Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Marfish i Tomek1- na żywo o drapieżnikach


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Hangout wyszedł znakomicie. Oglądało mi się na prawdę świetnie, a sama zawartość merytoryczna da mi teraz duże pole do przemyśleń. :)
Obejrzałęm. Bardzo ciekawy materiał :)

Miło słyszeć :wink:

Dzięki za udzielone odpowiedzi choć było widać że ilość nastręczyła problemów.

I tak z planowanej godziny wyszły dwie ale fajnie to wyszło było widać że nieplanowane tylko robione na żywioł.

To czysta przyjemność odpowiadać na tak fajne i mądre pytania. To nie były pytania "jaką wędkę wybrać"- jak to w 90% się dzieje w tego typu audycjach, ale naprawdę merytoryczne i ciekawe kwestie.

Audycja była realizowana live, więc wiadomo, że jakieś tam drobne niedociągnięcia zawsze się zdarzą, ale też dzięki temu jest to ciekawa i naturalna forma komunikacji. Nowością w tym przypadku było ograniczenie liczby osób biorących udział- czego według mojej wiedzy nikt do tej pory nie zrobił na polskim, wędkarskim youtube.

Co mnie osobiście się spodobało to urozmaicenie rozmowy zdjęciami, rozmowa była ciekawa ale z czasem zrobiło by się to nudne dla wzroku a tak można było coś zobaczyć.

Paru rzeczy zapomniałem pokazać, ale może jeszcze będzie okazja zrobić jakąś audycję. Może w tematyce morskiej o którą pytałeś. Spokojnie byłoby o czym poopowiadać następne dwie godziny. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audycja była realizowana live, więc wiadomo, że jakieś tam drobne niedociągnięcia zawsze się zdarzą

Wiadome że się zdarzą ja miałem na myśli takie nad którymi można zapanować np.

Pierwsze sekundy programu są kryptoreklamą pewnego napoju do tego produkowanego tylko w tej wersji dla jednej z sieci.

W mojej ocenie przy tak dużej oglądalności trzeba zwracać już uwagę na takie szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze sekundy programu są kryptoreklamą pewnego napoju do tego produkowanego tylko w tej wersji dla jednej z sieci.

W mojej ocenie przy tak dużej oglądalności trzeba zwracać już uwagę na takie szczegóły.

Nawet nie zwróciłem uwagi. Przed wejściem na żywo rozmawialiśmy z 10 minut "poza anteną". Jak nadszedł czas to po prostu transmisja została upubliczniona. Z pewnością nie ma tu żadnej ukrytej intencji, po prostu łyk przed dużą ilością gadania.

Ja za to całkiem świadomie i z dumą- podczas trasmisji używałem kubka z logo haczyk.pl :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to całkiem świadomie i z dumą- podczas trasmisji używałem kubka z logo haczyk.pl

Widziałem może do następnego programu użyjcie dwóch.

Jest wiele takich rzeczy na które nie zwróciliście uwagi a przy takiej oglądalności i dwóch autorytetach robi to kolosalną reklamę nawet podświadomą.

Ciekaw jestem ile teraz osób chce być kul i dobrymi wędkarzami kupując w xxx towar xxx.

Zobacz filmy czy seriale a potem popatrz na znajomych co je oglądają i ile z tych rzeczy ot tak przypadkiem pokazanych w telewizji posiadają w domu to zobaczysz jaki to ma wpływ.

Niestety trzeba zwracać uwagę na to co się pokazuje co jest w tle w co się jest ubranym czego się używa właściwie to wszystko co jest w kadrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele takich rzeczy na które nie zwróciliście uwagi a przy takiej oglądalności i dwóch autorytetach robi to kolosalną reklamę nawet podświadomą

Nie przesadzajmy :oops::wink:

Ciekaw jestem ile teraz osób chce być kul i dobrymi wędkarzami kupując w xxx towar xxx.

Chyba przeceniasz siłę przekazu, bo jak do tej pory zainteresowanie gadżetami haczyk.pl jest delikatnie mówiąc średnie. :wink:

Reasumując ani ja ani z tego co wiem Marek, nie podchodzimy do tych kwestii z tak wielką powagą. Dla nas to było fajne nowe doświadczenie a jak przy okazji ktoś coś ciekawego z tego wyniósł to tym fajniej. Najbardziej cieszę się, że było sporo przychylnych opinii i ludzie nie nudzili się w trakcie.

Muszę też przyznać, że coraz bardziej nakręcam się na tego live o łowieniu morskim. Choć nie wykluczam też, że możemy spróbować częstszych spotkań tego typu, w większym haczykowym gronie z transmisją na stronie głównej forum :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę też przyznać, że coraz bardziej nakręcam się na tego live o łowieniu morskim. Choć nie wykluczam też, że możemy spróbować częstszych spotkań tego typu, w większym haczykowym gronie z transmisją na stronie głównej forum

Ja też już szykuje pytania :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem winien rozstrzygnięcie "konkursu" na najlepsze pytanie zadane na forum haczyk.pl, które z różnych względów przeciągnęło się trochę. :oops:

Wybór był trudny, bo pytania były naprawdę ciekawe (szczególnie Maryachi, P i Abra1711). Ostatecznie za zadane pytania i ogólną aktywność w temacie postanowiłem wyróżnić kolegę abra1711, który zostaje właścicielem polarowej czapki lub rękawic z logo haczyk.pl (do wyboru przy pomocy naszego sklepiku).

Autor najlepszego pytania zadanego pod filmem otrzymuje kalendarz haczyk.pl 2014. Wyboru laureata dokonał Marek Malman.

Dziękuję wszystkim za udział w tym nowym przedsięwzięciu. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.