Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

IX Ogólnopolski Zlot Sympatyków Haczyk.pl


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

tam naprawdę nie ma mniejszych ryb tylko same miśki ?

Coś tam jest, ale stosunkowo niewiele. To ci wędkarz- nie chce łowić dużych ryb :mrgreen:

Z innych informacji- na wyposażeniu obu domków są grille- przypuszczam że ich mieszkańcy podzielą się z innymi tym sprzętem. :wink: Węgiel można kupić nawet na miejscu, podobnie jak przynęty i zanęty.

ktoś od nas będzie w tych domkach ? żeby pożyczył grila ?

może uda mi się załatwić takiego jak mięliśmy w tamtym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ktoś od nas będzie w tych domkach ? żeby pożyczył grila ?

może uda mi się załatwić takiego jak mięliśmy w tamtym roku.

W obu domkach są "nasi", ale możesz wrzucić do auta jak masz miejsce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś od nas będzie w tych domkach ? żeby pożyczył grila ?

może uda mi się załatwić takiego jak mięliśmy w tamtym roku.

W obu domkach są "nasi", ale możesz wrzucić do auta jak masz miejsce :wink:

zmieści się . jedziemy na dwa wozy więc trochę miejsca będzie.

a gratów wędkarskich nie mam tyle co ty :lol:

niedługo będziesz musiał wózek widłowy wozić ze sobą :mrgreen:

przy okazji kilka pytań:

1. można tam rozbić namiot przy wędkach na noc?

z pogodą może być różnie. familia pewnie pójdzie spać do pokoju ale ja chciałbym posiedzieć. nie mam namiotu wędkarskiego tylko zwykły.

2. zanęty przynęty robaki na miejscu można kupić?

haczyki i inne duperele też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gratów wędkarskich nie mam tyle co ty

niedługo będziesz musiał wózek widłowy wozić ze sobą

Tak to już jest z wędkarzami, że gratów ciągle przybywa :mrgreen: Na wczasy nad morze na przykład zabieram 9 wędek - 3 na dorsza (w zależności od warunków), 2 na plażę, 2 gruntówki do portu, jedną na śledzie i spinning :lol: Ale za to kołowrotków tylko 6. :mrgreen: Jakby nie wózek to byłoby ciężko. Ile to się człowiek musi namęczyć żeby wypocząć! :lol:

przy okazji kilka pytań:

1. można tam rozbić namiot przy wędkach na noc?

z pogodą może być różnie. familia pewnie pójdzie spać do pokoju ale ja chciałbym posiedzieć. nie mam namiotu wędkarskiego tylko zwykły.

Zgodnie z rozmową z właścicielami- mały namiot dla wędkarza na łowisku jest bez opłat.

2. zanęty przynęty robaki na miejscu można kupić?

haczyki i inne duperele też?

Przynęty i zanęty raczej w rozumieniu kulki i pellety, ale mogę dopytać. Drobne akcesoria też pewnie są dostępne, ale lepiej kupić coś przed wyjazdem, bo sklepik nad łowiskiem raczej nie będzie miał dużego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne akcesoria też pewnie są dostępne, ale lepiej kupić coś przed wyjazdem, bo sklepik nad łowiskiem raczej nie będzie miał dużego wyboru.

bronek, W sklepiku na łowisku są do kupienia drobne akcesoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek czy na tych wszystkich stawach są tylko same okazy?

z tego co widzę są tam 3 stawy.

pytam bo jedziemy z dzieciakami i trzeba by było ich czymś zająć w sensie łowienia.

chciałem im zmontować jakieś zestawy ze spławikiem niech się bawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek czy na tych wszystkich stawach są tylko same okazy?

z tego co widzę są tam 3 stawy.

pytam bo jedziemy z dzieciakami i trzeba by było ich czymś zająć w sensie łowienia.

chciałem im zmontować jakieś zestawy ze spławikiem niech się bawią.

Pamiętaj, że my mamy rezerwację na ten największy staw. Myślę, że na pewno są tam i mniejsze ryby. Zresztą dzieciaków będzie liczne grono- nie sądzę żeby się nudziły. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po nocach nie śpię, nie mogę się doczekać. :mrgreen:

I Paulina tak samo :)

Jeszcze parę dni :wink:

Na pewno będzie okazja jeszcze pogadać o tym na zlocie, ale warto wspomnieć wcześniej. Gdyby komuś udało się złowić jesiotra, należy zwrócić szczególną uwagę na wypuszczanie tych ryb. Miesiąc temu z powodu nieumiejętnego uwalniania ryby 18 kg jesiotr nie przeżył.

Przy wypuszczaniu ryby należy zadbać o odpowiednie jej natlenienie. Tzn. Nie spuszczamy z maty do wody jak karpia, ale trzymamy za ogon i delikatnie poruszamy do przodu i do tyłu aby dotlenić rybę. Dopiero jeśli czujemy energiczne próby odpłynięcia puszczamy uchwyt.

W przypadku jesiotra po męczącym holu istnieje ryzyko, że niewłaściwie wypuszczony pójdzie na dno i nie przeżyje. Zadbajmy o bezpieczeństwo tych pięknych ryb. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę odwołać mój udział :( jestem chory (przykuty do łóżka) i nie dam rady przyjechać (mój brat też nie da rady sam dojechać, jest za młody). Bardzo żałuje, bo na pewno będzie świetnie, wszystkim życzę połamania i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę odwołać mój udział :( jestem chory (przykuty do łóżka) i nie dam rady przyjechać (mój brat też nie da rady sam dojechać, jest za młody). Bardzo żałuje, bo na pewno będzie świetnie, wszystkim życzę połamania i pozdrawiam

No trudno, może w przyszłym roku się uda. Życzę powrotu do zdrowia.

U nas już z grubsza auto spakowane. Po śniadaniu w drogę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co dobre szybko się kończy. Cztery dni zlotu minęły bardzo szybko....

Dziękuję wszystkim za świetną atmosferę i wspólnie spędzony czas. Relacja i filmy- jak złapię oddech po tym czterodniowym łowieniu non stop.

Licząc z małymi haczykowcami na zlocie przewinęło się grubo ponad 30 osób, połowiliśmy wiele ładnych ryb. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również w imieniu swojej i Radka familii dziękuję za miło spędzony czas.

było wszystko - słońce, deszcz, ryby małe i duże

mniejsza i większa impreza

było git

no i życiówa której długo chyba nie pobiję :lol:

czekamy na relację i zdjęcia.

Amator nie w grudniu pls :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzięki za fajny wypad. Choć z wyspy było do Was daleko, to rybom wszędzie blisko :) Poniżej wspomniany amur (czy ktoś pobił te 12 kg? bo już sam nie wiem) oraz druga 'dyszka' wydłubana dwa metry od brzegu :cool:

20140814_191825.jpg

karp2_10kg.jpg

Pod koniec trafił się jeszcze linek...

20140816_074254.jpg

No i oczywiście cały czas łowienie na drobny pellet dewastowały leszcze, oto nasz największy drań (trochę się umorusał i niestety nie przeżył, połknął pół przyponu ;/).

20140815_183558.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.