Skocz do zawartości
tokarex pontony

Starorzecze Wisły koło Woli


Michal282

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio trafiłem na starorzecze Wisły kolo Woli. Wygląda to jak żwirownia. Nie znam tego łowiska choć wydało się mi ciekawe. Rzucały się tam spore ryby. Jeśli ktoś zna to łowisko proszę o informację. Interesuje mnie jak wygląda stan ryb na co biorą.

W ciągu dwóch godzi udało się mi złapać suma około 40 cm. na białe robaki.

Czekam na info.

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Mijasz Jedlinę i jedziesz drogą w stronę Woli. Zobaczysz po prawej stronie duży most kolejowy za nim skręcasz w prawo. Pojedziesz polną drogą około 300m i dojedziesz do stawu. Woda jest mętna, z jednej strony jest brzeg trawiasty a z drugiej są drobne kamyki. Sporo ludzi tam łowi. Z tego co mi wiadomo to opiekunem wody jest PZW.

Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie są to stawy hodowlane wiem gdzie to jest byłem tam z 5 lat temu ale łowiłem w tych rowach bo w stawie nikt niełowił bo hodowlane niby. jakie ryby tam sie spodziewac mam nadzieje ze nie plagi sumika bo zamierzams ie w niedziele tam wybrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend chciałem się tam wybrać na dłuższą zasiadkę lecz jakoś tak się stało, że ruszyłem na Pacwowe stawy. Posiedziałem połowiłem sumika i na tym koniec. Mój sąsiadł na proteinę złapał amura 60cm. Ja nie miałem tyle szczęścia.

Te sumiki chyba są już wszędzie doprowadzają mnie do pasji. Jedyny ich plus to taki, że można zaprzyjaźnić się z miejscowym Boćkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.