Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pytanie o kołowrotek Robinson Maxim


respect04

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Czy użytkuje może ktoś kołowrotek robinson maxim, jak sie sprawuje??

A może ktoś zna lepszy kołowrotek z wolnym biegiem w podobnej cenie??

Ja używam ww kołowrotek i powiem że w tej cenie jak dal mnie lepszego nie znajdziesz polecam zdecydowanie ja swojego uzywam do metody zywcowej na drapiezniki jest ok , mam i inny również ale wiele droszy więc nie wymieniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

przymierzam sie do zakupu zestawu na odrzańskie drapieznikii jesli chodzi o kolowrotek to zwrocilem uwage na ten http://carp.adn.pl/_sklep/?article=414 608 ..nie wiem czy trafny wybor..a maoze polecicie koleddzy cos innego w tym przedziale cenowym..wedziskiem mysle ze bedzie albo karpiówka ( jaka jeszcze nie wiem ) lub cięzki feeder ( 3,9 lub 4,2 i cw do 120-150gr)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 7 months later...

W kwietniu zakupiłem 2 kołowrotki tej firmy Maxim 508 do połowu z gruntu. Wczoraj ostatnie przygotowania i dzisiaj pierwszy wypad na karpia z nowym sprzętem. Niestety wyniki zerowe a na dodatek na jednym z kołowrotków (w miejscu, gdzie korbka dochodzi do korpusu kołowrotka) zauważyłem ślady rdzy. Podejrzewam, że taka reklamacja może nie być uwzględniona ( w dodatku zakup w sklepie wysyłkowym przez allegro) więc chyba będę musiał sie z tym pogodzić. Czy ewentualnie macie jakiś pomysł na skuteczną konserwację przed dalszą korozją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak od czasu kiedy pisałem ostatniego swojego posta w tym temacie troche zmądrzałem :mrgreen: i juz wiem ze kupując kiepski sprzet wcale nie oszczędzamy, a bo to sie zaraz zepsuje a to nie działa jak trzeba a to to a to tamto.. kupisz coś solidniejszego, dbasz o to to masz i cieszysz sie jego pracą..

Dlatego zrezygnowałem z zakupu tego kołowrotka z którym jony, ma juz jakieś problemy a jeszcze nie zaczął łowic.. i kupiłem Magic Runnera II do właśnie połowu drapieżnika głównie z gruntu.. Kupiłem akurat ten dlatego że kolega który dużo łowi ma go chwali sobie, wiec niejako sprzęt sprawdzony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Niedawno byłem zdecydowany na zakup Maximów, również 608 ale wybrałem się do sklepu, żeby go oglądnąć. Na obrazku wszystko pięknie, a na żywo jakoś mnie zraził do siebie niezbyt precyzyjnym wykonaniem, zwłaszcza tych plastikowych rzeczy. Zdecydowałem się na Okumy Travertine 55 i sądze, że był to lepszy i nawet parę złotych tańszy wybór :) Mimo, że jest to kołowrotek za niewielkie pieniądze, to wykonanie jego jest bardzo dokładne. Oczywiście jest to tylko moja subiektywna opinia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.