Skocz do zawartości
tokarex pontony

MUCHY NA KOŃSKIEJ DUPIE


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

CZyli sprawa się tyczy grzybów którzy nazywaja się gówniaki.

A po ludzku nasz kochany rzad który łoji nam dupy kolejnym,i bezsensownymi zmianami.

Albo frakcja przy której dziecko w kołysce przestaje płakac złodzieje i nic.

Żeby to rozpieprzyc potrzebujemy nowego Adolfa.

Sejm senat kto to kurcze jest kogo oni reprezentuja napewno nie wyborców.

Jezeli dlatakiego żłoba partia jest wazniejsza od POLSKI odnas czyli polaków.

Ktos powie przeciez sam wybrałes, to powiem wam teraz otwarcie pieprze wybory napewno niepujde i wam odradzam.

Poco żeby nowego psa chodowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Jak zobaczyłem temat od razu wiedziałem, że to ty go założyłeś. :lol:

A po ludzku nasz kochany rzad który łoji nam dupy kolejnym,i bezsensownymi zmianami.

Na szczęście weszliśmy wcześniej do Unii i nawet takie patałachy nie są w stanie zatrzymać wzrostu gospodarczego.

Żeby to rozpieprzyc potrzebujemy nowego Adolfa

To żeś pojechał po bandzie :shock:

Ktos powie przeciez sam wybrałes, to powiem wam teraz otwarcie pieprze wybory napewno niepujde i wam odradzam.

Też tak mówiłem "nie pójdę do wyborów jeszcze przez 15 lat", ale teraz wiem, że trzeba iść do następnych wyborów bo sprawy doszły za daleko. Moherowe babcie i oszołomy zawsze są zmobilizowani :cry: Żeby była jasność- nie zagłosuje na dobrych kandydatów (bo takich jeszcze przez 15 lat nie będzie- aż do głosu dojdą ludzie wchodzący w dorosłość już po 89 roku) zagłosuję na mniejsze zło :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos powie przeciez sam wybrałes, to powiem wam teraz otwarcie pieprze wybory napewno niepujde i wam odradzam.
zagłosuję na mniejsze zło
- zgadzam sie tomek z Toba zupelnie. Trzeba isc zaglosowac chociazby na mniejsze zło. Ja z pewnoscia tez bede chodzil w przyszlosci. Jest to obowiazek kazdego polaka. Tak mi zawsze mowiono i tak tez sadze!! Przykro mi jezeli komus obojetne jest czy rzadzi polska Lepper czy Kaczyński. Ja nie interesuje sie zbytnio polityka, jednak staram sie byc na bierzaco, staram sie czytac regularnie tygodniki polityczne, ogladac wiadomosci w tv i polecam to kazdemu.

Rozumiem ze moze kogos zirytowac ze tak mlody czlowiek jak ja wypowiada sie na tak wazne sprawy, ale po prostu takie mam poglady i zalezy mi jaka bedzie w przyszlosci Polska. ( a niechodzenie na wybory z pewnoscia w niczym nie pomoze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja nie pujde i nie zamierzam ,mam dość kopania mnie w dupe przez 24 godz.

w sejmie mogą być osoby karane gdzie są ustawy

ale w samorządach i na prezydentów miast nie mogą czy to jest sprawiedliwość

rozmowa posłanki to może negocjacje? ale że z naszych wypocin czyli z podatków chcą płacic weksle zdrajcom partyjnym to już chyba przesada. a wypowiedzi prezydenta to nic domnie nie przemawiają ja ich nawet nie rozumiem bo po wypowiedziach to się zastanawiam czy to jest polski prezydent,a może jestem nie doszkolony z języka polskiego.

czekam na odpowiedz kolerzanek i kolegów w obecnej sytuacji to naród polski jest osmieszany ale przez kogo....................... ministrowie.......... zresztą ......

polska obecnie niejest dla polaków...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby uściślic niema wemnie żadnych faszystowskich uczuć a nawiązanie do adolfa to chodziło ze by wziąść to wszystko w silna reke i wydusic co najlepsze.

Faktem jest że korupcja goni korupcje jejus niechce podawac nazwisk kto rządzi naszym krajem,niechodzi mi o naszych braci bliżniaków.

Ale ludzi z parti ludowych.

Faktem jest że powstało państwo w państwie i już.

NIema na dzień dzisiejszy miejszego zła,sa kiełbaski przedwyborcze i gadanie niestworzonych rzeczy.

Jeśli ci odejda wrucą poprzednicy i co bedzie lepiej gówno prawda.

Faktem tez jest ze unia uratowała nasze dupy przed podobna sytuacja jak w argentynie pamiętacie pruby zrobienia budzetu i zawieruchy.

JAKA POLSKA PANOWIE JAKA POLSKA BĘDZIE ZA kilka lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiem wam teraz otwarcie pieprze wybory napewno niepujde i wam odradzam
Widać bogdan39 nie zajarzyłeś na czym polega demokracja. Retoryka którą prezentujesz wskazuje że jesteś świetnym materiałem dla tych których tak krytykujesz - czyż to nie ironia?

Co do Adolfa to chyba się nie zastanowiłeś co piszesz - poczytaj w Internecie albo w książce do historii.

ja nie pujde i nie zamierzam ,mam dość kopania mnie w dupe przez 24 godz.

Niestety przez ludzi o takim światopoglądzie właśnie jesteśmy cały czas kopani bo jesteśmy w mniejszości - a ludzie jak leszczcyc w większości i oni wygrywają :(

No ale ostatecznie na tym polega demokracja. Ja uważam że rząd wybrany jest demokratycznie bo właśnie taka jak oni jest większość społeczeństwa. Więc to się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historie znam doskonale chodzby z opowiadań ojca i dziadka który walczył z obydwoma najeżcami.Prosze Tomaszek przeczytaj skrupulatniej tekst w jakim kontekście uzyłem.

Niewiem na czym by miała polegac moja nieswiadoma jak to nazwałes retoryka moze naswietlisz mi blizej aspekt i zawirowania myslowe jakie sie u ciebie legną,odnosnie tej sprawy.

Musisz zrozumiec jedno czy pujdziesz czy nie niema alternatywy.

Jesli spojrze dajmynato 10 lat wstecz to przewijaja sie te same nazwiska tylko w innych partiach.

Powtórne wybory ile to będzie kosztowac nas nie ich to trzeba rozgraniczyc.

Jeżeli frakcja która obecnie chce przejąc władze ma takie pomysły na POLSKE to do cholery musza dojść do władzy zeby to realizowac, a moze wystarczy zaczać dbac o POLSKE a nie o swoje partie i o swoja kase, i zaczać czysta współprace.

Zgadzam sie z TOMKIEM nastanie w tedy gdy dojdzie nowe pokolenie,czyste od komuny i solidarnosci niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że nikt się ze mną tu nie zgodzi ale postanowiłem coś napisać na ten temat jako ze studiuje zaocznie sobie politologie wręcz moim obowiazkiem się jest wypowiedzieć...

>>>osoba która nie idzie na wybory nie powinna narzekać...frekfencja w naszym kraju mówi sama za siebie a niezadowolonych jest wiecej niż 41% która poszła głosować w zeszłym roku

>>>nie mówie zeby iść głosować ale iść skorzystać z prawa wyborczego które nam przyszługuje-weź po prostu idź człowieku i wrzuć pustą kartkę do urny jeśli nie widzisz kandydata godnego stanowiska ale nie mów że twój głos nic nie zmieni bo najwidoczniej te 59% społeczeństwa tak pomyslało i dlatego mamy co mamy

>>>po 3 i chyba najważniejsze...przestańcie wierzyć i rządać wszycy podwyzek, pieniędzy itp. nie mówie ze jestem bogaty, ze mi sie wylewa itp-starczy od 10 do 10 (ojciec na rencie i pracuje w ochronie, mama na emeryturze) a "oszczędności" mam dzięki uśmiechowi losu (bukmacherka i spadek), ale popatrzcie...każdy chce pieniędzy, dobrobytu a budżet nie jest z gumy...dzisiaj podwyżki dostaną pielęgniarki a za jakiś czas bedą chcieli górnicy, hutnicy, stolarze itp. PROPONUJE WZIĄŚĆ SIĘ DO ROBOTY I ZACISKANIA PASA...JESTEŚMY W TRUDNYM MIEJSCU NA DRODZE REFORM USTROJOWYCH KTÓRE W DALSZYM CIĄGU TRWAJĄ WIEC (przepraszam za epitet) SKOŃCZCIE PIERDOLIĆ, SŁUCHAĆ WATASZKÓW POLITYCZNYCH SPOD ZNAKU PLATFORMY, PISu, LEWICY, PRAWICY, SAMOOBRONY I INNEGO KURESTWA jak LPR BO ONI SA WSZYSCY SIEBIE WARCI...zacznijcie od samych siebie...nauczcie się tego że tylko ciężką pracą człowiek może dojść do szczęścia

>>>PS. JEŚLI CHODZI O MNIE GŁOSUJE TYLKO I WYŁĄCZNIE W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH BO WYBIERAM LUDZI Z NASZEGO ŚRODOWISKA NA SZCZEBEL WŁADZY KTÓRY JEST NAJBLIŻSZY OBYWATELOWI

moja wypowiedź nie jest skierowana do nikogokolwiek z tego forum, to są moje poglądy polityczne i mam nadzieje że nkogo nimi nie uraziłem a jeśli tak to przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że nikt się ze mną tu nie zgodzi ale postanowiłem
Ja się zgadzam.
PROPONUJE WZIĄŚĆ SIĘ DO ROBOTY I ZACISKANIA PASA
Zwłaszcza tutaj :mrgreen: - choć to sprawy do końca nie załatwi
Zgadzam sie z TOMKIEM nastanie w tedy gdy dojdzie nowe pokolenie
Ale nie dojdzie jak większość będzie narzekać i jak dzieciarnia się obrażać: "a nie pójdę na wybory..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROPONUJE WZIĄŚĆ SIĘ DO ROBOTY I ZACISKANIA PASA...JESTEŚMY W TRUDNYM MIEJSCU NA DRODZE REFORM USTROJOWYCH KTÓRE W DALSZYM CIĄGU TRWAJĄ WIEC (przepraszam za epitet) SKOŃCZCIE PIERDOLIĆ, SŁUCHAĆ WATASZKÓW POLITYCZNYCH SPOD ZNAKU PLATFORMY, PISu, LEWICY, PRAWICY, SAMOOBRONY I INNEGO KURESTWA jak LPR BO ONI SA WSZYSCY SIEBIE WARCI...zacznijcie od samych siebie...nauczcie się tego że tylko ciężką pracą człowiek może dojść do szczęścia

Ciężka praca to mało. Nie dajesz tu żadnej konstruktywnej rady oprócz krytyki wszystkich partii. Mój ojciec mówi tak: "17 lat temu mówili pracujmy uczciwie to wybudujemy lepszą Polskę. I ja tak pracuję a moja sytuacja jest relatywnie gorsza niż wtedy. Ja już więcej nic nie mogę zrobić...."

Dlatego uważam, że cały ciężar poprawiania Polski leży na nas młodych. Nasi rodzice są łudzeni od dziesiątek lat i oni mają już naprawdę dosyć. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Napisze i ja kilka slow

Miala byc czwart RP rozliczenie poprzednich wladz

A poki co Rywin siedzi za to ze go wyslali do Michnika ale ci co go mieli wysylac ciesza sie wolnoscia

Wspolrzadzace partia ma duzo poslow majacych konflikty z prawem (smoobrona)

Partia najwieksza handluje urzedami na dodatek smiesznie sie tlumaczac ze to prowokacja dziennikarska (ale jak Michnik nagral Rywina to bylo ok)

Dla mnie wszystkie te przypadki powinny skonczyc sie wyrokami

Malo tego kazdy winny powinien stracic majatek bo ja tez bym sie zgodzil aby po przekrecia na grube miliony zamkneli mnie na rok czy dwa a po wyjsciu bym mial zycie jak w Madrycie :???:

Ale kielbasa wyborcza byla a dyktator o przepraszam dyrektor z mojego miasta swoje dorzucil (znowu wszedzie te uklady i ukladziki bedzie widzial)

Co do praw i obowiazkow wyborczych

Mega wkurza mnie to ze w Polsce wieksza czesc ludzi ma to w dupie

Sorry Bogdan ale jesli nie pojdziesz do wyborow to nie narzekaj na sytuacje

Jesli nie bedziesz namawail innych tez nie narzekaj

Po to mamy glosy aby decydowac

Ja do tej pory majac prawa wyborcze od 9 lat nie bylem tylko na wyborach raz - ostatnich prezydenckich

I prezydenta wybrali takiego jak wybrali narzekac nie mam - moglem isc i probowac to zmienic (akurat bylo ciezko bo bylem poza miejscem zamieszkania)

Poki co jeszcze jedno mnie wkurza

Bezrobocie maleje wzrost gospodarczy jest

Jako ze jestem ekonomista z wyksztalcenia smiesza mnie jedynie teksty kazdego z rzadow ktory sobie przypina ordery za to

Bo ja widze (to jest moj punkt widzenia nie musicie sie z tym zgadzac) ze zyskujemy to dzieki UE a nie naszym polityka ktorzy tylko mysla jak sie tu wzbogacic na lewo :???:

A jeszcze dzieki np Dyktatorowi czesc spoleczenstwa jest nastawiona typowo anty

Najlepszym przykladem jest rozmowa ktora przytoczyl mu znajomy ze swoim kuzynem rolnikiem

Jego kuzyn strasznie narzekal ze UE to samo zlo i bedac u niego spytal go czy mu zle bo widzi ze sobie kupil nowe maszyny

Tamten stwierdzil ze to za doplaty :shock: ale i tak UE jest zla

Jednak na pytanie dlaczego zla to juz nie umial odpowiedziec

Dla jasnosci dodam ze UE to nie jest sam cud miod i orzeszki tylko ze my jako POLACY sami nie umiemy dobrze rzadzic swoim krajem i wedlug mni to bylo najlepsze co w tym czasie moglo nas spotkac

I nie uwazam ze Kosciol jest zly tylko pewien pan ktory stworzyl wlasne imperium wszedzie widzi masonow komunistow spiskow, stosuje zasade kto nie znami ten przeciwko nam i dla mnie jest przykladem prawie takiego samego zaslepienia i fanatyzmu jak ci fundamentalisci islamscy

Do tej pory zastanawiam sie czemu nigdy nie rozliczyl sie z zadnej kasy :???: i dlaczego polowa osob kiedys pracowala w jego rozglosni bez umowy :???: No ale on sie lansuje na super hiper swietego - jak dla mnie mega hipokryzja

Tyle mojego pisania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

fajnie rozmawiacie ale dopuki wszystko można załatwić tylko po układach (praca mieszkanie itp.)

to nic się nie zmieni.

ilu z was sami bez układów się czegoś dorobiło ?

takie jest moje zdanie. A że jest źle to karzdy wie i sami tego nie zmienimy żyjemy w czasie wyścigów szczurów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilu z was sami bez układów się czegoś dorobiło ?

no to ja pierwszy :!:

nigdy w życiu nie proponowałem nikomu łapówy i z tego jestem dumny do dziś,

(ani lekarzom, policji, czy też użędnikom państwowym)

w życiu wszystko szło mi jak po maśle,

może dlatego że jestem mało wymagający,

w 80-tych latach zatrudniłem się kopalni węgla kamiennego,

mieszkanie otrzymałem z zakładu pracy, chociaż trochą mnie to kosztowało,

ale to nie łapówa tylko koszty kaucji itp.

i z tego jestem dumny że do dzisiejszego dnia żaden łapciuch nie miał ze mnie żadnej korzyści i tak trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Leszczcyc to jakie mam wyksztalcenie i jaka prace zapewniam tylko sobie

I wcale nie bylo jakos latwo (szczegolnie o prace)

A znajomym bede pomagal (ale nie tak jak myslisz) i raczej nigdy bym nikomu nie zalatwil pracy (z reguly jesli wchodzi sie do pracy do pracy lub w spolki z przyjaciolmi to ich sie traci)

Lapowek nie dawalem choc poki co nie musialem (ale jesli ktos wazny dla mnie bylby chory a na operacje musial by czekac to mysle ze nie mial bym wyjscia) :???:

Mieszkania ani samochodu nie mam :evil:

Co najwazniejsze poki co zyje w Polsce i uwazam ze sytuacja sie powoli poprawia choc wedlug mnie nie jest to zasluga zadnego rzadu tylko UE

Przykro mi jest ze tak wielu naszych rodakow aby jakos zyc musialo wyjechac i szukac pracy gdzies daleko ale rozumiem ich

To wszystko jest porabane :???::neutral:

A najbardziej dla mnie jest przykre ze to jest takie polskie piekielko

Jeden Polak drugiemu Polakowi zgotuje najgorszy los

I wiele bylo przypadkow w naszej historii gdzie ludzie walczyli tylko o prywate

A i do tej pory i tak nasz glupi narod nie zmadrzal i powoli mam watpliwosci czy kiedykolwiek zmadrzeje

Jak sie tu wpisuje to tylko nie potrzebnie sie wkurzam :neutral::evil::???:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest hyde park kazdy mo.ze powiedzieć i wyrazic swoje poglady.

Mysle ze nienamiejscu by było obrażanie sie na innych itd.

Powiem jeszcze taka sprawe jak korupcja siega wszystkiego.

Na korczowej była afera 40 celników i pograniczników złapano na przyjmowaniu łapówek.

Do dzis maja sie dobrze biora połowe pensji i żyja lajtowo.

Rozprawy beda moze za 10 lat chodz niewiadomo czy wogóle bo niewiadomo jak wysoko to siega .

Celnicy w krótkim czasie pobudowali piekne wille jedna na terenie radymna.

A wopisci wyciagaja audice przepisane na swoich rodziców.

Sielanka trwa.

A na korczowej co jakiś czas przyłapuja kolejnych celników,chodz ci juz niebiora od polaków tylko od ukraińców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie tu wpisuje to tylko nie potrzebnie sie wkurzam :neutral::evil::???:

Bogdan mi chodzilo o to ze piszac o sytuacji w kraju sie denerwuje

A nie ze na czyjes poglady :cool:

Kazdy moze miec inne niz ja i ma do tego swiete prawo

Jednak to ze jest tak jak jest u nas w kraju to mnie mega wkurza i piszac niepotrzebnie podnosze sobie cisnienie :evil:

A co do celnikow to jest tak jak pisalem

Poki nie bedzie tak ze prawo wymusza wrecz rekwirowanie majatkow pochodzacych z przestepstwa w praktyce (!!!) to wszyscy beda sie czuc bezkarni :???: Ale nikt z naszej wladzy obojetnie jakiej opcji politycznej nie wprowadzi tego prawa bo zbyt duzo ludzi u wladzy jest umoczonych wiec jak moga krecic bat na wlasna dupe?

Jeszcze by sie kiedys obudzili bez tych "ubogich" domkow na ktore harowali cale lata :wink::lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej niechodziło o twoja wypowiedz.

Napisałem tak ogólnie zeby ,bez krepacji dac upust swoim nerwom.

Napisze jeszcze to moze ze niezależnie od pogladów wszyscy widzimy ze jest do dupyi basta.

KIedyś POLSKE rozerwano przez pijaków teraz zeby to nienastapiło przez złodzieji.

szlachta tu wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"]Napisze jeszcze to moze ze niezależnie od pogladów wszyscy widzimy ze jest do dupyi basta

Jeżeli chodzi o politykę to tak, ale ogólna sytuacja gospodarcza w kraju jest dobra. Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej, ale ja nie narzekam. Zdrowie dopisuje, jest co jeść itd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o politykę to tak, ale ogólna sytuacja gospodarcza w kraju jest dobra.

Czy az taka dobra to bym polemizowal.

Jest lepiej niz bylo przed '89 rokiem ale duzo szans zmarnowano

Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej, ale ja nie narzekam. Zdrowie dopisuje, jest co jeść itd itp

Dobrze napisane i tez mysle ze to wazne.

Ale jeszcze wazniejsze jest aby ciagle starac sie cos poprawiac.

Nie o taka Polske walczyly pokolenia Polakow ginac na wszystkich frontach 2 wojny swiatowej i wczesniej w powstaniach

Walczmy i my o to by nastepnym pokoleniom zylo sie latwiej i nie bylo przekretow

No i na koniec co ciekawe w tej dyskusji nikt nie ujawnia raczej swoich pogladow politycznych tylko wytykamy bledy wladzy niezaleznie od opcji politycznej :cool::lol:

To mile widziec ze spoleczenstwo nie jest slepe :cool:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.