Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

rzeka Ina


Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oj powiem Ci kolego Jacek, że z takimi informacjami to raczej kiepsko na forach... wiesz.. kazdy ma jakies swoje miejscówki i ich raczej nie zdradza... zbyt mała rzeka...

Haha, no dobra, chciałbym po prostu wiedzieć, czy warto się tam wybrać czy nie, chodzi mi o ogólne informacje. Byłem na Inie kilka razy - w okolicach mostu na drodze nr 3, czyli w odcinku raczej przyujściowym, oraz w okolicy szosy ze Szczecina na Chociwel. Efekty to trochę okoni i zerwany szczupak - było to jednak już dość dawno temu. Chciałbym wiedzieć, czy warto jechać tam na jazia czy klenia, czy raczej dać sobie spokój i poszukać tych ryb bliżej Szczecina, np w Odrze.

Co do innych ryb w Inie - słyszałem że pstrąga jest tam bardzo mało, zdarzają się trocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc JACEK jesli mam byc uczciwy to powiem tak: odpuść sobie temat Ina, zapraszam na Rege lub Parsęte a wtedy sam zapomnisz o INIE

REGA od zapory w Trzebiatowie do Mrzeżyna( tylko solidny sprzet)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem o Parsęcie, tzn. okolice Białogardu w strone Karlina,i od Karlina do Kołobrzegu (tutaj naprawde solidny sprzęt :!: ) i zapraszam najlepiej tak po 10 stycznia, należy też zaopatrzyć sie w Karlinie w wedkarskim w KARLINKI sprzedawca bedzie wiedzial o co chodzi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio na Inie w dół od goleniowa. Namierzyłem stadko kleniuchów, ale niestety nie chciały współpracowac.. a do wody leciało dosłownie wszystko... nawet robale romana nie pomogły... generalnie wciąz słyszę od znajomych z tamtych okolic o jakiś nieszczególnych szczupakach (max 3kg, ale głównie okołowymiarowe) i okoniach +-20cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam jak u was wyglada sezon trociowy 2009. Ja zaliczyłem już dwa razy Ine w Stawnie i zero kontaktu z ryba podobnie jak reszta wedkarzy. Jedynie wczoraj w góre od mostu ktoś miał podobno jedną koło 70cm. Ryby są napewno ale nie mają ochoty na wspólprace. Jutro wybieram sie ponownie może jakaś połakomi sie na moje "cuda" heh. Dokuczał mróz i zamarzały przelotki ale smarowanie wazeliną co jakiś czas pomagało. Piszcie jak u was sezon się rozpoczął. Pozdrawiam Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę nikt nic nie pisze. Dzisiaj kolega złowił kelta 62cm, i mieliśmy po braniu jeszcze ale niestety rybki się nie zapięły. Rybka wzięła pod brzegiem na spokojnej wodzie, więc nie miała szans powalczyć. Ogółem wędkarze nie połowili. Zobaczymy w następny week znowu będę próbował. Pozdrawiam Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sam mam małe doświadczenie ,ale na początek gumy (średnie kopyto) , obrotówki i wahadłówki (do 18gr powinny być ok) np. karlinki (duży wybór w "Kleniu" przy galerii centrum . Oczywiście można próbować na wszystko ;p ale na początek polecam gumy na główce 5-7g (ponoć kolor "marchewa" jest dosc skuteczny) . W związku z wieloma zaczepami na pierwszym wypadzie , dziś rzucałem trochę gumami - są tańsze , a łatwo coś zerwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak trochę z innej beczki, ale trzymając się mniej więcej tematu - tydzień temu pojechałem na spacer nad Inę, i w pewnym miejscu zastałem taki obrazek jak poniżej. Jak myślicie, co to, wydra? Dodam, że jak ok. godzinę później wracałem, to po tym ok. 60 cm szczupaku nie było ani śladu, a na pewno nie było tam w tym czasie żadnego człowieka..

Pozdrawiam

431b09b1c659382dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość okonia
Oj powiem Ci kolego Jacek, że z takimi informacjami to raczej kiepsko na forach... wiesz.. kazdy ma jakies swoje miejscówki i ich raczej nie zdradza... zbyt mała rzeka...

Haha, no dobra, chciałbym po prostu wiedzieć, czy warto się tam wybrać czy nie, chodzi mi o ogólne informacje. Byłem na Inie kilka razy - w okolicach mostu na drodze nr 3, czyli w odcinku raczej przyujściowym, oraz w okolicy szosy ze Szczecina na Chociwel. Efekty to trochę okoni i zerwany szczupak - było to jednak już dość dawno temu. Chciałbym wiedzieć, czy warto jechać tam na jazia czy klenia, czy raczej dać sobie spokój i poszukać tych ryb bliżej Szczecina, np w Odrze.

Co do innych ryb w Inie - słyszałem że pstrąga jest tam bardzo mało, zdarzają się trocie

cześć

jest kilka miejsc na białe rybki typu kleń i jaź, super miejsca to okolice Wsi Smogolice, są tam przepiękne miejsca wypłycenia, kszaczory itp, na wiosne bede tam czestym gościem na spining i przepływankę więc zdam relacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość okonia

sobota czyli dziś miałem egzamin i chyba mi nie poszło więc możliwe ze jutro poprawka

w tej chwili czekam na wyniki

odezwe sie i potwierdze o możliwości wyprawy mieszkam na kijewie

num gg to 4813519 bo nie zawsze mam włączone forum a gg zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.