Skocz do zawartości
studiuj rybactwo     przynęty na klenia

Robal

Moderator
 • Ilość dodanej zawartości

  2071
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  5

Robal last won the day on January 18

Robal had the most liked content!

Reputacja

97 Excellent

2 obserwujących

O Robal

 • Ranga
  Nocny kowboj
 • Urodziny 22.11.1992

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Zainteresowanie
  zimne piwo, gorące kobiety i ryba...po grecku

Ostatnie wizyty

2624 wyświetleń profilu
 1. Ostateczna klasyfikacja i punktacja I Tury Grand Prix haczyk.pl 2018. I turę Grand Prix wygrywa Piter64, 2 miejsce dla EsoxHunter, 3 miejsce zajął Budek. Piter64 zgłosił 8 gatunków ryb: komplet leszczy i boleni oraz 2 okonie, 2 karasie, 2 klenie, 2 karpie, lina i pstrąga potokowego. EsoxHunter zgłosił 6 gatunków ryb: komplet jazi i boleni oraz 3 okonie. 2 pstrągi potokowe, 3 szczupaki i leszcza. Budek zgłosił komplet okoni oraz leszcza, 2 jazie, 3 klenie i 2 pstrągi potokowe. Największą zgłoszoną rybą był sum 159cm złowiony przez P, a z białorybu karp 86cm złowiony przez Gofer. Gratuluję zwycięzcy, jak i pozostałym uczestnikom dobrych wyników i zabawy. Zapraszam do udziału w II turze.
 2. W tym temacie zgłaszamy złowione ryby złowione od lipca do grudnia do Grand Prix haczyk.pl 2018, zgodnie z Regulaminem i poniższym wzorem: - Gatunek ryby - Długość w cm - Data połowu:(dzień, miesiąc, rok) - Godzina połowu: (wg. 24 godzin) - Łowisko (ewentualnie szczegóły typu: dokładne miejsce połowu, rodzaj łowiska, nazwa łowiska, najbliższa miejscowość): - Przynęta: - Bardzo krótki opis połowu - dwa - trzy zdania. (pogoda, czas, własne wrażenia, ewentualna masa w kg, czy ryba została wypuszczona, itp.): Oraz max. 2 wyraźne zdjęcia ryby. Np: zdjęcie przedstawiające wędkarza i rybę lub zdjęcie z uwiecznioną obok ryby miarką, kołowrotkiem, częścią wędziska lub innym przedmiotem powszechnego użytku ale takie, aby dany okaz można było zidentyfikować i ocenić. Zdjęcia należy umieścić w Galerii haczyk.pl. Zgłoszenia ze zdjęciami umieszczonymi na zewnętrznych serwerach nie będą akceptowane. Uwaga! Jeżeli długość zgłaszanej ryby przekracza minimalną normę wymiarową dla tego gatunku o mniej niż 5 cm- zdjęcie ryby z miarką jest obowiązkowe.
 3. A tak prezentuje się tabela po podliczenia rekordów w turze:
 4. Robal

  WYNIKI GRAND PRIX HACZYK.PL 2017

  Paczka dotarła. Dziekuje za nagrode i niespodzianke
 5. Robal

  WYNIKI GRAND PRIX HACZYK.PL 2017

  Wybieram Fluorocarbon Nihonto 0,50 mm 30 mb Przyda się pod te amury i karpie na które się nastawiam w tym roku Dzięki!!!
 6. Witam, wstępnie przymierzam się do zakupu kamerki sportowej, budżet to 300-500zł . Czy ktoś z szanownych kolegów ostatnio miał do czynienia z tym tematem i może coś polecić? Jako, że jeżdzę głównie na nocki, zależy mi na w miarę dobrej jakości przy słabym świetle.
 7. Witam, kupię karpiówkę 3,3-3,9m od 3 do 3,25 lb, choć inne propozycje rozpatrzę, tylko odbiór osobisty w Poznaniu i okolicach. Będzie to mój 3, zapasowy kij, dlatego max do 150zł, a nie mam czasu przeglądać grup na fb w poszukiwaniu kija. Pozdrawiam
 8. Klasyfikacja końcowa Grand Prix haczyk.pl 2017 Zwycięzcą zostaje jak co roku KrzysiekG, łowca 15 różnych gatunków ryb: płoć, leszcz, okoń, jaź, kleń, lin, boleń, karp, pstrąg tęczowy, szczupak, karaś, amur, sandacz, sum i węgorz. II miejsce zajął EsoxHunter, który złowił 10 różnych gatunków: płoć, okoń, kleń, lin, boleń, pstrąg potokowy, sandacz, szczupak, leszcz i jaź. III miejsce zajął michalvcf, łowca 10 gatunków: płoć, okoń, jaź, kleń, boleń, leszcz, lin, karp, szczupak i sum. W konkursie wzięło udział 17 osób, o 2 więcej niż w ubiegłorocznej edycji. Największa ryba zgłoszona do konkursu to sum 218cm złowiony przez P. Łącznie do konkursu zgłoszono 490 ryb, prawie dwa razy więcej niż w zeszłorocznej edycji. Do objęcia podium potrzebne było ponad 8000 pkt, natomiast w zeszłym roku zaledwie 4500 - poprzeczka podniosła się znacząco w tym roku. Gdyby nie odpuszczenie drugiej tury przez Piter64, który wygrał I turę, mogłoby być jeszcze ciekawej w walce o podium. Poniżej tabelka przedstawiająca rozkład ryb w poszczególnych turach i gatunkach. Najwięcej łowiono kleni i okoni, może z powodu podkręcenia rywalizacji w tym gatunku przez jaceen Gratuluję zwycięzcy KrzysiekG jak i pozostałym uczestnikom dobrej zabawy, udanej rywalizacji do końca i przede wszystkim pięknych ryb.
 9. Robal

  Grand Prix 2017 bieżąca dyskusja

  Proszę
 10. Ostateczna klasyfikacja i punktacja II Tury Grand Prix haczyk.pl 2017. II turę Grand Prix wygrywa bezapelacyjnie KrzysiekG, 2 miejsce dla michalvcf, 3 miejsce zajął kepes53. KrzysiekG zgłosił kompet płoci, leszczy, okoni, jazi, linów i sandaczy oraz karasia, 2 klenie, 3 bolenie, 3 pstrągi tęczowe, amura, szczupaka, węgorza, suma. michalvcf zgłosił komplet okoni, kleni, sumów oraz 5 płoci, 2 leszcze, jazia, 2 liny, 2 bolenie, karpia i szczupaka. kepes53 zgłosił komplet leszczy, kleni, linów, pstrągów tęczowych oraz 2 płocie, 3 okonie, 4 jazie, bolenia i 3 sandacze. Największą zgłoszoną rybą był sum 218cm złowiony przez P, największy szczupak mierzył 111cm i został złowiony przez EsoxHunter, największy sandacz mierzył 81cm i został złowiony przez KrzysiekG. Z białorybu największą rybą był amur KrzysiekG, mierzący 107cm, karp 93cm złowiony przez Gofer, a największym leszczem może poszczycić się KrzysiekG - 61,5cm. Gratuluję zwycięzcy, jak i pozostałym uczestnikom dobrych wyników i zabawy. Wkrótce podsumowanie całego roku.
×