Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Woblery okoniowe


piotreq

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość wobler129

Ja łowię szczególnie na powierzchniowce - ze względu na wodę 70cm głębokości. Biorą bardzo ładnie i w prawie każdym rzucie ryba wychodzi do przynęty. Tymi jeszcze nie łowiłem, ale są specjalnie zaprojektowane pod okonia :

2b87dd011910e451.jpg

d90a597c73d7010d.jpg

8771ec583530afac.jpg

Woblery jakimi łowicie w Waszych rzekach się bardzo różnią - na pewno łowicie głęboko schodzącymi...

Za niedługo dam fotkę wobka powierzchniowego, na którego łowiłem największe okonie. Znajomy próbował innym i bez skutku - na "mojego" tylko tak działały - tzn. wobek nie jest mojej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80ae3d4eab51b733.jpg

Obydwa sa dosc gleboko schodzace. Mniejszy ma 4cm i 3.5g jest tonacy lowie nim na skraju trzcin - jest skuteczny. Drugi ma okolo 5-6 cm jest plywajacy lowie nim w zimniejszych porach roku kiedy nie ma juz takiej masy drobnicy i drapieznik sie ospaly... nie zdazylo mi sie jeszcze by siadl mi na niego okon ponizej 25 cm bardzo czestym przylowem jest szczupak dlatego lowie nicm troche ciezszym zestawem z ciekim wolframem lub fluorocarbonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien na 100% ale wydaje mi sie ze to wlasnie Rapala countdown. Wobler dostalem od kolegi za fajna blaszke. Wlasciwie to zadnej wiedzy teoretycznej o nim nie mam :roll: ale wazne ze lowny :twisted:

To nie jest Rapala countdown :wink:

Pozdrawiam

Slider

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roman gawlas, piękna sprawa, jest w czym wybierać, okonie miejcie się na baczności, a na poważnie trzeba zakasać rękawy i wziąść się do roboty aby chociaż z małą częścią takich wybrać się nad wodę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Rapala countdown :wink:

Masz rację. Widziałem gdzieś te wobki, ale jak się nazywały... :oops:

ten mały to RAPA mialem podobnego i cale szczescie się zerwał :)

Zadna RAPA to jest Kamatsu. To nie mam pojecie z jakiej firmy ten woblerek u gory ale prawde mowiac malo mnie to obchodzi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

strzebla - dorado 5cm, okoń pod nim Kenart pływający ok8 cm, czarny w żółte kropki ręczna produkcja i nad nim tez kenart. Wogóle mam sentyment do tych woblerów, znakomite sa i cena baaardzo atrakcyjna ( 9 zł u mnei w sklepie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.