Skocz do zawartości
tokarex pontony

Konger carbomaxx spin 270/25


ds-fan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co sądzicie o tym kijku? >>>KLIKNIJ<<<

czy warto go kupić?zupełnie sie nie znam na spinningowaniu i na sprzęcie spinningowym raczej łowię na grunt(czasem na spławik) ale kumpel mnie namawia do spróbowania tej metody połowu .Nie chce zbyt wiele kasy wywalać na wędkę którą użyję może parę razy w sezonie. Zamierzam łowić na nią szczupaki oraz okonie na obrotówki w rozmiarach 2-4 oraz na lżejsze błystki wahadłowe 10-20g.Będę łowił na wodzie stojącej.jak myślicie czy ta wędka sie nada?czy nie będzie nieco za miękka?sądząc po cenie to raczej jest włókno szklane a ja lubię nieco twardsze wędki.Może ktoś z was na nią już łowił ,Jak się na nią łowi??z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
czy ta wędka sie nada

Oczywiście że się nada :!: Seria carbomaxx to seria wędzisk wykonanych z kompozytu szklano-weglowego.Naprawdę super wędziska,sam ma 2sztuki z tej seri i nigdy mnie nie zawiodły.Jak to bywa w przypadku kongera wykonanie perfekcyjne nie ma mowy o partactwie,oczywiście niska cena wędzisk tej firmy nie oznacza że kijj jest do du... :wink:

a ja lubię nieco twardsze wędki

no to trafiłeś chyba w 10 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 1 year later...

wczoraj też dokonałem zakupu tej wędki Konger CarbomaxX Spin 270/25 wygląda ona przyzwoicie, korkowo-piankowa rękojeść, przelotki typu SIC, wykonana z włókna szklanego i węglowego (carbonu). Zobaczymy jak się sprawdzi w praktyce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde fajne wedziska za przyzwoita cene:) tylko na jedno radze uważać.. na złamania,w tym sezonie załatwiłem juz swoją z tym że ja używałem 270/30 oczywiście nie na rybie lecz na gałęzi poprostu pekła. polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Witam

Czy może ktoś mi powiedzieć jak jest grubość kija na początku 2 części ,ponieważ mam kij Konger carbomaxx karp 360/100 i interesuje mnie czy będzie pasował za 3 cześć tego kija, ponieważ 3 część niestety pękła przy karpiu.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ok stosunek cena/jakość

15 - gumy z główkami do 10g (okoń i szczupak)

40 - używam do sliderów i woblerów pike (szczupak)

mam zamiar kupić jeszcze 20-25 na szczupaka bo lubię czuć rybę a 40 jest za sztywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
wczoraj też dokonałem zakupu tej wędki Konger CarbomaxX Spin 270/25 wygląda ona przyzwoicie, korkowo-piankowa rękojeść, przelotki typu SIC, wykonana z włókna szklanego i węglowego (carbonu). Zobaczymy jak się sprawdzi w praktyce :)

Świetny kij, też mam w tej wersji co Ty (już 3 lata poczciwie służy), przyznam się szczerze że ostatnimi czasy spining mi jakoś się znudził i ten kijek super sprawdza się jako lekki gruncik z ciężarkiem 15-25g można łowić na piłeczkę, ale też świetnie sprawdza się jako drgająca szczytówka - na razie wypróbowałem tylko na wodzie stojącej, jednak mam już upatrzone miejsce na Wieprzu, gdzie woda niemal stoi (na większy nurt raczej się nie nada ten kij jako gruntówka) i niebawem mam zamiar wypróbować :-)

Za takie pieniądze naprawdę nie da się kupić nic lepszego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

niestety ale w przeciwienstwie do innych ja musze wyrazic negatywna opinie.posiadam wersje 240/25 kupiona 3 tygodnie temy i juz ma zlamana szczytowke...oddajac do reklmacji Pani w sklepie powiedziala ze juz jeden czeka tez zlamany konger na naprawe z tej samej serii takze nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.