Skocz do zawartości
tokarex pontony

Sum-Wszystko o sumie !!


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Byłem pospinningować w dobrym sumowym miejscu. Przynęta- głównie wobler Big S. Miałem dwa dziwne trącenia po których został brązowawy śluz na wolframie. Dogrywka dziś wieczorem tym razem na wątrobę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 lipca godzina 00:24 sekund nie wiem :grin: ale pierwszy w zyciu sum 72 cm został złapany! niestety go zabrałem bo obiecałem mamie że przywioze rybke na obiadek :) a drugi 30 cm :lol: wrocil do wody

01070617qx.jpg

EDIT:

Jestem pierwszy, jakas nagroda :mrgreen: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj.

Grunt na czerwonego robala - blisko brzegu, około 1,5 metra głębokości...

na pewno sum - bo machał ogonem nad wodą gdy zrywał mi zestaw...

I tak trzy razy... :evil:

No cóż - może kiedy indziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie chłopakowi. Przeciez napisał , ze to pierwszy jego sum. Następnego na pewno wypuści. :wink:

No a jak inaczej, przecież to wedkarz a nie kłusol. Nasz ci On :mrgreen:

Przyjmij Kolego gratulacje jako pierwszy "haczykowy" łowca suma '06 poza tarłem, bo pierwszym "w tarle" byłem ja ... 68 cm :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie chłopakowi. Przeciez napisał , ze to pierwszy jego sum. Następnego na pewno wypuści

Wybaczamy.

na pewno sum - bo machał ogonem nad wodą gdy zrywał mi zestaw

Pewnie na pożegnanie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak inaczej, przecież to wedkarz a nie kłusol. Nasz ci On :mrgreen:

Przyjmij Kolego gratulacje jako pierwszy "haczykowy" łowca suma '06 poza tarłem, bo pierwszym "w tarle" byłem ja ... 68 cm :cool:

toż to ja wasz! "miesiarz" po raz pierwszy < mam nadziej ostatni> a że wlasnie wrócilem z kolejnego połowu, tym razem WSZYSTKIE i to naprawde < wsyzstkie 2> wróciły do wody !!! jak nie wierzycie sami sparwdźcie :wink: jadąc nad wode i je łowiąc ponownie. Przynęta ta sama czyli 4 rosówy grube jak palec, tyle że sumy większe, niestety dziś łapali tylko znajomi :cry:

aporpos sum 72 cm była to PIERWSZA w życiu zabrana ryba do domu.

oto zdjęcia zrobione dziś:

pierwsze 4 zdjęcia sum 115 cm a ostatnie 90 cm.

sumy03070623nv.jpg

sumy03070632qo.jpg

sumy03070656vs.jpg

sumy03070667yh.jpg

sumy030706131qy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się chłopa. Złowił wymiarową rybę to ją wziął- proste. Mnie może np. bulwersować, że ktoś zabiera 20 cm płotki albo 30 cm leszcze. Sam wypuszczam większość ryb (w tym roku zabrałem do domu 1 karpia) a cały białoryb niemal zawsze wypuszczam, ale nie podoba mi się jak się kogoś poucza jak ma postępować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie Tomek ma racje

Chlopak mial prawo zabrac rybe z lowiska (byla wymiarowa i poza okresem ochronnym)

Jesli ktos zabierze plotke 20 cm lub leszczyka takiego z 25-30 cm to tez go pouczacie na woda :?:

Nie sadze

A to ze maly wiadomo moze budzic w was jakies mieszane uczucie jednak z tego co ja przeczytalem a czytalem to samo co wy to chlopak napisal ze wzial pierwsza rybe w zyciu do domq

Wiec mysle ze kazdy z was kiedys cos wzial zreszta narzekacie ze mala a czy sami nie pisaliscie (czesc z was) ze bierzecie wlasnie mniejsze bo sa smaczniejsze bo wieksza lepiej sie rozmnazaja itp itd

Kurde czegos tu nie kumam :lol: bo albo on zle zrobil albo czesc z was robi to samo :lol:

Wedlug mnie wiecej wyrozumialosci do siebie nawzajem bo uwazam ze na forum jest przyjemnie lecz czasami nie wiadomo czemu ktos zaczyna naskakiwac na inne osoby

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie :cool:

Czy wypuszczać, czy zabierać ... to indywidualna sprawa każdego z nas, tak samo zresztą jak przekonania.

Ze swej strony łowcy mogę życzyć ... smacznego :cool:

I tu zakończmy dyskusję w tej sprawie a skupmy sie na kolejnych złowionych sumichach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy "haczykowy" łowca suma '06 poza tarłem, bo pierwszym "w tarle" byłem ja ... 68 cm
i zapewne na kogucika???

W tarle miałem i ja na 82cm a połakomił się na bałwanka z kulek wątroba-scopex. Dziwne czy normalka? Zdarzyło się komuś łowić sumy na kulkę?? :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy "haczykowy" łowca suma '06 poza tarłem, bo pierwszym "w tarle" byłem ja ... 68 cm
i zapewne na kogucika???

A wiesz, ze nie :cool: To był dzień totalnego bezrybia, sandacze spały w korzeniach i zacząłem wlec po dnie rippera 8 cm. Tak, wiem, zdradziłem kokutki :oops::sad::cool:

Człowiek coś palnie dla żartu ,a tu takie trzęsienie ziemi,ale już milcze bo mnie Shogun wytnie.

Hmmm, czy ja wiem ... a niech se bedzie ... dla potomnych, by pamietali i liczyli sie ze zdaniem innych :cool:

Będziesz chciał, to sam sie wytniesz :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.