Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

BIOAKTYWATORY


gremlin

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 1 year later...

Napewno powiększają przeciętnie ilość brań, ale oczywiście jak za dużo wszystkiego dodasz, to zanęta będzie beznadziejna. Wszystkiego z umiarem, co za dużo, to niezdrowo! Bioaktywatory mają za zadanie zwiększyć trawienie, apetyt i przemiane materii u ryb. Oddziałują na zmysł smaku, więc atraktory zapachowe są wskazane! Firma Dragon oferuje rózne typy bioaktywatorów dla róznych gatunków ryb. Musisz kombinować, nigdy nic nie wiadomo, jaki ryby będą miały gust.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Witam odkopuje ten temat gdyż mam jedno pytanie. Ostatnio pojechałem nad jeziorko i na dawnej miejscówce zastałem totalny bałagan(może i połowił ale za to to bym mu .... urwał). Obok kilku puszek kukurydzy i paczek zanęt na karpia zauważyłem bardzo kolorowe opakowanie bioaktywatora dla karpi koi niemieckiej firmy Sera (strona sera.de) stosował to ktoś kiedy, znane jest to komuś czy jest to po prostu kogoś jakiś sekret :grin: a dodam że obok leżały konkretne łuski po karpiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, osobiście stosowałem bioaktywator firmy "STIL" i muszę powiedzieć, że ilość i jakość brań się poprawiła. Oprócz dodawania go do zanęty, dosypywałem również niewielką ilość do ciasta własnej roboty :wink: . Poza tym warto go kupić, gdyż za ok 7zł dostajemy 400ml pojemniczek produktu. Stosując go w umiarze starcza na stosunkowo długo(nie mówie tu o robieniu 10 litrów zanęty dziennie...). Wydając te kilka zł na pewno nie zbiedniejemy, a efekty MOGĄ (ale nie muszą) okazać się zaskakująco dobre. Pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
jak widać Dragon już nie jest rewelacją .

ja uzywam i se chwale owszem dorzucam tam swoje pomysły domowe

typu czysty miodzik na karpia <---- drogi interes ale daje piękne efekty oczywiście żeby nie bawic sie w kulki proteinowe warto dodać duzo kukurydzy , drobna rada kukurydza musi być 50 na 50 gotowana i nie żeby cześć opadła na dno a cześć nie, po co spytacie hmm zobaczycie jak sprobujecie :D

olejki waniliowe na lina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.