Skocz do zawartości
tokarex pontony

giepol

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Kontakt

 • AIM
  6050780

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Radawnica
 1. Witam, czy mogę prosić o fotki na giepol1@wp.pl . Pozdrawiam Grzegorz
 2. giepol

  Kupię Łódź wędkarską

  Kozii , zappodaj jakąś cenkę do której jesteś w stanie zapłacić. Ale dlaczego na PRIV ???
 3. giepol

  Zarośnięty staw

  cytat: "Dodam, że mogłoby to być oczyszczenie połowy stawu, ze względu na walory środowiskowe, a mianowicie gniazdowanie na nim wielu rzadkich gatunków ptaków." Jeżeli tak twierdzisz, to powinieneś zainteresować się "Dyrektywą Ptasią" w/g Unii Europejskiej to Twój teren jest chroniony i za tę ochronę jeszcze dostaniesz kasę. Ale nikt nie pozwoli Tobie nic zrobić bez odpowiednich paragrafów, nawet zastosować wapna. Więc zastanów się co jest bardziej " opłacalne" , i czy na pewno chcesz zrobić to co planujesz??. Pozdrawiam Grzegorz
 4. Mam leśniczego w bliskiej rodzinie. W jego środowisku panuje opinia, że największymi syfiarzami leśnymi są wędkarze. Niestety, wystarczy niewielki procent hołoty, żeby opinia o całej społeczności była zniszczona. Wątpię więc, żeby w obecnej chwili leśnicy byli zainteresowani paktem z wędkarzami. Mogę się jednak mylić maryaChi - zmień leśniczego lub środowisko, sam jestem leśniczym i mam na swoim terenie 6 łowisk ( stawków ) zarybianych co roku,rybkami ponad wymiar.Co roku przychodzą ci sami ludzie i wykupują pozwolenia na nasze stawki bo "PZW nie zarybia , a u nas zawsze jest coś w wymiarze do złowienia( zarybiamy tylko z pieniędzy z pozwoleń i rybami w wymiarze PZW). Więc taka opinia jest krzywdząca, a my jako leśnicy( przynajmniej północna wielkopolska) jesteśmy zainteresowani współpracą z lokalnymi kołami wędkarskimi. Pozdrawiam Grzegorz
 5. radek jesteś z Kutna więc proponuję "kolegę" z Łodzi : http://www.wedki-ks.com/ . Szczerze polecam , "kolega" otwarty na propozycje oraz tego co wiem bardzo solidny.
 6. No,faktycznie ponton nie wykorzystany z takim silnikiem.
 7. No źle działa internet, za wolno!!!!Więc chodziło mi o Twoją wypowiedź na temat łódki i silnika.( mocy i wyporności łódki)
 8. KrisMekar,zapodaj więcej konkretów naTWÓJ temat. A jaką Ty masz łajbę??
 9. @macko,czy to aby nie prowokacja ? do dyskusji. Mając 269postów i że 4 razy pomogłeś to się dziwię że zadajesz takie pytanie( pomijam wujka google). A teraz odpowiedź: jeżeli chcesz aku to min. 100-120 Ah,najlepiej żelowe( może być TROJAN) i dobra ładowarka automatyczna - najlepiej EST516.Chyba że kupisz oryginalny Aku. Min Koty to do niego jest też automatyczna ładowarka Min Koty. Ale niestety to wszystko dosyć kosztuje, możesz też zakupić aku " Pro Marine" dowolnej firmy bo one są dostosowane do głębokiego rozładowania.
 10. Witam, zobacz tu http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=13027 , może jeszcze aktualne.Pozdrawiam Grzegorz
 11. nynek3, sam sobie odpowiedziałeś cytując janka24, czytaj ze zrozumieniem.Musisz mieć Świadectwo!!
 12. Nie ma za co ,od tego tu jesteśmy aby sobie pomagać. Połamania kija ( aby nie na kolanie)
 13. Witam, też miałem tę plecionkę i jeśli chodzi o jakość to u mnie się sprawdziła, ale miałem ten sam problem i okazało się że trzeba na szpulę nakleić kawałek taśmy samoprzylepnej bo plećka się po prostu ślizga.po wykonaniu w/w czynności nie było żadnych niespodzianek.Zresztą nauczony doświadczeniem przy każdej plecionce daję coś pod spód,a łowię tylko na plećki.
 14. A czy można je gdzieś kupić w Polsce, poza FM?
 15. giepol

  Wydra

  piotr880, jeżeli zimą nie byłeś nad stawem to niestety teraz nic nie zobaczysz, śnieg zniknął i śladów nie ma, a wydra jeżeli jest to albo wcześnie rano lub wtedy gdy Cię tam nie ma. Miałem ten sam problem i przez ostatnie trzy lata dałem sobie spokój z moim stawem gdy przez kolejne trzy dni nie było żadnych brań, a czarę goryczy dopełnił widok wydry bawiącej się ze swoim pokarmem wcześnie rano. Teraz po trzech latach pierwszy raz zarybiłem karpiem i zobaczymy jakie będą efekty.Niestety latem żerowania wydry tak łatwo nie stwierdzisz jak zimą. Życzę powodzenia w walce z" wiatrakami'. P.S. Niestety nie humanitarnie, ale najskuteczniej mieć zaprzyjaźnionego kolegę myśliwego.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...