Skocz do zawartości
przewodnicywedkarscy.p

Robal

Moderator
 • Ilość dodanej zawartości

  2059
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  5

Robal last won the day on January 18

Robal had the most liked content!

Reputacja

97 Excellent

1 obserwujący

O Robal

 • Ranga
  Nocny kowboj
 • Urodziny 22.11.1992

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Zainteresowanie
  zimne piwo, gorące kobiety i ryba...po grecku

Ostatnie wizyty

2068 wyświetleń profilu
 1. Klasyfikacja końcowa Grand Prix haczyk.pl 2017 Zwycięzcą zostaje jak co roku KrzysiekG, łowca 15 różnych gatunków ryb: płoć, leszcz, okoń, jaź, kleń, lin, boleń, karp, pstrąg tęczowy, szczupak, karaś, amur, sandacz, sum i węgorz. II miejsce zajął EsoxHunter, który złowił 10 różnych gatunków: płoć, okoń, kleń, lin, boleń, pstrąg potokowy, sandacz, szczupak, leszcz i jaź. III miejsce zajął michalvcf, łowca 10 gatunków: płoć, okoń, jaź, kleń, boleń, leszcz, lin, karp, szczupak i sum. W konkursie wzięło udział 17 osób, o 2 więcej niż w ubiegłorocznej edycji. Największa ryba zgłoszona do konkursu to sum 218cm złowiony przez P. Łącznie do konkursu zgłoszono 490 ryb, prawie dwa razy więcej niż w zeszłorocznej edycji. Do objęcia podium potrzebne było ponad 8000 pkt, natomiast w zeszłym roku zaledwie 4500 - poprzeczka podniosła się znacząco w tym roku. Gdyby nie odpuszczenie drugiej tury przez Piter64, który wygrał I turę, mogłoby być jeszcze ciekawej w walce o podium. Poniżej tabelka przedstawiająca rozkład ryb w poszczególnych turach i gatunkach. Najwięcej łowiono kleni i okoni, może z powodu podkręcenia rywalizacji w tym gatunku przez jaceen Gratuluję zwycięzcy KrzysiekG jak i pozostałym uczestnikom dobrej zabawy, udanej rywalizacji do końca i przede wszystkim pięknych ryb.
 2. Grand Prix 2017 bieżąca dyskusja

  Proszę
 3. Ostateczna klasyfikacja i punktacja II Tury Grand Prix haczyk.pl 2017. II turę Grand Prix wygrywa bezapelacyjnie KrzysiekG, 2 miejsce dla michalvcf, 3 miejsce zajął kepes53. KrzysiekG zgłosił kompet płoci, leszczy, okoni, jazi, linów i sandaczy oraz karasia, 2 klenie, 3 bolenie, 3 pstrągi tęczowe, amura, szczupaka, węgorza, suma. michalvcf zgłosił komplet okoni, kleni, sumów oraz 5 płoci, 2 leszcze, jazia, 2 liny, 2 bolenie, karpia i szczupaka. kepes53 zgłosił komplet leszczy, kleni, linów, pstrągów tęczowych oraz 2 płocie, 3 okonie, 4 jazie, bolenia i 3 sandacze. Największą zgłoszoną rybą był sum 218cm złowiony przez P, największy szczupak mierzył 111cm i został złowiony przez EsoxHunter, największy sandacz mierzył 81cm i został złowiony przez KrzysiekG. Z białorybu największą rybą był amur KrzysiekG, mierzący 107cm, karp 93cm złowiony przez Gofer, a największym leszczem może poszczycić się KrzysiekG - 61,5cm. Gratuluję zwycięzcy, jak i pozostałym uczestnikom dobrych wyników i zabawy. Wkrótce podsumowanie całego roku.
 4. A tak się prezentuje tabela po podliczeniu rekordów w tej turze.
 5. Grand Prix 2017 bieżąca dyskusja

  Przepraszam Panowie, wypadła mi z głowy ta rywalizacja. Poniżej aktualna tabelka. Pozdrawiam
 6. - Gatunek ryby: okoń- Długość w cm: 34- Data połowu: 09.10.2017- Godzina połowu: 18:30- Łowisko: staw- Przynęta: karaś- Bardzo krótki opis połowu - zauważyłem że coś chodzi w wodzie, wyrzuciłem w to miejsce żywca i po paru minutach spławik znika. Jest to mój pierwszy okoń złowiony metodą żywcową (dawno nie miałem okonia na kiju). Ryba wróciła do wody.
×