Skocz do zawartości
przewodnicywedkarscy.p

jacekz

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  koszalin
 1. Jaka jest cena karty na łowienie z łódki

  Okazuje się że niema dodatkowych opłat za łowienie z łódki. Inaczej jest w gospodarstwach wodnych co wynajmują jeziora..tam koszt przekracza 300zł za łowienie z łódki. Draństwo.
 2. Jaka jest cena karty na łowienie z łódki

  A ile to wygląda we Wrocławiu?
 3. Jaka jest cena karty na łowienie z łódki

  Łódki jeszcze niemama. Będzie za dwa tygodnie. Ile będzie mnie kosztować na ten rok łowienie z łódki na łowiskach PZW?
 4. Jaka jest cena karty na łowienie z łódki

  To o czym ten gość mówi?
 5. Mam karte z PZW z okręgu Koszalin. Jaka jest cena na łowienie z łódki? Czy przy rejestracji łódki trzeba mieć wykupioną kartę na łódkę. Czy może później (po rejestracji) można kartę na łowienie z łódki wykupić.
 6. Karta Wędkarskka

  Czy jeżeli mój tata lat 74 ma kartę wędkarską i może łowić ryby dwoma wędkami, to czy ja (lat 53) mogę jedną z tych dwóch wędek taty połowić nie posiadając karty wędkarskiej
 7. Niemam karty wędkarskiej. Chciał bym połowic ryby. Nie koniecznie je zabierać do domu. Raczej chodzi mi tylko o powędkowanie.
 8. Jak było na rybach - listopad 2015r

  Nie zła fotka. Termos wskazany przy takiej atmosferze. Nie jestem ekspertem. Myślę, że jak na Ciebie idą to większa szansa wyczepienia. Ja bym na leniucha czyli na żywca próbował Jak by nie wyszło to może kolory zmieniał.
 9. Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)

  Witam z Koszalina. Mam na imię Jacek Wędkuję okazyjnie. Przeważnie na prywatnych stawach. Teraz chcę zacząć na dobre przygodę z wędkowaniem. Przymierzam się do zdania egzaminu na kartę. Czyli to będzie po nowym roku.
 10. Jak było na rybach - listopad 2015r

  Wielki Leszcz! Zazdroszczę. Też dla tego że niemam karty wędkarskiej Chciałem ją wyrobić teraz w listopadzie, ale już nie można w tym roku niestety.
×