Skocz do zawartości
tokarex pontony

CORMORAN BULL FIGHTER HD SPIN2,40 10-30g opinie,jaki kręcioł


bartekdgr

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! Zamierzam zakupić wędzisko CORMORAN bull fighter hd spin 2,40 cw 10-30

Będę łowił nad odrą i starorzeczami w w.dolnoslaskim. Czaje się na szczupaki i sandacze (oczywiscie jak wezmie bolek to się bede ogromnie cieszył)Dlaczego cw 10-30 ? Dlatego ,iż mysle zakupic tez wedzisko do 15g.typową wklejankę na okonie i klenie.Czy dobrze to zaplanowałem >10-30 i 0-15 ? Jaki do tego zastosowac kołowrotek ? No i jak jest z opiniami >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość Rapa-man

Nie do końca dobry wybór,wklejanka na klenia?nie za bardzo chyba że masz zamiar tylko łowic na gumy,a jak wiadomo najlepsza przynęta na klenia to wobler...druga sprawa będziesz łowił z łódki że taki kijek krótki chcesz ? co do kołowrotka większej filozofii na szczupaka nie ma,ja bym Ci polecił SPRO PASSION...na klenia mistrall gentelman :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm .dlaczego 2,40? Do tego czasu smigałem na 2,2 :D

Zdaje mi się że 240 bedzie odpowiednie ,ale przeciez moge zamowic wrazie co 270.Chodzi mi o cw najbardziej i ten model cormorana :D .Na klenia jakie cw proponujecie ? Myślałem nad catana 2500 do szczupakowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

Bierz 2,7 nie ma sie co zastanawiac nawet,catana to lipa do spro dolozysz 30zl i masz porzadny kolowrotek,lowiac z brzegu krotkimi kijami to sie chlopie zakatujesz...i jeszcze zasadnicze pytanie ile chcesz wydac na poszczegolny sprzet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

chcesz kupic 2 kije i kolowrotek za 200zl :roll: ? daje nam to że precyzyjniej prowadzimy przynęte,a co najważniejsze umożliwia dalsze rzuty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosciu 1 zesatw 200 !!!!naprawde az tak denny nie jestem hhee :D jakies propozycje?>gosc w sklepie zaproponował

Jaxon black arrow 2,7 10-40

jaxon variant pro spining 10-30

Fiume czy jakos tak model warrior 10-30 i tutaj niby super opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

To pisz jak człowiek, konkretnie się określ, w 200 zł to syf kupisz,dozbieraj kase i ciesz się łowieniem,albo skup się na jednej rybie(szczupak,sandacz,)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HE? 200 zł na 1 zestaw to syf :D hmm 2 zestawy 400 zł to mało? hmm jednak to wszystko jest strasznie drogie...a co myslisz na temat kołowrotka okumy z przednim hamulcem z gwar na 5 lat ? i na temat tej firmy fiume>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

za w miare dobry kołowrotek trzeba dać te 150 zł,to samo tyczy się kijka.Zasadnicza sprawa to to czy chcesz czerpać radość z holu rybki,czy zależy Ci na rybie,fakt kupisz za 100zł kij od ,,miotły'' tak samo jak i kołowrotek,ale uwierz mi nie da Ci to frajdy na rybach,przerabiałem już tani sprzęt własnie do 200 zł,ale jak wolisz :) macałem ostatnio Jaxon eternum czy extera już nie pamietam ale kijek ma 2,70m i 5-25 cw bardzo fajnie leży w dłoni i nie jest za ciężki koszt to 120 zł,także za to kase myśle że się opłaca,zrób tak,kup ten kijek,do tego niech będzie ten shimano Catana i będziesz miał w miare universalny kijek pod szczupaka Ci starczy a i klenia da rade na to połowić,ewentulanie Dragon Milenium superfast ale to już koszt 220 zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

tłumacze Ci człowieku że za 150 zł nie ma dużego wyboru ! nikt Ci nie wyczaruje super kija za taką kase :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm .najpierw piszesz ze widziałes fajny kijek jaxona za 120 zł a teraz ze nic porzadnego :D he ? no ogólnie to mi się zdaje ,że za 150 zł juz idzie kupić jakiś kijek dobry > nie kazdy jest milionerem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

Dobra nie chce mi się już udzielić Ci rad,bo to nie ma sensu...powiedziałem że widziałem że to dobry kijek jak na cene 120 złotych :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko ,po co te spinny :D caly czas w głowie 1000 modeli i nagle sie dowiaduje ze za 150 zł nic nie kupie konkretnego :D Chyba wezme tego jaxona tylko jeszcze musze sie upewnic co do opini lub jakiejs recencji jak działa w praniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bartekdgr bez kija z pracowni na zamówienie to Ty nawet z domu nie wychodź, ewentualnie jak nie masz kasy to jakiś tańszy St.Croix - może być używka :mrgreen:

A tak poważnie wracając do tematu to ja polecam Ci kupić jakiś spinning Mikado do 150 zł (poszukaj klasycznego bez wklejki) i ciesz się chłopie życiem , nie słuchaj rad ''znawców'' , taka moja rada.

Bull Fighter na szczupaka też jak najbardziej pasuje, sandacz może wymagać troszke szybszej i czulszej wędki, ale jak będziesz wiedział gdzie są te ryby i umiesz je łowić to i ten da radę.Wędka jednak ma swoją wagę, ale za to blank wytrzymały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

skoro jestes taki dowcipny koleszko to zerwij mu kija z lipy i ladnie wystrugaj i na ryby,tzn po ryby...widze nie macie zielonego pojecia i wolicie wydawac kase na chinskie gowno,to prosze w dupie to mam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.Znalazłem fajną wędkę Robinsona ! Wiem ,wiem robinson :D Włazłem na strone na której recenzjują tą wedke osoby 3 i niby na 10 punktów dostała 9 :D kosztuje 120-150 zł.Model robinson tritum zander spin 10-40 . Mogłem popełnic literówke. Ciekawi mnie na jakich głowkach z gumami juz bede mogł operowac tym kijaszkiem niby 10 g ale jak to sie ma w praktyce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jestes taki dowcipny koleszko to zerwij mu kija z lipy i ladnie wystrugaj i na ryby,tzn po ryby...widze nie macie zielonego pojecia i wolicie wydawac kase na chinskie gowno,to prosze w dupie to mam :cool:

Kolega pytał o wędkę to mu powiedziałem, pytał o określony przedział cenowy - odpowiadam.Sam mam spinningi w kwocie od 120 zł do około 700 zł.Tylko pytanie dotyczyło kija do 150 zł ...

Jak ktoś myśli nad zakupem auta i waha się między Corollą a Astrą na przykład to bezsensem jest polecać Land Cruisera , zgadzamy się ?

Ale szpan musi być to można zawsze ''doradzić''

Zapomniałem , musisz być niebywałym znawcą , dlatego skromnie i potulnie zamilknę czytając i chłonąc twoją niebywałą wiedzę, popartą oczywiście latami doświadczenia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc kupiłem cormorana 2,40 cw 10-30 .Przelotki titanum ox czyli plecionka bede mogl łowić?Do tego kołowrotek Dragona vaiper 835i .Przedni hamulec + 8 łożysk i gwarancja 5 lat ,więc mam na jakis czas zestawik.Jaka zylke lub plecionke polecacie do tego zesatwu i na jakie polecacie lowic przynety na te cw :? liecze o pomoc bo jak narazie cos malo piszecie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man
skoro jestes taki dowcipny koleszko to zerwij mu kija z lipy i ladnie wystrugaj i na ryby,tzn po ryby...widze nie macie zielonego pojecia i wolicie wydawac kase na chinskie gowno,to prosze w dupie to mam :cool:

Kolega pytał o wędkę to mu powiedziałem, pytał o określony przedział cenowy - odpowiadam.Sam mam spinningi w kwocie od 120 zł do około 700 zł.Tylko pytanie dotyczyło kija do 150 zł ...

Jak ktoś myśli nad zakupem auta i waha się między Corollą a Astrą na przykład to bezsensem jest polecać Land Cruisera , zgadzamy się ?

Ale szpan musi być to można zawsze ''doradzić''

Zapomniałem , musisz być niebywałym znawcą , dlatego skromnie i potulnie zamilknę czytając i chłonąc twoją niebywałą wiedzę, popartą oczywiście latami doświadczenia :roll:

Dobra nie podniecaj się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.