Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zawody o Puchar Mistrza Forum Zachodniopomorskiego


spondi21

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

ja oczywiście też jestem chętny i sugeruję spinning;) trzeba ustalić najpierw miejsce a potem organizacyjne tematy. Teraz mamy lekko ograniczone pole do popisu bo szczupak, sandacz, boleń odpada (mówię o spinningu akurat). Ale niech każdy da swoją propozycję a na pewno coś wspólnymi siłami się zorganizuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej spin, lub spławik. spławik mozna zrobij juz w marcu na wyspie puckiej, kolo mostu kolejowego. tylko trzeba zebrac ok 10 os. jezeli chodzi o pucharki symboliczne. ja moge zajac sie organizacja fix pomozesz?

Spina mozna zrobic w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej spin, lub spławik. spławik mozna zrobij juz w marcu na wyspie puckiej, kolo mostu kolejowego..

Panowie, jest prośba z ZO PZW Szczecin by do 27 kwietnia nie organizować tam zawodów. Cytuję:

"KOMUNIKAT Data dodania: 14.01.2013

Zarządu Okręgu PZW w Szczecinie na wiosek Okręgowego Kapitanatu Sportowego, prosi o nie organizowanie Zawodów Wędkarskich na Wyspie Puckiej /Odra – Kamienie/ do dnia 27 kwietnia 2013r. Prośbę tą kierujemy również do wędkarzy indywidualnych.

Uzasadnienie:

W ubiegłym roku ze względów przeciwpowodziowych przeprowadzono remont wałów na Wyspie Puckiej. Posiano tam m.in. trawę, która do czasu ukorzenienia się wymaga ochrony.

Emilian Pilch

Dyrektor Biura

OPZW Szczecin"

Znajdzie się jeszcze sporo innych ciekawych miejsc. Ja bym sugerował kanał Odyńca przy Autostradzie Poznańskiej. Wiosną piekne płocie sie tam łowi ( 30 - 35 cm) a na przełomie marca/kwietnia duży leszcz podchodzi, niestety na krótko :( ale jak byśmy się wstrzelili to było by ciekawie. :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zgłaszam swój udział i pomoc w organizacji :grin: Kanał Odyńca super miejsce na spławik (kwiecień,maj) :grin: Na spina z brzegu,proponuje Widuchowa (czerwiec) odcinek do łapania z brzegu ok 300-500m w zależności od stanu wody 3 głowki 2 ładne opaski.Spokojnie z 20-osób jest w stanie połapać.Ryby jakie tam poławiam w tym okresie to:szczupak,okoń,kleń,boleń,sandacz.Dobry dojazd,miejsce na ognisko.Łowisko podlega Spółdzielni Regalica jak ktoś nie ma wykupionego rocznego pozwolenia to można kupić jednodniowe koszt 18zł. Z centrum Szczecina jest tam 45km to troszkę dla niektórych wędkarzy wada ale przecież można się zabrac po 2-3 osoby do auta :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowisko ok, ale może zniechęcić niektórych konieczność dopłaty na "Regalicę". Osobiście mi to nie przeszkadza ale przypuszczam że będą osoby które odpadną z tego powodu. Nie odbierajcie mnie tylko jako klasyczną marudę. Ja osobiście mogę dojechać i pomóc w sprawach organizacyjnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Sharkoo.Te łowisko to moja propozycja.Ja myśle że w miarę możliwości każdy z zainteresowanych mółglby przedstawić swoją opcję na temat miejsca w którym byśmy zorganizowali zawody.Pózniej wydaje mi się że trzeba będzie przeprowadzić głosowanie.Jak wiesz-dogodzić wszystkim jest cięzko.Musimy uzyskać jakiś sensowny kompromis.Ja osobiście jestem otwarty na nowe łowiska i wcale nie optuje za Widuchową.Ważne by udało się zrealizować ten pomysł. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może spina i spławik już mamy,co z karpiem i gruntem(np.leszcz,feeder).Spondi znajdziesz coś? Przelewice,Jezierzyce bo na podgoleniowskich "jarkach"kroją ...

Jutro ktoś wali do Poznania na targi?ja tak o 9ej,wezmę aparat(foty w niedzielę) i trochę pengi może coś fajnego się kupi...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.