Skocz do zawartości
tokarex pontony

Trochę sprzętu wędkarskiego ..


Bialy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym sprzedać trochę sprzętu:

1. Robinson Diaflex Jigger 2.7 cw. 10-30g. stan dobry za bardzo nie używana, bo mam Diaflexa jakiegoś innego a ten tylko leży, odpadło w nim tylko to do przytrzymywania przynęt a poza tym chyba nie ma się do czego przyczepić. Cena 240 zł.

2. Dwa Kołowrotki SPRO Hardliner 10060 używane dość często 1 sezon pod trupka, stan dobry nie porysowane, działają jak trzeba, nawinięte żyłki chyba 0.30 Robinson PRO Carp. Cena 220 za oba .

3. Kołowrotek Robinson Robinson Quartz PRO Spin 3010 stan dobry używany często pod lekkiego feedera z koszykami do 40 g, kręci fajnie wszystko działa, sporo leszczy wyciągnął, wizualnie lekko otarty z farby. Nawinięta żyłka Robinson PRO Feeder 0.225. Cena 90 zł.

4. Kołowrotek Mikado SHT 4007 używany również pod lekkiego feedera, super hamulec w sumie jak w SPRO Red Arcu z którym mam porównanie , kręci elegancko, wizualnie wygląda bardzo dobrze z alu szpulki troszkę napisy poschodziły reszta ok, nawinięta żyłka Robinson Pro Feeder 0.225 . Cena 90 zł.

5. Robinson Cortez Feeder 3.6 m cw. 40-80 elegancki mocny feeder stan bardzo dobry, używany często nie ma się do czego przyczepić z wyjątkiem tego, że brakuje mu jednej szczytówki, którą gdzieś zgubiłem. Cena 140 zł.

Gwarancje raczej się pokończyły lub niedługo skończą na te rzeczy, z tego co pamiętam wszystko kupione z początkiem roku 2013 :wink:

Ewentualnie interesuje mnie zamiana na feedery Daiwa Procaster Heavy Feeder 3.6 m do 150 cw , lub jakąś karpiówkę np. Shimano Alivio DX Specimen 3.66 m 3 LBS .

Szczegóły i fotki na priv. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam wymiany mnie interesują jak pisałem na heavy feedera daiwa Procaster 3.6 albo 3.9 mlub na karpiówkę shimano alivio .

Wagner wybacz ale jakoś sentyment do tego feedera zwyciężył i dokupię jednak drugiego do pary . Po prostu szkoda mi się go zrobiło hehe :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę o tym feederze i też chciałem tak zrobić: wziąć od ciebie tego i dokupić drugiego nowego.

jak w najbliższym czasie nikt nic nie zaoferuje ciekawego to chyba kupię zwykłe gruntówki - chodzi o to, żeby przetrwać jakoś do 1 maja, od 1 maja to ja już mam czym i co łowić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Spro Hardliner nieaktualne .

Dochodzą:

Robinson Diplomat Feeder 3.9m cw do 120g, używany jako zapasowy feeder, stan wizualny bardzo dobry, kilka malutkich rysek. Cena 140 zł.

Robinson Cortez Feeder 3.6m cw. 40-80g, brak jednej szczytówki pozatym bez zarzutów. Cena 140 zł.

Mikado Essential Light Carp 3.6m 3LBS, drobne ryski, karpiówka używana głównie pod zestaw z trupkiem. Kupiona w czerwcu 2013, brak paragonu. Cena 120 zł.

Shimano Alivio CX Specimen 3.6 m 3 LBS, stan wizualny dobry, parę rysek używana również pod trupka. Kupiona w grudniu 2012. Cena 120 zł.

Robinson Marshall 1130 stan wizualny dobry, parę odprysków lakieru, mechanicznie bez zarzutów, równiótko nawija żyłkę, płynnie działający hamulec używany pod spining i feedera. Na szpulkach 150 m plecionki mikado Xplode 0.14 mm (zeszłoroczna) i 150 m żyłki Robinson Pro Feeder 0.245 mm. 5 lat gwarancji. Cena 160 (bez pletki 140zł).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ojj wędek więcej nie potrzebuję już na pewno :smile: ewentualnie interesuje mnie jakiś stojak, namiot, fotel wędkarski lub jakieś kołowrotki do lekkiego feedera z wolnym biegiem, a szczytówki brakuje tej najdelikatniejszej.

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic z tych rzeczy nie mam. Jak już to same kijki, ale może zrobimy tak, że zarezerwuje sobie Robinson Diplomat Feeder do końca tygodnia i odkupię go za 130 zł z przesyłką jeśli uda mi się sprzedać tego kongera? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.