Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

forma do jigów


Mike_Mil

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Pewnie :smile:

W tej firmie kupiłem z kolegami formę do dużych główek i do pałeczek

http://www.formywedkarskie.pl/

Wady - brak rączek przy formach, mimo wszystkoe małe kanaliki do odpowietrzania by się przydały.

Plusy - są opisane gramatury nie wymagają poprawek drobnych

Mamy też dwie formy z allegro ale w swoich komentarzach nie mogę znaleźć od kogo je kupiłem (nie jestem pewien). Szukałem ich ale z tego co widż nie ma ich teraz na aukcjach. Jeśli Ci zależy mogę postarać się im stzrelić fotkę i wstawić. Ewentualnie jak znajdziesz to wstaw i moge powiedzieć czy to te

Wady - zadziory do przynęty trzeba bylo poprawić, brak gramatury, bez dorobienia kanalików odpowietrzjących sporo główek było niedolanych (szczególnie okolice zadziora)

Plusy - dzięki rączkom drewniamy pełna wygoda przy odlewaniu

Masz jeszcze jakieś pytania to wal :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej stronie co podałeś są formy,ale zazwyczaj duże gramatury....

widziałem ją już wcześniej,szukam czegoś innego,

jestem w trakcie robienia takiej formy,w jednej formie będą 2x2gr,2x2,5gr,2x3gr,jak zrobię-pochwalę się fotką,może zacznę robić na zamówienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie jest np forma:

Forma nr 81 Mini-jig

Gramatura: 2, 3, 5, 6, 9g

"Mniejsza" z allegro jak dobrze pamiętam zaczyna się od 5 g

Fajne formy widziałem sprowadzone z USA. Mają tak małe gramatury przy czym jedna forma (kilka gniazd) to jedna gramatura. Wtedy zakup form cenowo jest horrendalnie drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mamy też dwie formy z allegro ale w swoich komentarzach nie mogę znaleźć od kogo je kupiłem (nie jestem pewien). Szukałem ich ale z tego co widż nie ma ich teraz na aukcjach. Jeśli Ci zależy mogę postarać się im stzrelić fotkę i wstawić. Ewentualnie jak znajdziesz to wstaw i moge powiedzieć czy to te

Wady - zadziory do przynęty trzeba bylo poprawić, brak gramatury, bez dorobienia kanalików odpowietrzjących sporo główek było niedolanych (szczególnie okolice zadziora)

Plusy - dzięki rączkom drewniamy pełna wygoda przy odlewaniu

Tutaj linki do aukcji. Nie wiem jak długo będzie je widać. Są na nich fotki i tam widać różnice między tymi ze strony o której pisałem wcześniej

http://allegro.pl/forma-do-odlewania-glowek-jigowych-i3814634777.html

http://allegro.pl/forma-do-odlewania-duzych-glowek-jigowych-i3814635481.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.