Skocz do zawartości
tokarex pontony

15 koszulek i czapeczek gratis dla użytkowników forum!


Rekomendowane odpowiedzi

Konkurs lojalnościowy dla użytkowników forum portalu wędkarskiego haczyk.pl .

Zasady, regulamin, nagrody:

Dziś mija 2 lata od chwili uruchomienia forum. Z tej okazji, zostaną przygotowane koszulki i czapeczki portalu wędkarskiego haczyk.pl

Łącznie będzie 15 kompletów (koszulka + czapeczka) do rozdania gratis, dla użytkowników forum.

Zastanawiałem się jak na dzień dzisiejszy podzielić, wśród użytkowników gratisy i postanowiłem, że otrzymają je Ci użytkownicy, którzy już przekroczyli lub jako pierwsi przekroczą po min. 200 napisanych postów.

A więc użytkownicy: maniek, artech, shogun_zag, bogdan39 i keri mają już zagwarantowane po komplecie (koszulka + czapeczka) gratis.

Pozostałe 10 kompletów otrzyma 10 - ciu kolejnych użytkowników, którzy przekroczą na forum portalu wędkarskiego haczyk.pl po min. 200 napisanych postów.

Siłą rzeczy w konkursie mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy forum :-)

A za prawidłowy post uważam taki post, który zawiera min. jedno pełne zdanie i jest zgodny z Regulaminem forum portalu wędkarskiego haczyk.pl

Do 1 czerwca koszulki i czapeczki powinny być już gotowe, więc będę na bieżąco monitorował konkurs oraz informował i kontaktował się użytkownikami w celu przesłania gratisów.

Konkurs trwa do wyczerpania gratisów.

Tomik

Redakcja

haczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
użytkownicy: maniek, artech, shogun_zag, bogdan39 i keri mają już zagwarantowane po komplecie (koszulka + czapeczka) gratis.
Serdeczne dzięki. Mam nadzieję że taki komplecik zagwarantuje lepsze wyniki na łowiskach. :lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem podoba mi sie tu ale inne forum zabrało trochę ludzi. Koszulkę wolę jednak kupić ,jeśli będzie taka możliwość niż na siłę nabijać posty, co mógłbym zrobić na upartego w ciągu kilku dni tylko po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

no cóż ja moge powiedzieć dziekuje zato że został doceniony muj wkład w to że pomogłem temu forum na poczatku , i prawde powiedziawszy to jeste dumny ze udało sie nam doprowadzic do takiego efektu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zacznie się nabijanie postów .

Mam szybki podgląd wszystkich postów danego użytkownika. Będę to monitorował i postaram się reagować jeżeli będzie to typowe nabijanie postów.

Tomik nie tędy droga. Myślę , że losowanie jest lepsze.

Brałem pod uwagę taką możliwość, ale chyba też musiałbym przyjąć jakieś kryteria. Czy np: wśród wszystkich zarejestrowanych, nawet tych nieaktywnych, czy tylko wśród tych co piszą itp.

No i samo losowanie, nie miałem pomysłu jak je przeprowadzić. No i dodatkowo bez chociaż symbolicznej obecności kogoś z użytkowników.

W każdym razie mam na uwadzę taka mozliwość, wszystko przed nami. Liczę, że to nie pierwszy i nie ostatni konkurs dla użytkowników forum i jeszcze to zastosujemy.

Koszulkę wolę jednak kupić ,jeśli będzie taka możliwość

Myślę, że będzie taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się Tomik że powinieneś wyróżnić i tych co napisali ponad 100 postów to bardziej okrągła liczba.Te piętnaście koszulek powinno wystarczyć.Rozumiem że chcesz uczcić funkjonowanie forum przez dwa lata a Ty tu wyskakujesz z przysłowiową marchewką.Marchewki jakoś żle mi się kojarzą niedawno też nam dużo obiecano.POZD Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Śmiesznie zaczyna się robić. Jakoś dziwnie przypomniało mi sie, jak pewnego dnia, zmęczony ciągłym tłumaczeniem sie przed pracownikami, dla czego Nowak dostał więcej premii niż Kowalski, napisałem ludkom kwotę pieniążków do podziału na kartce i ... dzielcie sie sami :lol::lol::lol: Ale był ubaw :lol::lol::lol:

To samo zaczyna sie tu dziać :lol::lol::lol:

Wracając do sprawy ... dziękuje Tomik za uznanie, miłe to :cool: Mam jednak do Ciebie prośbę ... przekaż proszę przyznany mi "komplet" Januszowi (Jans-owi) za jego serdeczność i bezinteresowność :cool: Nie doszukuj sie tylko w tym jakiejś niechęci z mojej strony, wręcz przeciwnie. Myslę, że ani Ty ani Janusz nie będziecie mieć nic przeciwko temu :smile:

Tak, że Janusz ... nie dobijaj na szybciocha do 100-tki :lol: :lol: :lol:

No i najwazniejsze ... niech Ci sie Tomik kręci ta stronka tak długo, jak w naszych wodach będą ryby a nad nimi wędkarze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując:

Zasad juz w tym konkursie nie zmieniam.

Następnym razem skonsultuje je najpierw z Wami. :cool:

Oczywiście udział w konkursie jest dobrowolny, można też zrezygnować z gratisów lub przekazać je innemu użytkownikowi.

A żeby wszystko było jasne do końca, poniżej przedstawiam koszulki i czapeczki, które już kiedyś robiłem dla serwisu haczyk.pl

koszulka.JPG

Obecne będą bardzo podobne, jedynie bez wędkarzy (może z obecną rybą z logo jak ładnie wyjdzie).

Tak, więc są to symboliczne nagrody, być może nawet, nie wszystkim będą się podobać i przypadną do gustu. Niemniej na takie i na taką ilość póki co mam budżet. Będę się starał,aby było ich w przyszłości więcej.

A jeżeli komuś się takie podobają i chciałby takie kupić to mogę przy okazji zamówić więcej.

Koszulka biała, jest lepszej gramatury i dobra jakościowo (nie mam problemów po praniu) Cena z nadrukiem ok. 20 zł (podam w najbliższych dniach konkretnie), czapeczka 7- 8 zł

Tak, więc żeby nie wywoływać dodatkowych zbędnych emocji, związanych z tym konkursem i żeby kogoś nie rozczarować gratisami, temat póki co zamykam.

A jakby ktoś ewentulnie chciał sobie takie koszulki i czapeczki kupić, proszę o zgłoszenia na "pw" lub email : haczyk@haczyk.pl oczywiście z podaniem rozmiaru i ilości koszulk i czapeczek.

Pozdrawiam

Tomik :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tomiku mam kolejne pytanie

Dotyczy ono koszulek i czapeczek

Fajnie wyszly i bym sobie taki komplet chetnie kupil

Jest jednak jedno ale

Czy nie mozna by bylo zrobic zielonych kompletow :?:

Jakos tak nie widze ubranego siebie w moro i na glowie biala czapeczka :lol: no sorki czapka fajna ale jakos chyba dziwnie bym wygladal (sami zreszta chyba przyznacie ze jakos tak kolorystycznie nie pasuje)

Zreszta taka biala czapka zahaczysz gdzies o galazke na dzrewie i zaraz brudna bedzie i strasznie lipnie to bedzie wygladac

Kolor koszulek jeszcze ujdzie

Pomysl fajny generalnie jest

Pozdrawiam

Jeszcze edytuje bo przyszlo mi jedno do glowy a postow nie bede nabijal :lol:

Otoz ostatnio na forum pojawily sie ostrzezenia (kilku nowych uzytkownikow je zalapalo)

I tak nie bardzo wiem czemu

Moglbys Tomiku napisac najczestsze praktyczne "zaslugi" dzieki ktorym otrzymuje sie takie "nagrody" :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik propozycji Piotra wogóle nie rozważaj.

Szkoda tylko że Piotrek żle zrozumiał mój post,pisząc go nie brałem wogóle pod uwagę swoją osobę.Tak się w życiu układa że nagrody funduję sobie sam oraz obdarowuję czasami innych.

Życzę Tobie Tomik jako właścicielowi i użytkownikom następnych rocznic i takiej ryby.

Ps. postaram się śledzić co słychać na Waszym Forum.

Pozdrawiam Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat oczywiście odblokowuję bo widzę, że będziecie kontynuować gdzie indziej :cool:

Piszcie lepiej kto chciałby kupić koszulkę, czapeczkę bo w tym tygodniu składam zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie mozna by bylo zrobic zielonych kompletow

Czarne logo na białej koszulce lepiej widać, ale moze rzeczywiście część zrobię na na zielonych. Czapeczki zgadzam się, brudzą się białe strasznie.

Co sądzą inni użytkownicy na ten temat?

Otoz ostatnio na forum pojawily sie ostrzezenia (kilku nowych uzytkownikow je zalapalo

Dublowanie tematów, pisanie podobnych zapytań, itp. ogólnie niezgodnie z regulaminem

A więc posyłam małe ostrzeżonko, dla prypomnienia regulaminu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat...

Dublowanie tematów, pisanie podobnych zapytań, itp. ogólnie niezgodnie z regulaminem

A więc posyłam małe ostrzeżonko, dla prypomnienia regulaminu :cool:

_________________

Jednym zdaniem walka o posty :mrgreen:

Tomik zarzuciłeś wedkę z przynętą w postaci koszulki to teraz łap rybki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym zdaniem walka o posty

Tomik zarzuciłeś wedkę z przynętą w postaci koszulki to teraz łap rybki

Rybki jak to rybki, żerują :mrgreen:

Dobrze że chociaż tu na forum :mrgreen:

W każdym razie mam echosondę, wszystkie rybki widzę :mrgreen:

Czym się posilają też :mrgreen:

W odpowiednim momencie je wyłapie i na patelnię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co Ci " konkurs lojalności " ? Słowo lojalność kojarzy mi się z odległymi czasami z okresem Gomułki i póżniejszymi jego kolesiami.To oni robili ludziom takie konkursy a teraz zbieramy tego kwiatki.Teraz znowu się pojawili tacy dla których kto nie z nami to wróg.Czy czasem nie połknołeś tego haczyka ? Łubu dubu.łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu to mówi Wam ja Jarząbek.

Pozd.Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to trochę nie w porządku że zabieram głos w tej sprawie / z racji przyznania mi kompleciku za free/ ale zgadzam się z kolegą P co do koloru kompleciku. Zieleń była by ok . Jeśli chodzi tu o koszt, bo jak myślę koszulka o tej samej gramaturze kolorowa jest droższa od białej, to chętnie dopłacę.

Przy okazji mam taki pomysł na oznakowanie się haczykowców..

http://www.allegro.pl/item104400881_naklejka_naklejki_wedkarstwo_wedkarz.html

Oczywiście odpłatnie i oczywiście chodzi mi o logo haczyka

To po co Ci " konkurs lojalności " ? Słowo lojalność kojarzy mi się z odległymi czasami z okresem Gomułki i póżniejszymi jego kolesiami
No no kolego jans. Czuję się mocno obrażony. Tak się składa że ja zajmuję się programami lojalnościowymi dla sieci handlowych. I wg mnie taki program polega na tym że trzeba dać marchewkę aby klienta utrzymać u siebie. Każdy chyba wie że najlepszy klient to stały klient. A jak jest stały i daje nam "zarobić" to trzeba go co jakiś czas połechtać aby nas nie olał.

Tomik po przez konkursy można by sciągnąć nowych użytkowników. Często widzę przeglądając forum że przegląda go jeszcze paru gości. Warto by ich zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik propozycji Piotra wogóle nie rozważaj.

Szkoda tylko że Piotrek żle zrozumiał mój post,pisząc go nie brałem wogóle pod uwagę swoją osobę.

Drogi Januszu, może nieszcześliwie połączyłem temat wdzięczoności i 100 postów, które były oczywiście żartem.

To jest z głębi duszy, nie odmawiaj i nIe ogłupiej Tomika. To jest moja decyzja i KONIEC!!! Bez dyskusji.

Jesli jeszcze napiszesz, że "nie" ... będe musiał Cie zlikwidować :cool: Mnie sie nie odmawia :cool:

Żartowałem .... z tą likwidacją, ale nigdy nic nie wiadomo :mrgreen:

A tak wogóle, to zamknij Tomik ten post, bo sie jeszcze narobi :lol::lol::lol::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Keri a czym tak Cię obraziłem?Ja w tym forum uczestniczyłem tylko i wyłącznie dla relaksu po ciężkim dniu pracy i nigdy nie przypuszczałem że uczestniczę w jakimś programie lojalności sieci handlowych.Ja mam swoje lata/mógłbyś być moim synem/ i jakieś doświadczenie życiowe i uważam że lepszy taki klient co za 10 złotych kupi niż 10 co po grosiku zakupy zrobią i jeszcze im się to wypomni /upomnienia/.Jestem osobą bezinteresowną: Shogun szukał drewna na kolbę do swojego karabinu ,pomogłem i wysłałem,Gregorek chciał porobić pomiary silników elektrycznych ,zorganizowałem dwa zawiozłem do W-wy ,pomierzyliśmy ,opisał to na forum.Czy teraz nie wolno mi napisać co sądzę o " marchewce". Dla Ciebie słowo lojalność ma inne znaczenie a dla mnie inne. Ja ludzi jak towar nie traktuję i dlatego nie myślę Cię przepraszać.

Pozd. Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ludzi jak towar nie traktuję i dlatego nie myślę Cię przepraszać.

To ja przepraszam Ciebie i przeprosin nie oczekuję . Doceniam twoją pomoc kolegom. Nie pisałem o moich poglądach na temat lojalności aby podważac czyjeś poglądy.

Chodzi mi tylko o to że większość społeczenstwa lubi coś otrzymać od tak np gadając z kolesiami na forum o wędkarstwie.

Nie sądziłem że ktoś zrozumie, że ja traktuję ludzi jak towar :shock:

:shock::shock::shock::shock::shock: Towarem tu jest to forum i chodzi o to aby jak najwięcej ludzi chciało się zatrzymać właśnie na forum haczyka.

Ja w tym forum uczestniczyłem tylko i wyłącznie dla relaksu po ciężkim dniu pracy i nigdy nie przypuszczałem że uczestniczę w jakimś programie lojalności sieci handlowych.
99,99% uczestników tego forum jest tu dla relasu i odpręzenia. Ja pisząc o sieci handl. niepotrzebnie weszłem na grunt zawodowy niestety nie dla wszyskich zrozumiały, takie są prawa- szanuję to.
Ja mam swoje lata/mógłbyś być moim synem/

Przepraszam nie podałeś swego wieku, ale jak chcesz mogę mowic do Ciebie tato :grin:

Mam nadzieję że więcej o lojalności nie bedzie dane mi pisać bo to na dobre mi nie wyszło.

Kolega Jans dajmy se spokój z docinkami i pogadajmy lepiej o wędkarstwie :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tomiku jeszcze jeden pomysl przyszedl mi do glowy :smile: moze dalo by rade zrobic koszulki w kolorze moro jedynie z jasnym polem lub naszywka zawierajacym/a logo haczyka :?:

Co do zielonych koszulek to poki co odp jasnej i klarownej nie ma :wink:

Bialej czapeczki na pewno nie kupie ale biala koszulke juz raczej tak ale jesli byly by zielone komplety to jedno i drugie (wole napisac juz teraz :cool: )

Pomysl z naszywkami rowniez popieram chetnie taka rowniez bym kupil

Widze ze moj poprzedni post zostal przeniesiony do tego tematu :smile: i nawet temat zostal odblokowany :cool:

Jednak co do ostatecznego zamawiania i podawania rozmiarow itp wstrzymam sie do odpowiedzi przez Tomika na zadane przezemnie pytania

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Uważam że nie nabijanie postów tylko nowi wchodzący na duże forum niesa w stanie odczytać i zapamietać wszystkie tematy.

To jest chyba proste.

Poprostu pisza i otwierają nowe tematy w dziedzinie które ich interesują.

Jeśli zaś chodzi o koszulki zdecydowanie zielone. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.