Skocz do zawartości
tokarex pontony

Odra - Siadło Dolne


Enkane

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy jest ktoś kto łowi w tamtych okolicach?

Ostatnio byłem tam dwa razy, wyniki:

dzień 1 - szczupaczek 20cm i boleń 42cm

dzień 2 - szczupaczek 43cm i drugi podobny do tego z dnia poprzedniego i 6 okoni z czego tylko dwa wymiarowe.

Łowiłem w godzinach popołudniowych, gumami, woblerami i drop shotem z czego brania były tylko na woblera.

Chętnie posłucham doświadczeń innych z tamtego miejsca.

P.S. dzisiaj znowu jadę, jeśli ktoś chętny to mam miejsce w samochodzie - 721 590 641

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

Czasami pływam w tamtą stronę ale tylko jesienią i to na konkretną rybe ( sandacz).

Dzisiaj się tam zapuściłem ale niestety bez efektów od mostu autostrady do mniej więcej połowy wioski zero pstryknięć sandałka więc zwinąłem się na Parnicę gdzie było tak samo. Dzisiaj niestety nikt nie maił ryby :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kolego ja tam łowie troszkę, ostatnio rzeczywiscie slabo, byłem tydzień temu to troche okoni natargałem na spławik pod samym mostem A6, na spinning nic chcoiaz przy mnie jedek koles wyciągnoł szczupaka około 2kg. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem tam wczoraj pospiningowac przed zmrokiem, nic kompletnie, nawet dziubniecia nie bylo. Woda bardzo sie podniosla w ciagu ostatniego tygodnia jakies30cm i duzu szybciej plynie, glowki 25g ledwo daja rade. Czy ktos może lowil na okolicznych rozlewiskach po stronie wod "Gryfińskich"? Wyglądaja ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bylem w weekend pochodzic po rozlewiskach miedzyodrza, woda troszke opadla ale ciagle dosc pozalewane, plytko 2-3m i pozarastane rzesa, okonie troche braly ale pozatym lipa. Nie wiem czy to nie ta pora roku... miejsca naprawde ciekawe tam musi ryba siedziec. Moze trzeba by z lodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Byłem dzisaj na ciepłym ale nie szło i podjechałem na Siadło popróbować. Dzień uratowany. Ładnie kleń tłucze, na czerwonego ostro gryzł dzisaj, probowałem też na blache ale mimo że rzuca sie pieknie to bez brań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie powiedzcie jaką metodę preferujecie na siadle, byłem tam dwa razy ale grill+wedki po południu, żona szczupaka na feedera wyjęła i właśnie słyszałem o tym miejscu pod kątem spinningu.

A jak tam feederek wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe pytanie, także chetnie uslysze kilka opini. Ja raczej spinning preferuje. Efekty jak narazie jednak srednie w tym miejscu. Troche to wszystko w zaleznosci od pory roku, na jesieni sandacz, ostatnio kleń, latem boleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.