Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na bolenie

Recommended Posts

przynęty na bolenie   Dragon

halo halo wędkuje ktoś jeszcze na tym zbiorniku ? w niedziele planuje wypad z federem tylko ktoś może podpowie z której strony ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no dobra byłem od betonówki przekonać się czy nic nie bierze no i sie nie pomyliłem....ani brania nawet "dłoniak" się nie uwiesił. Totalne bezrybie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja narazie odpuszczam te zbiorniki zjawię się po połowie czerwca jak woda sie nagrzeje. Panowie A gdzie najlepiej na sandacza z brzegu zestaw bd wywożony łódka zanętowa 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

od 15 do 20 jeden podhaczony okonek i tyle. Lipa straszna. Ktoś mi może powiedzieć co się zmieniło w przepisach bo po 1 i 2 stronie jeziora stoją kampery namioty itp ? Tam już nie ma zakazu jazdy ? np. od wioski droga w prawo wszyscy jezdzą jak chcą i nikt ich nie mandaci ? czyżby można było się tam legalnie rozbijać z namiotami ? to samo za znakiem zakazu wjazdu od betonówki wszyscy jezdzą jak chcą

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

suhhar ze 2 tyg temu jak byłem w niedziele od wioski  to policja jeździła i spisywali trzeba było się zawijać:) ludzi tłumy

z ryba tak jak mówisz kilka okonków po 8-12 cm ;D i z tego co słyszałem wczoraj nadal tak jest

ps

łapałeś na spina  czy biała ryba ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach