Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na okonie
konrad112

feeder jakie cw

Recommended Posts

Witam łowie na rzece kamiennej w woj Świętokrzyskim i szukam feedera lecz nie wiem jakie cw będzie dobre na tą rzekę. Jest to mała rzeczka raczej spokojna łowie do tej pory sporadycznie na starą gruntówkę  i koszyk 25g + zanęta wystarcza w silniejszym nurcie myślę że koszyk na tą rzekę to max 40gr możecie coś dobrać tak do max 130zł 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na sandacze   Dragon

Do takiego łowienia spokojnie wystarczy picker np 3m do 40/50 gram. Popatrz na ofertę jaxona lub kongera w tej kasie może coś znajdziesz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam chyba jeden z najtańszych feederów: Mikado Golden Lion 3,3 m, c.w. do 100 g.

Łowię nim głównie na wodach stojących, ale również w Odrze. Ceny Golden Lion w okolicy 70 zł + kw (zależnie od długości wędki). Trzy szczytówki o różnej czułości.

Z braku innej wędki pod ręką łowiłem (wody stojące lub o wolnych dryfach) też podajnikiem 20g na wędce typu match: Jaxon Arcadia Match 3,6 m, c.w. do 20 g. Też spokojnie daje radę. Cena około 70 zł + kw.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach