Skocz do zawartości
tokarex pontony

Odra na odcinku od kładki na wyspę zieloną do mostu długiego


fix-bud

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
przynęty na klenia   Dragon

Był czwartek,pogoda dla większości nie na rybki.Ja byłem zniechęcony szukaniem szczupłego po podszczecińskich bajorkach,skoczyłem na Odre zachodnią w Ustowie,-niestety oba miejsca na zero.Potem ostatnia szansa,może sandacz -pomyślałem.Wybór padł na Odrę koło Pkp.Wiało bardzo mocno,4 rzut na dropa i jest.Po 2-3 minutach sandacz ląduje na brzegu,po zmierzeniu i ważeniu 62cm,2.20kg.

Nie było nikogo kto by mógł cyknąć fotkę,zrobiłem sam.

Po 30 minutach zakończyłem łowienie,nie dało się ustać na nogach ,a pływanie o tej porze roku to dla mnie wątpliwa przyjemność.

2af0384e3d4edb97m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Byłem dzisiaj od 13 do 20,najpierw na kan warta do 15 ,tu 2 okonie ledwo wymiary.Potem odra koło pkp,tu 2 spady,3 obgryzienia gumy,2 zerwane zestawy dropowe.To chyba nie był mój dzień na sandacza...

Za każdym razem kiedy myśle że wiem dużo,dostaje kopa..

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja złapałem dzisiaj ponad 10 maluchów, i jeden większy mi spadł, kiepsko ostatnio żeruje,ale i tak czasami trafiają się smoki, znajomy trafił ostatnio 5,20, widział też jak ktoś złapał szczupaka 81 cm, a drugi znajomy trafił sumka 4 kg.To tylko nieliczne sukcesy, bo można cały tydzień chodzić codziennie i trafiać same maluchy, tak jak ja ostatnie 3 dni,złapałem 30 ryb i same maluchy.Przez opublikowanie swoich zdjęć to chyba policja upatrzyła jako główny cel mnie, bo nikogo innego nie sprawdzają, tylko zawsze mnie,a 30 min przed ich wizyta stał typek i napierdzielał na kose. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pościg za sandaczem,też byłem wczoraj na rybkach.Miejsce Odra zach,bulwar Elbląski.Zacząłem o 17 a pierwsze branie,obcinka ogona w kopycie dopiero koło 23ej.Machałem dalej i około 23.30 trafił się zanderek 57cm :mrgreen: .Coś ostatnio długo musze czekać na swoje rybki..

Pozdro dla wszystkich i gigantycznych okazów w Nowym 2014 Roku..

f8a39203a9c228adm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj fix,

to fakt, że sandacze ostatnio nie chcą za bardzo współpracować ale kluczem jest chyba trafienie w godziny ich żerowania... dla przykładu przedwczoraj gdy byłem na rybkach to sensowne brania zaczęły się dopiero po godz. 22.00, wcześniej nie miałem nawet małego pstryknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.