-
Liczba zawartości
2 864 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
128
Elast93's Achievements
2,3k
Reputacja
-
Witam po chwili nieobecności Gratuluję wszystkim łowiącym Oczywiście ja też coś tam sobie od czasu do czasu wędkuję W maju byłem nad wodą już 5 razy, ale odpiszę tylko dwa ostatnie które były wczoraj i dzisiaj.. Wczoraj udałem się na jedną z dobrze mi znanych jaziowo kleniowych miejscówek na Wiśle.. Dosłownie po oddaniu kilku rzutów udało mi się skusić jednego z dwóch namierzonych z daleka jak się okazało jazi.. Typowe branie na niewielkiego smużaka prowadzonego pod nurt, minutka walki i mam go w podbieraku Miarka pokazała 56,5 cm więc pobiłem swoją życiówkę o centymetr Dzisiaj pojechałem w inne miejsce, na którym złowiłem kilkanaście niedużych okoni do +- 25cm oraz klenia.. Wszystkie rybki na gumy z 3g obciążeniem, kleń którego udało się sprowokować miał 53,5 cm Jest to także póki co największy kleń w tym roku
-
Witam po dłuższej nieobecności, od razu na wstępie gratulacje dla łowiących Udało mi się być w tym roku już 3 razy na rybach, wszystkie wypady były z UL. Nastawiałem się głównie na wzdręgi które jeszcze jako tako gdzie nie gdzie występują w sensownej ilości.. Ryb przerzuciłem mnóstwo ale przeważnie w rozmiarze 15-25cm, dominuje 30mm biała larva od libry na czeburaszkach od 0,5-1g. Miałem także dosłownie kilka płoci w tym jedną już całkiem przyzwoitą więc pozwolę sobie dodać parę zdjęć : PS. Nie wiem jak u was ale na moich wodach przez tą długą zimę sytuacja z rybami na rzekach jest dramatyczna, ryby wymiotło dosłownie.. Czekam aż się pogoda ustabilizuje i pora sobie przypomnieć jak wygląda łowienie na spławik
-
Brawo, ja z pod lodu nigdy nie łowiłem i to się raczej nie zmieni Czekam aż puści lód u mnie na zbiornikach i też coś popróbuję
-
Witam po dość długiej przerwie, proszę mnie w tym roku dopisać bo wracam do naszego pięknego hobby. Trochę w innym wydaniu niż w poprzednich latach, ale wracam. Okonie klenie jazie to mnie będzie w tym roku głównie interesować spiningowo :)
-
Do mnie także dotarła paczka, wielkie dzięki
-
Poproszę : 2. Kołowrotek Daiwa Laguna LT 3000-C
-
Gratulacje dla wszystkich, wybaczcie że dawno się nie odzywałem tutaj na forum ale złożyło się na to kilka spraw.. Jak pewnie większość zauważyła, w zasadzie nie wędkowałem od października do końca roku.. Końcówka roku to była u mnie kumulacja turbulencji w sferze prywatnej jak i zdrowotnej, a do tego od listopada mam zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące więc moja mobilność jeśli chodzi o wędkowanie obecnie jest prawie żadna. Prawdopodobnie do wakacji nie będę wędkował wcale, a być może i zupełnie przez cały rok więc nawet nie zapisuję się do kolejnej edycji GP. Mam nadzieję że wrócę w 2026 już silniejszy i bardziej sprawny niż do było w ostatnich latach. Dzięki wszystkim za świetną rywalizację w ubiegłych latach i będę śledził wasze wyniki w tym sezonie oraz wam dopingował
-
Ten sezon mam bardzo kiepski.. może ta jesień mi trochę wynagrodzi słabe lato 😁
-
Proszę o dopisanie okonia 35,5 cm, zdjęcie i opis w drugim wątku
-
Dzisiaj kolejny wypad i kolejny okoń do tabeli Tym razem tylko jeden fajniejszy 35,5 cm, tradycyjnie wobler dorado invader 5 cm w malowaniu okonia - pływający.. Miałem jeszcze drugiego większego na kiju ale mi się wypiął przez głupotę tzn próbę podebrania do ręki a był słabo zapięty 😕
-
Grand Prix haczyk.pl 2024- zgłoszenia II Tura
Elast93 odpowiedział Marienty → na temat → Grand Prix 2024
- Gatunek ryby: Okoń - Długość w cm: 35,5 - Data (dzień, miesiąc, rok): 06.10.2024 - Godzina połowu: (wg. 24 godzin): Około 06:48 - Łowisko: Woda stojąca PZW - Przynęta: Wobler dorado invader 4 cm - Opis połowu: Największy okoń na tym wypadzie -
Grand Prix haczyk.pl 2024- zgłoszenia II Tura
Elast93 odpowiedział Marienty → na temat → Grand Prix 2024
- Gatunek ryby: Okoń - Długość w cm: 33,5 - Data (dzień, miesiąc, rok): 01.10.2024 - Godzina połowu: (wg. 24 godzin): Około 06:21 - Łowisko: Woda stojąca PZW - Przynęta: Wobler dorado invader 4 cm - Opis połowu: Jeden z kilku okoni na tym wypadzie. -
Grand Prix haczyk.pl 2024- zgłoszenia II Tura
Elast93 odpowiedział Marienty → na temat → Grand Prix 2024
- Gatunek ryby: Okoń - Długość w cm: 33 - Data (dzień, miesiąc, rok): 01.10.2024 - Godzina połowu: (wg. 24 godzin): Około 06:14 - Łowisko: Woda stojąca PZW - Przynęta: Wobler dorado invader 4 cm - Opis połowu: Jeden z kilku okoni na tym wypadzie. -
Grand Prix haczyk.pl 2024- zgłoszenia II Tura
Elast93 odpowiedział Marienty → na temat → Grand Prix 2024
- Gatunek ryby: Okoń - Długość w cm: 32 - Data (dzień, miesiąc, rok): 30.09.2024 - Godzina połowu: (wg. 24 godzin): Około 06:11 - Łowisko: Woda stojąca PZW - Przynęta: Wobler dorado invader 4 cm - Opis połowu: Największy z kilku okoni na tym wypadzie. -
