Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jaki Feder do 150 zł ???


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy wędkarze może ktoś z was doradzi mi a mianowicie muszę kupić nowego Federka tak do 150 zł i nie wiem co mam wybrać , może coś doradzicie i podpowiecie , w większości będę łapał na zalewie , stawie , chce go na leszcza i biała rybę muszę przez zimę coś kupić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 2 months later...

Osobiście mogę polecić Kongera, dokładniej Carbomaxa Team Feeder. Znajdziesz go w 3 rozmiarach, ja osobiście używam go na Odrę (3.6m) i jestem naprawdę zadowolony bo w sklepie na ryneczku leżał sobie taki samotny za jedyne 70 zł. Ceny na allegro i innych sklepach internetowych znacznie wyższe, ale mieści się w Twoim przedziale cenowym. Używam zielonej szczytówki czyli tej najczulszej, która sygnalizuje brania bardzo dobrze. Z tą szczytówką miotam koszykami 80 g + towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, jeżeli masz możliwość pomacania kija to nie ma co się zastanawiać. Najwyżej wpadnie Ci w ręce inny, który Ci podpasuje :) Jak dla mnie konger robimy wędeczki, które naprawdę dobrze mi lezą, mam 5 kijków i 2 kołowrotki z tej firmy i nic złego powiedzieć nie mogę. Natomiast na temat plecionek mogę powiedzieć, ze są bardzo kiepskie tak samo jak te żyłki co dorzucają w sklepie ( koszt 3-4 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem właśnie na tego kongera i chyba się na niego zdecyduje ( jest w sklepie niedaleko mnie ) , kupić w ciemno tego mistralla bez dotykania to nie za bardzo :roll:

Carbomaxx zwykle ma dobre opinie. Sam sie przymierzam do kupna feedera i powiem że w cenie do 200 zł musisz koniecznie sprzęt wziąć do ręki i sprawdzić czy ci przypasuje bo tańsze wędki bywają grube i ciężkie czego na zdjęciach nie widać. Dopiero droższe wędki są mocne i lekkie.

Zależy gdzie chcesz łowić, czy tylko rzeka, jaka rzeka i czy czasem też na wodzie stojącej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowie na rzece o średnim uciągu , mam jedną wędkę teleskopową kongera na grunt i nie narzekam :wink: szukam jeszcze wędki na żywca , kupie chyba karpiówkę dwuczęściową

Może jutro uda mi się podjechać i pomacać trochę , wędkuje dopiero od roku więc jeszcze dużo przede mną :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.