Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Filmy, ksiązki programy TV i inne media o spinningu :)


kadzis

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich kolegów po kiju do rozmowy i polecania wszelkich programów i filmów jakie w ostatnio oglądaliście.

Ja serdecznie polecam film " Sposób na sandacza" :) nie tylko ze względu na miejsce (zapora Pilchowicka) które jest mi "bliska" ale też dlatego że film jest bardzo ciekawy, z kilkoma poradami oraz co najważniejsze strasznie nakręca na spędzenie czasu przy kiju :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon

W TVN Turbo w sobotę albo niedziele o 17:30 leci "Połam wędkę z Robsonem Greenem" bardzo fajny program robiony z jajem. Na discovery leci też: "Polowanie na rzeczne potwory" i "polowanie na wodne potwory" wszystko w tematyce około wędkarskiej ale nie w formie szkolenia/poradnika. Niestety nie pamiętam w jakie dni i w jakich godzinach ale warte zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...ciekawe czy można te filmki zobaczyć- ściągnąć gdzieś na necie.

Szczerze to Mnie zaciekawiło jak wygląda ten program...a czy są jakieś odcinki z łowiskami na dolnym śląsku okolice jeleniej góry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połam wędkę z Robsonem Greenem to porażka totalna. Może to dobra dla anglików ale nie cierpie programu który nic nie wnosi i nie uczy mnie czegoś nowego. Połowe programu gada jakie miał problemy a jak już ktoś z jego ekipy coś zahaczy to on przejmuje wędkę i holuje :mrgreen: Polecam TRWAM i ich program bo ciekawie są zrobione i zawsze coś nowego pokazują. Wmh to nakręcanie firmy dragon i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szczerze, że dla mnie jako wędkarza łowiącego na polskich wodach najlepszy jest właśnie program "Z wędką nad wodę", który leci na TV Trwam. Jest tam właśnie dużo porad wędkarskich takich dla zwykłego przeciętnego wędkarza, prezentowane są łowiska takie na których łowimy u nas w Polsce. Prezenterzy nie są jacyś "przemądrzali" i co najważniejsze widać, że program nie jest aż tak bardzo reżyserowany, co często niestety występuje w innych programach. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...ciekawe czy można te filmki zobaczyć- ściągnąć gdzieś na necie.

Szczerze to Mnie zaciekawiło jak wygląda ten program...a czy są jakieś odcinki z łowiskami na dolnym śląsku okolice jeleniej góry

Na stronie tv-trwam tak jak ktoś pisał, ale również youtube (od pewnego momentu tam ładują) nol i cos będzie na chomiku (starsze odcinki to chyab tylko tam..do przeszukania).

Był jakiś odcinek o łwisku z twojego regionu, chyba z gostkiem który ma tam sklep wędkarski w Jeleniej. Ale za cholerę nie przypomnę sobie nazwy i odcinka.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.