Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

PILCE


madi

Rekomendowane odpowiedzi

Też przyznam racje jarkowi i po czesci pilczykowi, przeczytalem kilka stron wstecz jeszcze raz i rzeczywiscie nasza rozmowa z kielbiem sprawiala nieciekawe wrazenie.

Nie zgodze sie natomiast z uogolnianiem do "Wy" bo to nie ja tu chwale sie, ze zjadam okazy. Ja wspomnialem tylko o karasiach i wzdregach a to dlatego, ze po prostu lubie gotowac. Ryby w wiekszosci wypuszczam, czasami biore do domu ale zazwyczaj sa to pojedyncze sztuki na kolacje, zazwyczaj karasie lub okonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
w którym miejscu dokładnie te okonie się pluskają??

na glebokiej wodzie od strony stawu 13c na tej mapie: http://www.myjniazabkowice.pl/pilce4.jpg

i w strone lasu. tam dalej jest a raczej byla trampolina. w lecie popoludniu tam nie polapiesz bo sie kapia. pod wieczor jest juz spokoj i drapieznik wyrusza na zerowisko. :twisted:

Kiełb, mam wrażenie ze Ty na innych Pilcach łowisz :mrgreen:

lapie na tych samych pilcach. trzeba tylko znac dobre i sprawdzone miejsca a efekt gwarantowany. lata doswiadczen :cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na glebokiej wodzie od strony stawu 13c na tej mapie: http://www.myjniazabkowice.pl/pilce4.jpg

i w strone lasu. tam dalej jest a raczej byla trampolina.

Cholera ja szukam tego miejsca od roku, jeszcze za łebka pamiętam to miejsce a później zapomniałem nawet który to staw.

Zapostowane z Samsung Galaxy SII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jareksm2, chłopaków ponosi fantazja do każdej ryby 20cm dodają, bajkopisarze też są potrzebni.Sam dreptam po Pilcach i wiem jak wygląda rybostan na tych wodach.Szkoda tylko że fotek nie wrzucają może bym zmienił zdanie.

Pilczyk popieram w 100% szkoda dyskutować

Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą,może odwiedzę Cmentarny w niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jareksm2, chłopaków ponosi fantazja do każdej ryby 20cm dodają, bajkopisarze też są potrzebni.Sam dreptam po Pilcach i wiem jak wygląda rybostan na tych wodach.Szkoda tylko że fotek nie wrzucają może bym zmienił zdanie.

Pilczyk popieram w 100% szkoda dyskutować

Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą,może odwiedzę Cmentarny w niedziele.

nikogo nie ponosi fantazja. trzeba umiec lapac na pilcach. i najwyrazniej dreptasz bez sensu skoro nic nie lapiesz. :razz:

jako potwierdzenie niedowiarku. moj ostatni lin 48cm

http://img847.imageshack.us/img847/1430/p0110111455.jpg

jesli nadal nie wierzysz to zapraszam na "pojedynek" jak zrobi sie cieplej. kazdy pojdzie na swoje miejsca na pilcach i zobaczymy kto wiecej ryb zlapie w danym czasie. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiełb, gratuluję lina, piękny, ale nie wypowiadaj się na temat rybostanu na Pilcach według swojego wyłącznego doświadczenia, bo prawda jest taka, że od paru lat jest tam gówno, a nie ryba i to nie tylko moje zdanie, ale z kim bym nie pogadał to ma skrajnie podobne do mojego. Łąwię regularnie na Pilcach od 15 lat i ostatnie 3, 4 lata to poprosu bezrybie. Zdarza się co jakiś czas, że ktoś coś złowi pięknego, ale to taki bzik przypadkowy. Jeśli na Pilcach jest sporo ryb, to proszę wypowiadajcie sięwędkarze o swoich efektach z 3 ostatnich lat. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 12 to zapomniane miejsce :mrgreen: .

Dużo zaczepów i dość zamulona. A i zimowa przyducha nie pozostaje bez echa. W zeszłym roku na wiosnę (po zejściu lodu) pływało kilka śniętych rybek. Mam echo wyrzutowe więc stawek ten obszedłem z każdej strony. Głębinka jest od strony stromego brzegu gdzie kiepskie dojście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie kol. Salmiak, się pojawił :razz:

A już myślałem, że o Pilcach zapomniałeś. He, he. Pozdro.

A tak serio, to sprawdzę to w sobotę. Myślę, że jeszcze nie ma lodu, bo mimo wszystko woda nieco większa niż staw w Korytowie, a dodatkowo jakiś delikatny przepływ jest.

Może kol LeChifre, podrzuci jakieś info - w końcu jest z kamieńca, to trzy rzuty beretem od PILC.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiełb, tylko pamiętaj, jak złowisz okaza - zrób foto i daj mu żyć :grin:

Oczywiście Twój wybór :roll: , ale gorąco zachęcam, zwłaszcza że rybki mają już ikrę.

Może sie spotkamy, będę łowił na spin z opadu. "Trza ćwiczyć - za radą Suhhara"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no dawno mnie nie było bo nie miałem za dużo czasu łowić. Jarek graty za szczupaka. Piękny !!! Nie pytam gdzie i na co ;-) nie wypada. !!! Zobacze jak pogoda dopisze w sobote może wyskoczę, a teraz trzeba się szykować do wiosny, od nowego roku biorę się ostro za karpie - za te większe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak kiełb zlapales cos?? :)

bylem na 14 bo moje miejsce bylo zajete. jedyne co zlapalem to mnostwo malych ploci, kilka japoncow malych, linow, leszczy i wzdreg (tu pozdrowienia dla jazgarz333). na zywca nic nie uderzylo nie wiem czemu. :sad:

ogolnie slabe efekty ale chociaz sie pobawilem z drobnicom :lol:

a ty jak tam????

a co to za okaz masz w avatarze???? czy to twoja zdobycz???? :grin::o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.