Skocz do zawartości
tokarex pontony

PILCE


madi

Rekomendowane odpowiedzi

jareksm2, pojechałem z ciekawości, na rekonesans, wolałem poobcować nad wodą niż z teściami ;) bo nigdy na lodzie nie łowiłem, ale coś u mnie drgnęło w tym kierunku :)), teraz muszę popracowaćnad żoną :). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 3 weeks later...

Wczoraj po raz pierwszy w tym sezonie odwiedziłem pilce. Żywej duszy nie było, to dziwne bo 1 maja tuż tuż. Czyżby nie było już ryb :lol: Jestem skłonny przyjąć to za pewnik, patrząc po efektach - same uklejki i leszcz 35cm (jako jeden z nielicznych który przekroczył 30cm he,he).

A jak u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień przed majowym weekendem ;-) teraz ogólnie nic. W czwartek z kuzynem od 16 do 20 ze spinem na zero w sobote od 15 do 20 jeden szczupak ok 35, który spiąl sie na brzegu. nie widac żerowania ryb. Trzeba raczej czekać aż pogoda i temp się unormuje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suhhar, dodałem mapę ponownie do mojego podpisu.

Pamiętam że były jeszcze wątpliwości co do numerów 11,12,13 ale tablic informacyjnych już wszystkich nie ma.

Znalazłem jeszcze starą mapkę gdzieś z PZW ale dość się różni.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aregmax, no fakt myślałem ze to mapka aktualna z aktualnych ;) tablic z numerami juz dawno nie ma sam widziałem i chyba nie bedzie. Chodziło mi głównie o dojazd do 13b ale ponoć tylko traktor zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suhhar, bez obaw, ja mam nissana 4x4 i wjadę w każdą "dziurę". Nie trzeba traktora. A 13b faktycznie kusi :wink: Ale prawda jest taka że pilce swój złoty wiek mają już za sobą. Zostały właściwie pojedyńcze sztuki leszczy, szczupaków i sandaczy. Pojawia się maly sum, no i boleń. Reszta ryb to karłowaty leszcz, krąp, mala ploć, mały okoń trochę lina i karasia. Zostało kilka większych karpi - te łowią specjaliści, którzy je wypuszczają więc jeszcze są. Poza tym pozostał wspaniały klimat, wspomnienia i marzenia o dużej rybie, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do trzynastek można podobno dojechać, skręcając przed mostem nad nysą jadąc w strone Kamieńca Ząbkowickiego, ale chyba też potrzebna terenówa :)

W tym roku jeszcze nie byłem, ale w zeszłym to od strony jak kolega technops pisze to się w końcówce można tylko zakopać było (osobówką). Od Ożar troche lepiej, można było spokojnie do 4 dojechać a i do 13a/c czasem ale po deszczu to taniec nie jazda. W sumie to to, że tam tak ciężko dojechać dodaje uroku :)

Do 13b chyba osobowym nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się dojechać do 13 normalnym samochodem od strony kamieńca,sam widziałem jak gość cieniasem podjechał

Ciekaw jestem czy teraz po deszczach ?

Generalnie podjeżdżałem w zeszłym roku do 13a i 13c od strony Kamieńca i od strony Ożar wiele razy, dało się. Raz urwałem tylny zderzak, 2 razy zakopałem się tak, że wykopywałem się po kilka godzin (saperka, podnośnik, błoto, zje---y dzień). Cienias itp jest ok bo nie szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się dojechać do 13 normalnym samochodem od strony kamieńca,sam widziałem jak gość cieniasem podjechał

Ciekaw jestem czy teraz po deszczach ?

Generalnie podjeżdżałem w zeszłym roku do 13a i 13c od strony Kamieńca i od strony Ożar wiele razy, dało się. Raz urwałem tylny zderzak, 2 razy zakopałem się tak, że wykopywałem się po kilka godzin (saperka, podnośnik, błoto, zje---y dzień). Cienias itp jest ok bo nie szkoda.

mógłbyś to jakoś na mapce narysować którędy ty to wjeżdżasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.