Skocz do zawartości
tokarex pontony

PILCE


madi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Z tego co wiem to macie duży zasięg wiedzy co do stawów Pilce .

CHodzi mi głownie o szczupaka na spinning gdzie mogę sb połowić albo okonie nie muszą być wielkoludy !

I z feedera na jakim stawie moge połapać Karp , Leszcz !! głownie to leszcz !

Jeśli się orientujecie proszę o kontakt :

gg: 18280326

email : bartosz-cukla@wp.pl

Lub odp na Forum

Z Góry Dziękuje Bartek Cukla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Panie i Panowie jakieś info o połowach w ostatnim czasie? Mam zamiar wybrać się z młodym na pilce (płoć, lin itd.) na dzień, no może nocka - jak brania będą częste.

Ogólnie wiem że lipiec nie jest zbyt szczęśliwym okresem dla wędkarzy (przynajmniej z własnego doświadczenia). Dlatego też moje pytanko co u Was?

Czy ktoś coś łowi?

Acha, jeszcze jedno Panowie coś w temacie cichio, he, he :razz: czyżby wszyscy nad wodą. Pozdro Salmiak, technops, suhar, pilczyk, aregmax, reporter i cała reszta pilcomaniaków. Może coś na priva.

Z mojej strony tylko tyle ze ostatnio mizerne, wręcz tragiczne mam wyniki. Tłumacze to krótkim okresem wędkowania - kilka godzin w tygodniu lub na dwa tygodnie, to zbyt mało, żeby rozpoznać dobrze łowisko, a co dopiero mieć efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku witam.

dzięki za pozdrowienia.

Jeżeli chodzi o Pilce, daj sobie spokój, chyba, że lubisz "muze" !

Kolega pojechał wczoraj na dwie nocki, załamany !!!

Muza łupała całą noc, kąpali się, pływali, śmiecili i wariowali. Nie ma spokoju.

Ja nie pojechałem bo mam rodzinę teraz na wakacjach, ale nie żałuję bo jakbym zobaczył taki widok, zaraz zabrałbym dupę z Pilc. W taką pogodę co może wędkarz ?

Pierwsza noc u znajomego bez brania. Nic !!! Dzwonił rano, mówi, że disco polo napierd..... całą noc. Ja w lecie Pilce odpuściłem, bo wiedziałem co się dzieje. Jeździłem na pobliską wodę, tam jest cisza i co najważniejsze, ludzie przestrzegają zakazu kąpieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jareksm2, witaj przyjacielu. Tez dawno nie byłem na rybach, odstrasza mnie pogoda, jest za gorąco i poprostu wiem co się dzieje na pilcach, śpiewy po rosie, chlapanie w wodzie, tak jak kolega Salmiak mówi, że non stop disco polo poprosty żygać się chce, bo zjeżdża się hołota, zajmuje fajne miejscówki po to żeby pochlać i pogrilować. Wolę wędkowanie w chłodniejsze dni z małym deszczykiem w towarzystwie prawdziwych wędkaerzy. Acha dzięki za pozdrowienia i pozdrawiam również. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jareksm, wywołany to odpowiadam :-)

ja już kilka dni nad Bałtykiem więc Pilce daleko. Ale jeśli spojrzeć w moją książeczkę to chyba 90% Topola w tym roku wychodzi a też za często nad wodą nie mogę. Nie kojarze żadnej konkretnej rybki Pilce 2012 :-(.

Za to dzis ładne płotki w Pobierowie chodziły (raczej płocie, tyle co mozna z pół metra wody rozpoznac) takie koło 30 cm w pasie plażowym :-) wiec była atrakcja , zwykle to mozna dojrzeć takie po kilka centymetrów max. I zły bylem ze zadnej żyłeczki nawet nie wziąłem dla zabawy.

Pozdro i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kolego od garbatego nikt normalny tam nie siedzi tam siedzą ludzie co w nocy chleja a w dzien trzezwieja, Łowią na 3 wedeczki i udaja ze wszystko ok, do siaty biora co na haku. Raz tylko tam byłem i powiedziałem nigdy wiecej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Byliśmy dziś z kuzynem który mnie namówił na wypad. Na brania raczej nie narzekaliśmy ale głównie drobnica (płoć, leszcze, karaś).

Najlepsze nas ominęło. Karpik około 4kg. Niestety zerwany z niewielkiego haczyka tuż przed podbierakiem. Przynajmniej dał się obejrzeć dokładnie bo trochę powalczył. Piękny sazanik.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.