Skocz do zawartości
tokarex pontony

jeziora w Golczewie


ppaula3

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam pytanie odnosnie jezior Szczucze i Okonie oraz okolicznych stawikow w Golczewie.Czy ktos tam łowił?wie jak i gdzie oplacic pozwolenie?ja mam pozwolenie te za 49 zl na rok okreg szczecin.czy trzeba dodatkowe pozwolenie wykupic?co mozna tam zlowic...bylam tam przejazdem i widzialam piekne wody pelne ryb...chyba karasi.ale to pewnie byly hodowlane stawiki.niemoge znalesc informacji odnosnie tych stawikow.A jezeli ktos zna okolice to czy sa tam jeszcze jakies warte uwagi jeziorka rzeczki?zeby jechac na pewniaka.Chodzi tu o zlowienie rybek i ich wypuszczenie a nie zabieranie ich do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Słyszałem, ze gdzieś w centrum Golczewa jest jeziorko i karp szalał. Znajomy chciał mnie wyciągnąć, ale nie miałem czasu :( Podobno jednego dnia złapał 9 sztuk, w tym największy 8 kg. Nie wiem dokładnie, gdzie ta woda, ale brzmi zachęcająco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa 3 stawy 2 male i 1 duzy. pierwszy maly sa ryby do 3kg.karasie i karpie i cos jeszcze chyba.za 10 zl za dobe osoba wedek ile dasz rady ogarnac.zaraz obok jest duzy staw.ryby do 10kg.amur karas srebrzysty zloty.lin.karp krolewski i sazan.20zl za osobe doba.rybki na obydwu stawach mozna wypuscic do wody bez koniecznosci kupna.trzeci staw okon i szczupak chyba 10 zl za dobe ale rybe trzeba kupic i zywca zlapac na lowisku.szczupaki tam sa bo mialam te jeziorko za plecami ale bardzo mocno zarosniete.podam moze nr tel do wlasciciela bedzie latwiej./0698 341 587/ja osobiscie pierwszy raz tam bylam pogoda byla zmienna padal deszcz i swiecilo slonko ale rybki nam braly najlepiej z obecnych na lowisku heh.aha ulicy nie znam ale od strony swinboujscia wjezdzamy w Golczewo po prawej stronie bedzie zabka taki posążek to skrecamy przed nia w prawo i kawalek zaraz po prawej sa te stawy.pan przychodzi w odpowiednim momencie i pobiera oplate,mozna u niego kupic zestawy karpiowe pelet i wypozyczyc mate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.