Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Łowisz , wypuszczasz czy zabierasz.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy którzy się wypowiedzieli w tym temacie poza Radkiem są mięsiarzami

:lol: Nie , nie wszyscy jest jeszcze DAWID, a reszta to "zabieracze", "rybożercy" i hipokryci :!::lol::lol::lol: .

Pozdro-Radek.

P.S. teraz sie posprzeczajcie ,ktory jest bardziej "etyczny" ,zabierajacy szczupaki czy moze sandacze :!::lol::lol::lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Po-je-dy-nek,po-je-dy-nek
przykro mi ale nie będzie pojedynku :cry: Lesio i Kaczyński mają wiele wspólnego, to chyba nawet jedna osoba :wink:

ps

Dzisiaj wypuściłem wszystkie złowione ryby. O.

Oj, dzisiaj złowiłem tylko jedną :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "chromole', za moich czasow nazywalosie kogos.... troszke inaczej chcac go obrazic.

A dzis , prosze bardzo wystarczy porownac oponenta do...prezydenta :!::mrgreen: .

Pozdro-Radek.

P.S. Lubie Was "lads" wiec "dajcie na luz" bo jesli sie wypiszecie z dyskusji to przyjdzie mi sie przekomarzac z "nadetymi i wiecznie niezadowolonymi bufonami" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety keri na forum i keri na pw to dwie różne osoby, być może z powodu mnogiej osobowości - jednego z fajniejszych zaburzeń spotykanych w psychiatrii. :wink: Z mojej strony to już ostatni post w tym temacie, więc nie masz się stu o co martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj gorąco sie zrobiło ,

nie ma sie o co wadzić to jest indywidualna sprawa każdego wędkarza,

mamy demokracjie i za przekonania nikt mnie do pudła nie zamknie.

Starych dżew nie da rady przesadzić i nawyków nie da sie słowami zmienić.

Mamy tak przetrzebione wody że jestem za wypuszczaniem ,ale sandaczyka szczupaczka nie da rady, jak go będe obierał to napewno mi się łezka w oku zakręci.

Do zobaczenia nad wodą Edmund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę,ludzie,jak Wy się napinacie :roll: .Moje prawo zabrać rybkę,innych ją wypuścić.

Może teraz ja się troszkę napnę(sic! :wink: )

Skoro "no kill" ,to może lepiej nie chodżcie na ryby,bo czasem się zdarza,że rybka nie przeżyje przez Waszą chęć złapnia jej.

Może lepiej na grzyby????

Chociaż nie ,bo tam też możecie zabić ( niechcący) niewinnego... ślimaka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także sądzę że zabranie rybki do domu to nie przestępstwo, wiadomo żeby nie brac całą mase złowionych rybek ale od czasu do czasu można zabrać w końcu jakby nie patrzeć płacimy za to ale juz nawet nie chodzi o to po prostu mam chęć na rybę więc zabieram jedną czy dwie sztuki do domu. Nie ma co z tego robic afery :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczytem hipokryzji jest krzyk obrońców c&r łowiących np na żywca.

Zabić jedną aby wypuścić drugą :???: idiotyzm. Pewnie wielu powie że żywca kupić można w sklepie.

Zdrowy rozsadek i myśl o naszych potomkach powinny kierować naszymi czynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabić jedną aby wypuścić drugą idiotyzm
Ostrożniej bym się wyrażał bo może się okazać że sam jesteś, kim nazywasz innych. Szczupak w naszych wodach jest gatunkiem ginącym. Jak tak dalej pójdzie za 5-7 lat nie złowisz już tej ryby w naszych wodach. Rybki używane na żywca są zwykle bardzo popularne i nie mają problemów z wielkością populacji. Nie grozi im również wyginięcie. Nie jest to hipokryzja bo wyobraź sobie że w c&r nie chodzi o ideę, o przekonania, o etykę, religię, politykę czy układ. Chodzi o zdrowy rozsądek żeby dało się jeszcze połowić takie a nie inne ryby.

Kapujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.