Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

CO WYBRAĆ ROBINSON czy JAXON?


matix80

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio stanąłem przed sporym dylematem. Zastanawiam się co wybrać, czym się kierować i na co zwrócić uwagę przy doborze kołowrotka. Po przeszukaniu stron internetowych znalazłem dwie marki, które spełniają moje oczekiwania. Głównie ze względów finansowych zastanawiam sie nad Robinsonem albo Jaxonem. Z tego co wiem, i z tego co wyczytałem dobre są kołowrotki Jaxon Atrax AX, jednak po przybyciu do sklepu sprzedawca odradzał mi tej firmy sprzęt. Proponował Robinsona, mam nadzieję, że forumowicze mi coś podpowiedzą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Oj chyba się naraże ale za takie pieniążki poleciłbym bazarowego GOLDENA za 60 zł kołowrotek jest poprostu nie do zarypania[ chyba ma 6 łożysk] noi teleskop również z bazaru 4,5 metra za 40 zł teleskopem można cegły drzeć. W tej cenie uwarzam że to najlepszy sprzęt na grubego zwierza .oczywiście to jest tylko moje zdanie. na tanie weglówki szkoda pieniędzy bo szybko się połamią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przy takich kwotach to ja się zgadzam z Bogdanem, ten Golden 6-cio łożyskowy jest naprawdę dosyć solidnie wykonany, mój teść od 1,5 roku używa go do ciężkiej gruntówki i spisuje się naprawdę dobrze.

I jeszcze jedno NIE KUPÓJ KOŁOWROTKÓW JAKSONA po pół roku niezbyt intensywnego łowienia poprawnie będzie działała tylko stopka do mocowania - bo tam nie ma się co zepsuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Anonymous

Artech za przeproszeniem nie pieprz głupot. Ja mam same kołowrotki Jaxona i wszystko jest OK !!!!

Nic sie nie popsulo. W 100 % rewelacyjne kolowrotki !!!!

Pewnie ze sa tansze modele do kitu ale od 100 zl mozna kupic dobry kolowrotek Jaxona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Widze ze wszyscy sugeruja sie lozyskami 6,8,12,ale to niczego nie sugeruje shimano GTR ma tylko 4 i rewelacja ,jakosc nie ilosc :lol:

POZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Anonymous

proponowal bym nie kupowac ani jednego z tych marek zobacz amurka jakiego wyciagnelem w tamtym miesiacu te kolowrotki maja wade taka skrecajac rybke puszcza zazebienie wolnego biegu ijest efekt taki jakby zeby na trybie puszczaly radze ci kup kolowrotek bez wolnego biegu i nie licz ilosci lozysk wedke poszukaj 2-czesciowa robinsona weglowa w granicach 80 zlotych jak nie bedziesz nia o nic udezal wytrzema naprawde niemala rybke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.