Skocz do zawartości
tokarex pontony

dEEm

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

dEEm last won the day on June 2

dEEm had the most liked content!

Reputacja

12 Good

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. dEEm

  Bystrzyca

  Wczoraj z muchówką odwiedziłem krainę pstrąga i lipienia, ale nie stwierdziłem obecności ani pstrągów ani lipieni. Ba, ciężko było nawet o jakiegoś rozsądnego klenia. Widziałem tylko kilkanaście maluchów.
 2. dEEm

  Bystrzyca

  Czy któryś odcinek Bystrzycy w okolicach Wrocławia jest teraz zdatny do komfortowego machania muchówką? Powiedzmy w okolicach Skałki?
 3. dEEm

  rzeka Ślęza

  Korzystając z tego, że głosowałem w okolicach Kleciny wybrałem się na Ślęzę przy pętli Klecina. Na suchą muchę wyjechały 4 małe kleniki. Największy może 20cm.
 4. Dzisiaj z muchówką w ręce od 10 do 21. Większa część dnia poświęcona na poznawanie Bystrzycy w okolicach Mietkowa. Piękna rzeka, tylko, że jakoś tych pstrągów i lipieni nie było widać. Trafił się tylko jeden malutki klenik i ukleja. Potem podjechałem jeszcze na kanał powodziowy, ale cały czas puszczają wodę, więc wysoko i brudno. @Booryss może podzieliłbyś się na priv informacjami o jakichś fajnych miejscówkach do brodzenia na Bobrze? Od zawsze mnie ta rzeka kusiła. I wiesz może, gdzie mogę odebrać pozwolenie, żeby tam łowić?
 5. to już będzie z 5 dni. Tak było w niedzielę.
 6. Na kanale powodziowym to wiem bo normalnie tam brodze ze spinningiem. Było płytko i fajnie dopóki nie kupiłem muchówki 😁 Przez 3 miesiące była woda maks do kolan pod mostem Chrobrego, po kupnie puścili wodę i brodzenie odpada. Pewnie tak będzie dopóki nie sprzedam wędki 😂
 7. Mam pytanko o jakieś fajne miejscówki. Szczególnie do brodzenia. Do tej pory ćwiczyłem na Widawie na północ od Wrocławia, ale oprócz może 2-3 miejscówek, ciężko mówić o jakimkolwiek komforcie, szczególnie na początku (chociaż dawałem radę). Kanał powodziowy póki co odpada, ze względu na poziom wody. Jutro pojadę zobaczyć jak wygląda Bystrzyca w okolicach Mietkowa. Jak tam się nic nie będzie działo to pewnie na Ślęze w ok. parku klecinskiego. Moglibyście polecić jakieś fajne miejsca na początek? Jak nie tutaj to w wiadomości prywatnej?
 8. Kilka godzin w ogrodzie, kilka godzin nad wodą i w końcu jest pierwsza rybka na muchę +- 40cm. Radość tym większa, że na suchą muchę, którą sam ukręciłem. Na szczęście sprzęcik jest bo robię też microjigi. Coś czuje, że przepadłem bo łażę po 6 godzin i cały czas mi mało.
 9. Zdarzyło mi się ostatnio być dwa razy na Bajkale i połapałem. Sporo ładnych wzdręg, kilka leszczyków, okonków i dwa liny. Jeden 42cm i drugi 34cm. Wszystko na bata, także dobrze się bawiłem. Trafił się też jeden spory byczek.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...