Skocz do zawartości
Eldorado najtańszy sklep wędkarski w sieci     przynęty na szczupaka

Gu_miś

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  45
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

Gu_miś last won the day on October 29

Gu_miś had the most liked content!

Reputacja

43 Excellent

O Gu_miś

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Wrocław
 1. WROCŁAWSKA ODRA

  Fajnie sobie Panowie łowicie i ciekawe spostrzeżenia opisujecie. Wrzucajcie więcej! Ja aktualnie nie mam kompletnie czasu na jakąś wyprawę. Wykańczam nową bazę wypadową Na wiosnę będę miał rzut beretem nad wodę to pewnie więcej uda się połowić.
 2. Zakupy u "Chińczyków"

  Na Aliexpress zamawiałem kiedyś obrotówki podpisane Mepps , wychodziły bardzo tanio. Polecam tylko Longi, te z klasycznym skrzydełkiem słabo pracowały, te pierwsze natomiast wyśmienicie. Testowałem rozmiar 2 na wiosennych okoniach. Wyniki wyśmienite.
 3. WROCŁAWSKA ODRA

  Byłem w sobotę można było spokojnie dojechać. Pomimo trudnych warunków 15 sztuk okonia. Brania na obrotówki w rozmiarze 2, z kolorami trzeba było kombinować, ale stara dobra miedź spisywała się najlepiej. Dzisiaj dwie godzinny na jednym z podwrocławskich stawów zaowocowały kilkoma puknięciami i jednym sandaczem. Przynęta Cannibal 8 cm w kolorze "okoń"
 4. WROCŁAWSKA ODRA

  Miałem kiedyś podobną sytuację z tym, że holowałem okonka w granicach 10 cm i w pewnym momencie zaczął płynąć w moją stronę, luz na żyłce, aż wyskoczył prawie na brzeg, a za nim okoń ze zdjęcia. Malucha szybko wypiąłem rzut i ten głodny złowiony 36 cm Był w takim amoku, że wziął na najmniejszego swing impacta.
 5. WROCŁAWSKA ODRA

  Dzięki wszystkim. Bardzo przyjemne spotkanie. Dużo informacji, wskazówek, i ciekawych historii. Następnym razem może rybki będą lepiej współpracowały .
 6. WROCŁAWSKA ODRA

  Też postaram się wpaść na spotkanie. Gdzie tam najlepiej samochód zostawić? Ja jutro zaczynam od około 14
 7. WROCŁAWSKA ODRA

  Ja byłem dzisiaj w Gajkowie na główkach. Woda bardzo brudna no i bardzo rwąca. Bez efektów. Poniżej Wrocławia jak to wygląda?
 8. Street Fishing Extreme 2017

  Panowie gratuluje wyników. Trochę mnie zasmuciliście informacją o braku mapki bo liczyłem na takową. Mogło by to w końcu jednoznacznie rozwiązać kwestię wrocławskiego węzła wodnego jako budowli hydrotechnicznej
 9. WROCŁAWSKA ODRA

  Zareagowałem na zaproszenie maniu394 i wspólnie wybraliśmy się na spining. Nad woda zameldowaliśmy się około 6:40. Ryb trzeba było trochę poszukać, ale opłacało się. Złowiliśmy około 50 okoni w rozmiarze do 26 cm, aczkolwiek dość obżarte i bardzo ładnie wybarwione . Trafił się też przyłów w postaci woblerka. Poranek porankiem, a około 18 stwierdziłem, że trzeba zobaczyć jak tam sobie koledzy radzą na mieście. Oczywiście z wędką no i znów pasiaki grały główną rolę. Około 15 sztuk. Dzień uważam za bardzo udany
 10. Odpowiadanie na post z 2013 r i to w taki sposób. Marketing - robisz to źle.
 11. Jak było dziś na rybach ? Lipiec 2017

  Wydaje mi się, że to pionowe wyskoki nad wodę zwykle z szarpaniem pyska.
 12. Bajkał koło kamieńca wrocławskiego.

  Byłem w sobotę, ale ze spiningiem. Okoń grasował, przy trzcinach na lewo od cypla kręciły się na płyciźnie liny. Wędkarzy sporo ale byli też turyści z namiotami. Dopływ od Odry bardzo mocno zarośnięty.
 13. WROCŁAWSKA ODRA

  Witam, Odra Odrą, a moje pytanie będzie dotyczyć kanału miejskiego. Ktoś z was drodzy koledzy już tam poławiał ,a jeżeli tak to z jakimi efektami ? Chciałbym tam wybrać się z myślą o okoniu. Tylko tak się zastanawiam czy jest sens. W sumie remont skończył się chyba 3 lata temu więc coś tam teoretycznie powinno już pływać.
 14. WROCŁAWSKA ODRA

  Dzisiejsze odrzańskie wojaże całkiem udane. Rybek trzeba było trochę poszukać. 5 okoni w przedziale 15-20 cm. Oraz 5 sandaczy 32-55 cm. Brania różne od cmoknięć do strzałów. Przynęta dnia twister 6 cm w kolorze pomarańcz na główce 4 g. Co ciekawe większość brań podczas deszczu. Woda lekko mętna.
 15. WROCŁAWSKA ODRA

  Witam, Koledzy był ktoś może ostatnio na kanale powodziowym? Mam zamiar wybrać się jutro wieczorem i nie wiem czy jest szansa coś połowić. Ostatnio jak byłem to puścili wodę tak, że łowić się nie dało. Jest może jakaś możliwość sprawdzenia przepływu bez podjechania na miejsce? Na pogodynce żadnego wodowskazu w tej okolicy nie ma.
×