdopodobnie zakaz połowu :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to dziś mialem lipe. Wziąłem ze sobą pełno zanety, łowie sobie normalnie , rybki biora ,2 fajne leszczyki 35 cm i kilka plotek , powoli zaczyna coraz bardziej wiac i padac, pozniej slychac grzmoty, ale niebo w miare jasne ale zachmurzone, czekam 2 godziny az przejdze, nie przechodzi , wiec mysle sobie pewnie i tak caly dzien bedzie padac a ,ze bylem rowerem bo lato i dla zdrowia to wrocilem w deszczu do domu na krotkich spodenkach i bluzie. Jeszcze musiałem stać pod blokiem bo strazacy wode wypompowywali.A teraz juz nie pada. Mogłem jednak poczekac te 3 godziny, trzeba wyciągnąć z tego wnioski na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia, niestety te klenie są wytresowane i raczej nie da rady ich złowic :P

bumtarara ja kleni nie łowie , bo i po co?

Sandacz , szczupak,pstrag.....TYLKO I WYŁĄCZNIE. , inna ryba mnie nie interesuje.

Ale małych kleni jest tam masa takich po 10-20 cm , rzadkością jest ujrzeć osobniki powyżej 30 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.