Skocz do zawartości
tokarex pontony

PILCE


madi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Nie niestety to nie moja zdobycz ale moze kiedys ;D a w ktorym miejscu na 14 lapiesz te potencjalne żywczyki :?::twisted:

lapie je po drugiej stronie stawu. tam jest jedno takie duze miejsce. to obok niego jest takie mniejsze miedzy czcinami. to tam wlasnie lapie. kiedys kilka lat temu karpia tam urwalem duzego. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś sie wybralem na Cmentarny :)

Co prawda po raz kolejny bez wiekszego okonia ale moze nastepnym razem ;)

Kilka srednich okonkow na spina i jeden sredni klen, przyjemnie sie chociaz lowilo bo pogoda ladna :)

czy ty moze byles na cmentarnym dzisiaj bialym golfem 1???? bo widzialem z rana jak przejezdzalem ze ktos tam stal tym autem. to ty moze byles???? :razz:

Kuku + Gnojak ;)

a zanety jakie stosujesz na pilcach. a dokladniej na 13,12,14???? cos specjalnego moze????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam swoje miejsce sąsiad na wakacjach zaczepil jednego i nie dal rady wyciagnac na brzegu sie wypiol ponoc ponad 80cm ;p

to potezna sztuka ponad 80cm :shock::shock::shock:

a ktory staw wedlug ciebie glebszy jest 13 12 czy 14???? bo sie tak kiedys zastanawialem nad tym :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 płytka strasznie najgłębsza jest 13c w miejscach 4m

no to gleboko rzecywiscie. a co powiesz na temat stawu 15???? jest tam cos???? jak kiedys tam bylem to urwalem szybko 2 zestawy. duzo zaczepow i ryb brak. :( ale moze tylko taki dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cos slyszalem o zerwanm leszczu 70cm ale czy to prawda niewiem..

no tez niewiem. watpie. zamulony strasznie ten staw i plytki.

a na tej rzeczce co wyplywa z 13 to kiedys ladne okonie polawialem. po 30 cm. a teraz latwo tam kielbia na zywca zlapac. polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wróciłem z Pilc. Spinningowałem na kilu stawach. Do d......... Jedno puknięcie w ripka i niewielki szczupak na wobka. Z Pilcami daje sobie spokój jeżeli chodzi o drapieżnika, widzę że woda strasznie przełowiona i nie mam już żadnej motywacji żeby jeździć tam po szczupaki czy sandacze. Za rok może być tylko gorzej więc odkładam całkiem spinningi i od wiosny ruszam ostro z karpiowaniem. Tu chociaż trochę adrenaliny i szansa jest znacznie większa, po za tym ja nie mam się czym pochwalić w tym roku, a znajomi karpiarze mają i karpie 20kg+ i kilka łądnych leszczy do 5 kg. Wydaje mi się, że chodzenie po 5 km i biczowanie tysiącami różnych przynęt wody jest bez sensu. Pozdrawiam, chwalcie się sobotą.

ps. Wydaje mi się że widziałem kolege JAREKSM na stawie nr 7 jak łowił z opadu. Jarek pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.