Skocz do zawartości
tokarex pontony

Czy prezesi ,wiceprezesi i skarbnic kół pełnią funkcje społe


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Czy prezesi ,wiceprezesi i skarbnic poszczególnych kół pełnią funkcje społeczne

czy pobierają pensje jak tak to jakiej wysokości?

plz odp jest mi to potrzebne

z góry dzięki za odp

szczęśliwego nowego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Ale naprawde nie jest mi to potrzebne do żadnych prywatnych celów

tylko będziemy pisać z innymi wędkarzami pisac pismo na zebranie a bez tego niedarady

plz odpowiedzćie tu niechodzi żeby komuś w kieeszeń zaglądać

plz odpiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal czy nie lepiej się zwrócić z tym pytaniem do prezesa własnego koła :?: ,nie wiem jak jest dziś ale jeszcze pare lat wstecz funkcje prezesa na poziomie koła pełnilo się społecznie ,dopiero na poziomie okręgu wszelkie funkcje były opłacane.Ale zdaje mi się że Mirosław jak tu zawita to wyjaśni temat lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pare lat wstecz funkcje prezesa na poziomie koła pełnilo się społecznie ,dopiero na poziomie okręgu wszelkie funkcje były opłacane

racja ,tak samo jest u mnie jak mam pytanie (PZW,ekologia wód, itp.) ide do prezesa mojego koła i on objaśnia żeby nie było nieporozumień na zawodach czy prywatnych wyjazdach na ryby :wink: michal -to zasada trwa cały czas przynajmniej u mnie ,dlatego przejdż się do takiego kogoś jeżeli masz jakieś wątpliwości bo haczykowcy jak widzisz są z różnych i często bardzo dalekich od siebie stron Polski dlatego nie musza wiedzieć wszystkiego co dzieję sie po drugiej stronie kraju w twoim zarządzie PZW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Michal-tak się złożyło że jestem w zarządzie koła i okręgu powiem Ci w czym rzecz otóż wszystkie funkcje na poziomie koła są społeczne i jeśli nie dołożysz to na pewno nic nie dostaniesz w okręgu płatna jest funkcja prezesa i dyrektora oraz obsługa biura (księgowa,sekretarka,kasjerka) są jeszcze inne służby które pobierają pensje, ale to tak w skrucie wygląda. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.