Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A co Ty się martwisz :wink:

Niech tylko się Dolnośląscy Zlotowcy odezwą, uzgodni się termin na wspólne spotkanie, rozdzieli się listę zakupów w celach gastronomicznych i już znasz ekipę :wink:

Ja u siebie też nie mam z kim, ale to dzięki Kolegom z foruma, którzy potrafią gnać 100km na spotkanie, pokochałam rzekę :mrgreen: I chwała im za to, teraz sama biegam ze spinem przez zarośnięte krzaczory.

Nabierzesz ochoty to prześledzisz sobie w tym dziale "Opisy zlotów i spotkań dolośląskich haczykowców".

Póki co czekam aż się odezwą zmarźluchy, no chyba, że akurat są na rybach :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz to już jakiś zarys masz, powtarzam zarys, który nie oddaje całego klimatu. Wystarczy jedno spotkanie i nabiera się chęci na więcej.

Mam nadzieje, że pogoda dopisze i uda nam się zorganizować kolejne spotkanie Dolnoślązaków, oby jeszcze rybki dopisały :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak zacząć planować rozpoczęcie sezonu pstrągowego

JASNE ZE TAK ALE W NIEDZIELĘ (w soboty mam mecze FCB)

Nysa Kłodzka bądź jej dopływy, Kaczawa, Bóbr? - Kwisa chyba już nie ta i o rybę trudniej...!!!!

Ale wszystko zgodnie z literą prawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że uda mi się zorganizować chwilę na taki wypad chociaż pewnie będzie ciężko ponieważ wszystkie weekendy pracuję :evil:

Coś się wykombinuje ;)

JASNE ZE TAK ALE W NIEDZIELĘ (w soboty mam mecze FCB)

No siemano Patryk :grin: A żona w niedzielę puści :?::razz:

Nysa Kłodzka bądź jej dopływy, Kaczawa, Bóbr? - Kwisa chyba już nie ta i o rybę trudniej...!!!!

Niech się jeszcze "Chłopaki" zjawią to dorzucą swoje mądre trzy grosze, wówczas podejmiemy decyzję.

Ale wszystko zgodnie z literą prawa!

No jakżeby inaczej. Z nami zawsze wszystko na legalu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich ze zDolnego Śląska....

Po długoletniej przerwie od "moczenia kija" planuje powrót do grona aktywnych wędkarzy..

Dziś uzyskałem kartę wędkarską,która jak sie okazało u mnie gdzieś sie "zawieruszyła" a kartoteki w PZW przetrzymywane sa tylko 5 lat jak sie nie płaci....

Planuję mocno sie spiningowo poudzielac w tym sezonie,tylko jest 1 zasadniczy problem....

Nie mam zielonego pojęcia co gdzie i jak na terenie Wrocławia i okolic...

Miło by było gdyby znalazł sie ktoś kto by nOOba wprowadził w tajniki spiningu,najlepiej traktując mnie od "zera".

Pierwszy problem to zakup sprzętu.Jako początkujący nie chciałbym sie dać zrobić w "troMbe" jakiemuś sprzedawcy.

Wydaje mi sie że chciałbym skompletować ze dwa zestawy do spiningu,jeden standardowy taki w miarę uniweralny z kosztami około 400zł.

Drugi ( i tu pojawia kolejny problem).Naczytałem sie ostatnio na temat Drop-Shota.Czy jest sens by zaczynała sie w to bawić osoba zupełnie zielona.

P.S

Miałem okazję ostatnio spacerować brzegami Bystrzycy w okolicach miejscowości

Samotwór-Romnów-Stoszyce..Piękna,dzika rzeka...czy ktoś ma informacje co do rybostanu??

Wiem,że dużo pytan ale strasznie sie napaliłem na ten sezon :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum- słuszna decyzja jeśli masz ochotę na spotkanie ze spiningiem to zapraszam w szeregi spiningowego klubu wedkarskiego Paproszek uzyskasz mnustwo wiedzy w miłym towarzystwie doświadczonych spiningistów z czołówki Grand Prix Okręgu PZW Wroclaw jak również i z GP Polski. Na pewno pomogą w doborze sprzetu jak i przynęt i na technikach polowu kończąc. Zapraszam na pw podam więcej szczegółow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze fajnie macie we wrocku bo zasze mozecie sie spiknac i na jakiegos browara wyskoczyc a ja w swojej dziurze nie mam zadnego kolegi co by poszedl na browara i pogadal o taaaakich rybach ;) W tym sezonie chce rozpracowac nyse klodzka w okolicach młynowa i niżej ;) madi znasz moze ta okolice ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze fajnie macie we wrocku bo zasze mozecie sie spiknac i na jakiegos browara wyskoczyc a ja w swojej dziurze nie mam zadnego kolegi co by poszedl na browara i pogadal o taaaakich rybach ;)

Przyjadą do nas na pstrągowanie i opowieści o taaaakich rybach przy grillu :wink:

A propos grilla wyczaiłam super sos czosnkowy, jeszcze lepszy od "pepickiej" musztardy :mrgreen: Oczywiście w razie "W" musztardę też wezmę :razz:

W tym sezonie chce rozpracowac nyse klodzka w okolicach młynowa i niżej ;) madi znasz moze ta okolice ?

Tak znam. Ładne klenie można tam połowić, ale nie tylko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku w pierwszy wekend kwietnia planowany jest Puchar Ziemi Kłodzkiej, Madi a może by tak połączyć tą imprezę z naszym corocznym spotkaniem :?: bo to w tym roku może być kiepsko z uwagi na duże ilości śniegu i może być wysoka woda w której nie da się łowić a terminy mogą być przesuwane tak że w sumie nie będzie się gdzie zmieścić. A ta impreza jest otwartą więc nie powinno być problemu ze startem, a po zawodach możemy sobie posiedzieć nad wodą do woli. Co o tym sądzicie :?: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi no to zamieniam się w słuch ;) jak mozesz to napisz mi wszystkooo o okolicach młynowa na pw co by tutaj sie nie rozpisywac i nie robic offtopa ;)

Skrobnę coś na ten temat gdzieś tu w Dolnośląskim :wink:

tak byle co to na ogólnym a jak rozmowa o miejscówkach to PW aby nie było offtopa :!: :!: :!: :!:

Spoko, spoko :mrgreen:

Jak co roku w pierwszy wekend kwietnia planowany jest Puchar Ziemi Kłodzkiej, Madi a może by tak połączyć tą imprezę z naszym corocznym spotkaniem :?:

Pomysł całkiem całkiem, szkoda tylko, że nie jest to I weekend marca :???: Trudno w razie czego będę siedzieć w miejscu z kijaszkiem bo z moją mobilnością w kwietniu może być mały problem. Nie ma co się martwić, jakoś damy radę.

Panie Romanie może jakieś szersze info na temat Pucharu Ziemi Kłodzkiej? Ja wieśniak jakiś jestem bo nic na ten temat nie wiem.

w tym roku może być kiepsko z uwagi na duże ilości śniegu i może być wysoka woda w której nie da się łowić a terminy mogą być przesuwane

Zważając na ilość śniegu, którą mam za oknem.... będzie nie wesoło. Martwię się jeszcze, że początek kwietnia będzie zbyt wcześnie na efektowne wędkowanie, skoro zima jeszcze mocna trzyma, a to już połowa lutego :???: Nie zdąży zejść pośniegówka + wysoki stan wody.

W późniejszym terminie nie dam rady biegać po chaszczach, więc zostanie mi wędkowanie stacjonarne ew. rozpalanie grilla :wink:

No chętni odzywać się :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.