Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Opłata składek , wód na 2012r. (od kiedy)


kubix71

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

te składki to jakaś paranoja płacąc w Kielcach 84pln można łowić w połowie województw w tym m. in na wodach górskich Białegostoku gdzie licencja kosztuje 325pln "nasz " wspaniałomyślny zarząd w Krakowie jak zwykle się nie dogadał z nikim ( może Tarnów na Wiśle i Rabie) a trzeba zapłacić z zasadzie tylko za Wisłę 130pln +członkowska+ oczywiście fundusz koła czyli kasa na melange dla dziadów pierdzących w krzesła od czasów komuny!!!! :evil:

mapa porozumień 2012

edit porozumienia Kraków tak więc za dodatkową oplatą możemy sobie połowić na wodach nizinnych Bielska i Częstochowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja opłaciłem wczoraj. Tym samym po 12 latach przerwy powróciłem na łono PZW. :wink::mrgreen:

Łączny koszt bodajże 240 zł (160 podstawowe opłaty + wpisowe 25 + 40 zł "na koło" + ubezpieczenie+ jakieś inne drobne- typu zawody dla dzieci itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że u nas nie ma opłaty "na koło" ...
moze u Tomka tez nie ma a skarbnik w styczniu ma ekstra kase?Przy najblizszym zebraniu czuje sie zobowiazany zrobic afere w moim kole bo wyszlo po rozmowie z kilkoma znajomymi ze skarbnik liczył za czyn jak kogo lubi :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wtorek płaciłem w sumie 181 zł. Poznań wiec nizinne brak porozumień....bajka :/

No czytałem ,normalnie powinniście ten zarząd wysłać na marsa, a swoją drogą ciekaw jestem ile to jeszcze okręgów nie podpisało ŻADNEGO POROZUMIENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Google tak samo jak słownik nie gryzie :razz:

http://www.pzwwieliczka.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=256&Itemid=95

pod linkiem masz tabelę opłat.

Dyżury zarządu odbywają się w siedzibie koła w Wieliczce przy ul. Mickiewicza 8 w pierwszy i ostatni wtorek miesiąca w godz. 17:00 - 18:30

Kontakt w sprawach opłat oraz informacji na temat kart wędkarskich

Janusz Wawrzonek - skarbnik koła - tel. 0692-48-18-01

W sprawie opłat skarbnik przyjmuje w każdy wtorek w godz. od 17:00 - 19:00 od 01 czerwca od 17:00 - 18:00

W Wieliczce przy ul. Mickiewicza 8 (obok przejazdu kolejowego).

Prezes Zarządu - Paweł Chmiela - tel. 515674543

Komedndant GTSSR - Mirosław Kaczmarczyk - tel. 606157503

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączny koszt bodajże 240 zł (160 podstawowe opłaty + wpisowe 25 + 40 zł "na koło" + ubezpieczenie+ jakieś inne drobne- typu zawody dla dzieci itp.)
- A po co kołu jakaś dodatkowa opłata może mi ktoś to wyjaśnić to mi za bycie wedkarzem płacącym składki co roku też powinni zniżkę dać -PARANOJA :sad: Ja bym dziadom grosza na takie duperele nie dał :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.