Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Ważne dla rzecznych wędkarzy


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Maniuś, dzis rozmawiałem z kolego, który w sobotę był na Przeczycach (zaporówka na rz. Przemszy) i w niedzielę na Poraju (zaporówka na Warcie) i twierdzi calkiem co innego. Na przeczycach stan wody jest lekko podniesiony zas na Poraju wyższy od normalnego o ok. 1,5 m i woda opiera sie o wały. Sam nie wiem, co o tym sądzić :roll:

Logika wskazuje, że powinno być sucho, a tu proszę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienione przez was zaporówki nie są wymienione w/w wykazie więc nie mam wglądu ,ale nie trwierdze że tak niejest .Jedynie Rożnów jest wypełniony prawie na max ,a reszta tylko do połowy a niekture tylko do 1/3 pojemności [Mietków] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Manku a u nas jest normalna o tej porze roku woda czyli moja letnia miejscowka jakies 1.5 metra pod woda :lol:

Moze Czesi do spolki z Niemaszkami podbieraja wam wode z Odry :?::wink::lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym u mnie było 3m do 4m więcej ale zeszly rok był nie normalny ,generalnie to się ciesze bo niżówka na Odrze to lepsze łowienie ,ale co będzie latem strach pomyślec ,ryby będa się opalać w kałużach. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wole stan na wodowskazie w Toruniu kolo 240 cm :lol:

A teraz mamy kolo 400 cm wiec do sporej czesci letnich miejsc nie ma jak dojsc :???:

Latem wcale nie musi byc tak zle bo nie wiadomo czy nie bedzie deszczowego lata :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.