Skocz do zawartości
tokarex pontony

mefis_7

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

mefis_7 last won the day on May 17 2019

mefis_7 had the most liked content!

Reputacja

65 Excellent

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Proszę o dopisanie na listę i zgłaszam 2szt. 28cm oraz 31cm
 2. Witam ekipę! To i ja się dopisze do listy. Larry_blanka prośba o dopisanie mnie. Dwa okonia z majówki. Złowione na kajtka 2" w Odrze. 28cm i 31cm. Brania z podbicia bardzo agresywne.
 3. mefis_7

  WROCŁAWSKA ODRA

  Wow Budek - gratki. A podbierak to chyba połamało w drzazgi .
 4. mefis_7

  WROCŁAWSKA ODRA

  Wybrałem się ostatnio na I barki za okoniem , ale wszystkie jakie udało mi się złapać były tylko z Odry. Od środka pustynia. Trafił się szczupak na pocieszenie 60cm. Połakomił się na kajtka 2 ,na 2g główce. Na samym cyplu na Odrze zainteresowały mnie STOJĄCE ok. 5-10m od brzegu kawałki styropianu. (o fcuk sobie myślę czemu to tak stoi w miejscu). Nie myliłem się . Jakaś łajza poustawiała sobie 5 takich "gadżetów" na odcinku 50metrowym. 2 wytargałem na brzeg obrotówką, (obciążone kamieniem, ale plecionka dała radę) - na szczescie na hakach pusto. Pozostałe poza moim zasięgiem rzutu z lądu. Masakra !
 5. Brawo - to jest gość! Gratulacje Budek.
 6. mefis_7

  WROCŁAWSKA ODRA

  Witam kolegów, może kogoś zainteresuje lub ktoś jeszcze nie wiedział. Zbliżają się zawody spiningowe z koła Krokodyl. http://www.pzw.org.pl/krokodyl/wiadomosci/178264/60/zawody_spiningowe
 7. mefis_7

  WROCŁAWSKA ODRA

  Weekend był zaje... fajny, totalne eldorado Od 6-10 rano wypad nad Odrę. Chyba pierwszy raz udało mi się złowić podczas jednej wyprawy tak wiele gatunków ryb. Wyjęte z wody : 3 niewymiarowe sandaczyki (największy 46cm) w tym jeden na małą obrotówkę(pierwszy raz), kilka okoni największy 29cm, 1 mały boleń , 2 klenie , 1 jaziu i mały pistolet. Zabawa przednia. Okonie standardowo na kajtki 2 najlepiej reagowały-główka 1,5 -2 g. Klenie i jaź na małą srebrną aglie 1, dużo brań nie zaciętych w porę, więc mogło być jeszcze lepiej
 8. mefis_7

  WROCŁAWSKA ODRA

  Moja pierwsza 40 -ka. hip hip.....😂 Wczorajszy poranek na kanale p. powodziowym. Testowałem wszystkie woblerki , smużaki itp. i nic. Kilerem okazał się kajtek 2 na 1,5g główce, ale z kolorami też musiałem się wstrzelić. Miałem jeszcze ze cztery ładne brania ale nie udawało mi się w porę zaciąć.
 9. Moje pierwsze punkty w tym roku 1. Marienty (arbiter ligi) 2. jaceen...................... 30s/K+38s/K = 68pkt 3. Budek........................41s/O+42s/K+40s/K = 123pkt 4. andrutone 5. peekol.......................40s/K+42s/K+41s/K = 123pkt 6. Chmura 7. Booryss 8. Danek. 9. Płatek88....................27s/K+0+0=27pkt 10. Gu_miś 11. PPu88 12. RSM........................28s/K+32s/K+30s/K = 90pkt 13. Carloss83 14. jacolan....................40s/O+38s/K+37s/K = 115pkt 15. kamil.ruszala 16. Joseph....................38s/K+0+0 = 38 17. jaroslav 18. Gryzon 19. michalvcf 20. Arturoo_Ma 21. OldBolo...................25m/K+0+0 = 25pkt 22. McGregor 23. mefis_7...................33s/K+ 32s/K+0 =65pkt
 10. mefis_7

  rzeka Ślęza

  O kurde Panowie grubo jedziecie w tym roku !!! Poczytałem Wasze wpisy i stwierdziłem ze czas najwyższy opłacić kartę. Postaram się w tym roku częściej odwiedzać slumpe. Dziś udało mi się wyskoczyć rano na 2h, ( bardzo szybko zleciały). Odcinek mi najbliżej pasujący od stadionu w górę. Trochę czasami deszcz uprzykrzał zabawę ale czego się nie robi .... Sezon rozpoczęty! Dwa klenie będą do tabelki Byłby i trzeci znacznie większy myślę, że coś koło 38-40cm ale skubaniec odpiął się przy samym brzegu. Ten już ładnie kopał po kiju... Okonie nie chciały współpracować, nie wiem gdzie się pochowały. Kajtki ich nie namierzyły ( a próbowałem wszystkich kolorów jakie miałem w pudełku.). Kilerem na klenia w dniu dzisiejszym okazał się "champion".
 11. mefis_7

  WROCŁAWSKA ODRA

  To i ja się chyba też wybiorę posmakować rywalizacji. Do zobaczenia
 12. mefis_7

  WROCŁAWSKA ODRA

  Wczoraj wyskoczyłem na 2 godziny na pierwsze barki po południu z nastawieniem na okonie. 8 sztuk i to same maluchy, czyli nic specjalnego, ale nie o tym chciałem... Pierwszy raz miałem taki przypadek. Doszedłem pod most Milenijny i tam po lewej jego stronie złapałem 3 okonki. Ostatniego gdy poczułem na kiju pomyślałem, że chyba będzie większy niż 20cm bo już ładnie się "walczył". Przy samym brzegu ok 1,5m zauważyłem w okularach, że coś go goni dużego i nagle cap. Szczupak, myślę że spokojnie ponad 70cm zassał całego okonia razem z moim paprochem, podciągnąłem ich jeszcze z pół metra i nastąpiło "tink" mojej żyłki. Trzasnął ogonem pod moimi nogami i tyle go widziałem. Dostał obiad na tacy hehe.
 13. mefis_7

  rzeka Ślęza

  Oczywiście pływa dalej i czeka na następnego wariata.
 14. mefis_7

  rzeka Ślęza

  Panowie i ja Wam dziękuje za spotkanie. Wywołany do "tablicy przez Marientego że się nie udzielam za często postanowiłem w sobotę wyskoczyć na 1,5 h nad Slęze. Zostawiłem o 13 młodego na urodzinach i miałem chwilę wolnego. Najbliżej było mi do stadionu i tam zawitałem. Pora dnia raczej nie wróżyła nic dobrego. Przerzuciłem wszystkie kajtki i mikro gumki w różnych kolorach jakie miałem przy pasku. I dupa ani brania okonia klenia kompletnie nic. Po godzinie już myslałem o powrocie po syna. Zszedłem przed mostek tramwajowy i założyłem mepsika 1 (bez przyponu). Jakiś wędkarz stacjonarny na rowerze zatrzymał się na moście i pyta czy coś skubie. Ja, że nic kompletnie i jak na zawołanie coś nagle szarpnęło. Nie miałem miarki przy sobie więc zdjęcie do wędki. Pierwszy wymiarowy ze ślumpy.
 15. mefis_7

  rzeka Ślęza

  Wczoraj mocno wiało nad Odrą, więc wybrałem się nad naszą ślumpę. Dawno tu nie zaglądałem. Warunki koszmarne ale dwa kleniki zapozowały. Szału nie ma ale zawsze coś. Skusiły się na małego mepps-a
×
×
 • Dodaj nową pozycję...