Skocz do zawartości
tokarex pontony

Robal

Moderator
 • Ilość dodanej zawartości

  2078
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  5

Robal last won the day on January 18 2018

Robal had the most liked content!

Reputacja

101 Excellent

2 obserwujących

O Robal

 • Ranga
  Grand Prix haczyk.pl 2016 II miejsce
 • Urodziny 22.11.1992

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Zainteresowanie
  zimne piwo, gorące kobiety i ryba...po grecku

Ostatnie wizyty

3641 wyświetleń profilu
 1. RSM

  Hej. Poproszę arkusz punktów GP haczyk 2019. Dzięki:

  r.miskow@castellum.pl

 2. Klasyfikacja końcowa Grand Prix haczyk.pl 2018 Zwycięzcą zostaje Budek, który w I turze zajął III miejsce, w drugiej się poprawił i zajął I miejsce. Ma na koncie 10 różnych gatunków ryb: okonie, sandacze, sumy, klenie, szczupaki, pstrągi potokowe, jazie, bolenia, brzanę, leszcza. Tuż za nim uplasował się EsoxHunter, który zajął II miejsce w obu turach, łowca 9 gatunków ryb: jazie, bolenie, okonie. pstrągi potokowe, szczupaki, sandacze, klenie. liny i leszcza. Na 3 miejscu ESSOX, łowca 11 gatunków ryb: kleni, karpi, płoci, okoni, jazi, leszczy, boleni, certę, lina, szczupaka i pstrąga potokowego, tym samym zostając najbardziej wszechstronnym wędkarzem tej edycji. W konkursie wzięło udział 12 zawodników, o 5 mniej niż w poprzedniej edycji konkursu. Największą rybą jak co roku był sum złowiony przez P, w tej edycji długości aż 203cm. Aby zająć miejsce na podium wymagane było ponad 6000pkt, w zeszłorocznej edycji nieco ponad 8000 pkt - poprzeczka nieznacznie się obniżyła. Do konkursu zgłoszono 195 ryb, notujemy znaczny spadek w porównaniu do zeszłorocznej edycji, gdzie zgłoszono 490 ryb. Ze swojej strony gratuluję zwycięzcy Budek, EsoxHunter i ESSOX za dobrą walkę do końca i zajęcie miejsc na podium jak i pozostałym zawodnikom dobrych wyników i zabawy.
 3. Ostateczna klasyfikacja i punktacja II Tury Grand Prix haczyk.pl 2018. II turę Grand Prix wygrywa bezapelacyjnie Budek, 2 miejsce dla EsoxHunter, 3 miejsce zajął ESSOX. Budek zgłosił komplet okoni, sandaczy i sumów oraz 3 klenie, 3 szczupaki, jazia, bolenia i brzanę. EsoxHunter zgłosił komplet okoni, szczupaków, sandaczy oraz 2 klenie, 4 liny i 4 bolenie. ESSOX zgłosił komplet kleni, karpi oraz 3 płocie, 2 okonie, 2 jazie, certę, lina i szczupaka. Największą zgłoszoną rybą był sum 203cm złowiony przez P, największy szczupak mierzył 87cm i został złowiony przez Ras al Ghul, największy sandacz mierzył 75cm i został złowiony przez Budek. Z białorybu największą rybą był karp złowiony przez ESSOX mierzący 76cm. Gratuluję zwycięzcy, jak i pozostałym uczestnikom dobrych wyników i zabawy. Wkrótce podsumowanie całego roku. 
 4. Wyniki z uwzględnieniem rekordów tury.
 5. Ostateczna klasyfikacja i punktacja I Tury Grand Prix haczyk.pl 2018. I turę Grand Prix wygrywa Piter64, 2 miejsce dla EsoxHunter, 3 miejsce zajął Budek. Piter64 zgłosił 8 gatunków ryb: komplet leszczy i boleni oraz 2 okonie, 2 karasie, 2 klenie, 2 karpie, lina i pstrąga potokowego. EsoxHunter zgłosił 6 gatunków ryb: komplet jazi i boleni oraz 3 okonie. 2 pstrągi potokowe, 3 szczupaki i leszcza. Budek zgłosił komplet okoni oraz leszcza, 2 jazie, 3 klenie i 2 pstrągi potokowe. Największą zgłoszoną rybą był sum 159cm złowiony przez P, a z białorybu karp 86cm złowiony przez Gofer. Gratuluję zwycięzcy, jak i pozostałym uczestnikom dobrych wyników i zabawy. Zapraszam do udziału w II turze.
 6. W tym temacie zgłaszamy złowione ryby złowione od lipca do grudnia do Grand Prix haczyk.pl 2018, zgodnie z Regulaminem i poniższym wzorem: - Gatunek ryby - Długość w cm - Data połowu:(dzień, miesiąc, rok) - Godzina połowu: (wg. 24 godzin) - Łowisko (ewentualnie szczegóły typu: dokładne miejsce połowu, rodzaj łowiska, nazwa łowiska, najbliższa miejscowość): - Przynęta: - Bardzo krótki opis połowu - dwa - trzy zdania. (pogoda, czas, własne wrażenia, ewentualna masa w kg, czy ryba została wypuszczona, itp.): Oraz max. 2 wyraźne zdjęcia ryby. Np: zdjęcie przedstawiające wędkarza i rybę lub zdjęcie z uwiecznioną obok ryby miarką, kołowrotkiem, częścią wędziska lub innym przedmiotem powszechnego użytku ale takie, aby dany okaz można było zidentyfikować i ocenić. Zdjęcia należy umieścić w Galerii haczyk.pl. Zgłoszenia ze zdjęciami umieszczonymi na zewnętrznych serwerach nie będą akceptowane. Uwaga! Jeżeli długość zgłaszanej ryby przekracza minimalną normę wymiarową dla tego gatunku o mniej niż 5 cm- zdjęcie ryby z miarką jest obowiązkowe.
 7. A tak prezentuje się tabela po podliczenia rekordów w turze:
×